PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كم نشان دادن كارت گرافيك لپ تاپ ايسر سري وي3

fariborz.j
28-01-2014, 19:20
سلام
من چن روزي هس يه لپ تاپ ايسر وي 3 گرفتم روي برچسبش واسه كارت گرافيك نوشته :
nvida-gforce 710m 2gb vram
اما من از مسير زير كه نگاه ميكنم :
راست كليك -اسكرين رزوليشن-ادوانست ستينگ-

نشون ميده:
اينل اچ دي گرافيك 4000
توتال گارفيك اويلبل(قابل دست رس) 1696mb
ويديو مموري : 64mb
شارد سيستم مموري: 1632 mb
وبيشتر بازي ها هم ارور ميدن واجرا نميشن مثل همين pes 2013

كه تو تاپيك زير بيشتر واسه اون توضيح دادم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطفا راهنماييم كنيد ببينيم ايراد از كجاست خيلي نگرانم چون 2 ميليون 100 پولش دادم
نكنه گرافيك پايين زدن؟؟:n12::n12::n12:

لطفا مو به مو راه نماييم كنيد

leo.unique
28-01-2014, 19:39
اون گرافیک مجتمع در پردازنده-ست عزیز !! راست کلیک که میکنی nvidia control panel دیده نمیشه ؟؟:n27:

V i r u s e r
28-01-2014, 19:59
دوست عزیز
مقدار حافظه ی کارت گرافیک چه 32 مگابایت باشه چه 64 مگابایت و چه 10 ترابایت تفاوتش اونقدری نیست که شما متوجه بشید
در مورد مشکلتون فکر می کنم درایور کارت های گرافیک نصب نشده اند.
درایور های کارت گرافیک رو از سایت intel.com و Nvidia.com دانلود و نصب کنید

teraktor2003
29-01-2014, 00:31
درایور کارت گرافیکت رو نصب کن...
بعد از نصب برو کنترل پنل و قسمت nvidia control panel برای بازی هات گزینه high processor رو انتخاب کن...

fariborz.j
29-01-2014, 12:58
درایور کارت گرافیکت رو نصب کن...
بعد از نصب برو کنترل پنل و قسمت nvidia control panel برای بازی هات گزینه high processor رو انتخاب کن...

در پاسخ به تمامي دوستان بايد بگم درايورش نصبه

يعني تمامي درايور ها رو نصب كردم چون تو اين لپ تاپ هاي جديد يه گزينه هس كه تمامي درايور ها رو نصب ميكنه و من اونو زدم. 100در100 همه شون نصبن. تضميني:n02:

تراكتور جان. من مسيري رو كه گفتي تو ويندوز سون رفتم nvida control panel رو هم پيدا كردم. 3 تا گزينه داره توش براي 3d setings هستن

ولي high processor رو تو اونا نديدم

لطفا بگين بايد چي كار كنم؟

fariborz.j
29-01-2014, 12:59
اون گرافیک مجتمع در پردازنده-ست عزیز !! راست کلیک که میکنی nvidia control panel دیده نمیشه ؟؟:n27:

بله تو كنترل پنل هست . بايد چيكار كنم؟؟

alip300
29-01-2014, 16:21
شما توی nvidia control panel از منوی سمت چپ گزینه manage 3d setting رو انتخاب من بعد تب program setting بازی هاتو بزار روی high performance و apply کن...

یا راه ساده تر اینکه روی آیکون بازی کلیک راست کن بعد: high performance <= run with graphics processor و انتخاب کن...

teraktor2003
29-01-2014, 23:20
در پاسخ به تمامي دوستان بايد بگم درايورش نصبه

يعني تمامي درايور ها رو نصب كردم چون تو اين لپ تاپ هاي جديد يه گزينه هس كه تمامي درايور ها رو نصب ميكنه و من اونو زدم. 100در100 همه شون نصبن. تضميني:n02:

تراكتور جان. من مسيري رو كه گفتي تو ويندوز سون رفتم nvida control panel رو هم پيدا كردم. 3 تا گزينه داره توش براي 3d setings هستن

ولي high processor رو تو اونا نديدم

لطفا بگين بايد چي كار كنم؟

خدمت شما[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fariborz.j
03-02-2014, 20:11
داداش مرسي.دكمه تشكر رو هم زدم.
2 تا سوال ديگه هم داشتم

1- چطوري ميشه gforc 710m رو تو لب تاب تشخيص داد ( كجا نشون ميده ، مسيرشو بگو)

2- من تو پي سي هم نيگاه كردم اما تو پي سي گزينه دوم يعني انتخاب هاي پروسسور وجود نداره، ايا ميشه دستي تنظيمش كرد
يا يه كار ديگه كرد؟؟

teraktor2003
04-02-2014, 21:25
خواهش می کنم
روی مای کامپیوتر راست کلیک کن و manage رو بزن بعد:
متوجه سوال دومتون نشدم...از مسیری که گفتم تونستین انجام بدین؟

fariborz.j
05-02-2014, 21:32
خواهش می کنم
روی مای کامپیوتر راست کلیک کن و manage رو بزن بعد:
متوجه سوال دومتون نشدم...از مسیری که گفتم تونستین انجام بدین؟

