PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : H A--C K شدن آی دی نیمباز

Saeed_S20
28-01-2014, 13:35
سلام دوستان نمیدونم جای درستو برای طرح مشکلم انتخاب کردم یا نه.راستش جریاد از اونجایی شروع شد که من تو نیمبازم بودم(با گوشی)یهو از برنامه پرید بیرون!!اومدم دوباره برم تو برنامه دیدم ارور میده که پسورد اشتباه است!!04خیلی برام عجیب بود،بعد رفتم کافی نت و وارد سایت نیمباز شدم و ریکاوری اکاتنو زدم و بعد از طی مراحل پسورد جدید بهم دادپسوردو وارد کردم و رفتم تو برنامه و پسوردو عوض کردم،برای اطمینان از برنامه خارج شدم و با پسوردی که خودم جدید دادم وارد شدم و درست بود.فردای اون روز تو برنامه بودم که باز یهو از برنامه پرید بیرون!!!بازم ارور پسورد اشتباه هست رو میداد.30بعد اومدم باز به صفحه ریکاوری نیمباز به یک مشکل بر خورد کردم،بعد از وارد کردن آی دی و کپتچا کد در صفحه بعد دو گزینه میاد که ریکاوری پسورد با ایمیل یا با شماره موبایل.ولی چیز عجیبی که این دفه دیدم این بود که قبلا شماره و ایمیلم به صورت ناقص پایین گزینه ها میومد ولی ایندفه نیومد!!چندبار رفرش کردم بازم نیومد!!دوستان به نظر شما مشکل کجاست؟؟میتونین کنکم کنید؟؟به صفحه ریکاوری پسورد برین و آی دی مو وارد کنید ببینید ایمیل و شماره موبایلم میاد یا نهsaeedss19

SNOW PATROL
28-01-2014, 13:50
سرویس های گفتگوی آنلاین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])