توي ديس پلاي اداپتور چن تا بايد گزينه باشه تو عكسي كه شما دادين 2 تا گزينس ولي تو لپ تاپ من يه گزينه اول وجود داره

2 - چرا تو لپ تاپ انجام دادم- ميخواستم تو پي سي هم كه اين گزينه رو نداره ميشه با تنظيماتي تو اون هم انجام داد

همون طور كه ميبينيد گزينه هاي پروسس نداره ولي تو زيرش چن تا گزينه داره كه ميشه تنظيمشون كرد (واسه پي سي)

Public Enemy
06-02-2014, 00:10
سلام
من چن روزي هس يه لپ تاپ ايسر وي 3 گرفتم روي برچسبش واسه كارت گرافيك نوشته :
nvida-gforce 710m 2gb vram
اما من از مسير زير كه نگاه ميكنم :
راست كليك -اسكرين رزوليشن-ادوانست ستينگ-

نشون ميده:
اينل اچ دي گرافيك 4000
توتال گارفيك اويلبل(قابل دست رس) 1696mb
ويديو مموري : 64mb
شارد سيستم مموري: 1632 mb
وبيشتر بازي ها هم ارور ميدن واجرا نميشن مثل همين pes 2013

كه تو تاپيك زير بيشتر واسه اون توضيح دادم

لطفا راهنماييم كنيد ببينيم ايراد از كجاست خيلي نگرانم چون 2 ميليون 100 پولش دادم
نكنه گرافيك پايين زدن؟؟:n12::n12::n12:

لطفا مو به مو راه نماييم كنيد

دوست عزیز چند نکته :

1 - اگر لپ تاپ Acer شما دارای پسوند G در آخر اسمش هست ، یعنی کارت گرافیک مستقل داره ( 2 تا یکی Intel یکی Nvidia یا AMD ) . در صورتی که G نداشت یعنی فقط گرافیک مجتمع داره ( فقط اینتل ) .
مثلا Acer V3-571g با Acer v3-571 فرق داره . می تونین از روی اسم لپ تاپ کارت گرافیک مستقل داشتن یا نداشتنشو چک کنین

2 - همیشه در دسک تاپ از کارت گرافیک Intel استفاده می شه . برای سایر برنامه ها نسبت به تنظیمات سویچ می شه . در همه لپ تاپ ها اینگونه هست .

3 - کارت گرافیک GT710M آنچنان قوی نیست ! لذا فکر نکنم بتونه بازی هارو بهتر از HD 4000 اجرا کنه

4 - با توجه به انتشار PES 2013 قبل از سال 2013 و انتشار GT710M پس از سال 2013 ، لطفا ابتدا بازی رو به آخرین پچ آپدیت کنین .

5 - برای تنظیمات بهینه بازی ها از Geforce experience استفاده نمایید

fariborz.j
14-02-2014, 17:57
دوست عزیز چند نکته :

1 - اگر لپ تاپ Acer شما دارای پسوند G در آخر اسمش هست ، یعنی کارت گرافیک مستقل داره ( 2 تا یکی Intel یکی Nvidia یا AMD ) . در صورتی که G نداشت یعنی فقط گرافیک مجتمع داره ( فقط اینتل ) .
مثلا Acer V3-571g با Acer v3-571 فرق داره . می تونین از روی اسم لپ تاپ کارت گرافیک مستقل داشتن یا نداشتنشو چک کنین

2 - همیشه در دسک تاپ از کارت گرافیک Intel استفاده می شه . برای سایر برنامه ها نسبت به تنظیمات سویچ می شه . در همه لپ تاپ ها اینگونه هست .

3 - کارت گرافیک GT710M آنچنان قوی نیست ! لذا فکر نکنم بتونه بازی هارو بهتر از HD 4000 اجرا کنه

4 - با توجه به انتشار PES 2013 قبل از سال 2013 و انتشار GT710M پس از سال 2013 ، لطفا ابتدا بازی رو به آخرین پچ آپدیت کنین .

5 - برای تنظیمات بهینه بازی ها از Geforce experience استفاده نمایید

بله دوست عزيز v3-571g هستش و در اخرش g داره

حالا يعني خوب نيس؟ ونميشه با هاش گيم بازي كرد؟

مورد 2 و 3 تونو بيشتر توضيح بدين لطفا

fariborz.j
18-02-2014, 21:58
:n13: كسي نيس توضيح بده؟

oOomid.M
18-02-2014, 23:26
داداش گرافیکت زیاد قوی نیس همونطوری که دوستان گفتن کمی قوی تراز Intel HD 4000 هست
اما خوب بازی های معمولی مثل Pes و Fifa رو میتونی راحت بازی کنی غمت نباشه:n11: