PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در شناختن هارد

Rhodes
25-01-2014, 18:00
سلام.
من یه هارد داشتم.یغد یه مدت یه دونه دیگه گرفتم و بهش اضاف کردم.

حالا ویندوز عوض کردم و مشکل اینجاست که هارد دوم رو به صورت یک حافظه جانبی وصل شده به سیستم میشناسه که میشه راحت Eject ش کرد ! برای همین هارد به حالت sleep میره و وقتی داخل اون درایو ها میشم صدای شروع به کار هارد میاد و چن ثانیه سیستم هنگ میکنه.
چی کار کنم این طوری نباشه ... ؟

ممنون.

ata.royalfalcon
26-01-2014, 12:22
سلام.

حالا ویندوز عوض کردم و مشکل اینجاست که هارد دوم رو به صورت یک حافظه جانبی وصل شده به سیستم میشناسه که میشه راحت Eject ش کرد ! برای همین هارد به حالت sleep میره و وقتی داخل اون درایو ها میشم صدای شروع به کار هارد میاد و چن ثانیه سیستم هنگ میکنه.

ممنون.

سلام .

در مورد مسئله اول : اگر در بايوس در حالت AHCI هست پس در حالت IDE بذاريد و ببينيد مسئله برطرف ميشه يا خير .
در مورد مسئله آخر : بايد از قسمت power option مدت زمانيكه هارد بايد بيكار بمونه تا sleep بشه را بيشتر كنيد يا اينكه روي never بذاريد.

EXTREME
26-01-2014, 18:38
سلام.

ممنون.

شما حالت sleep هارد رو به قول عطاجان یا زیاد کنید یا never کنید برای مورد اول یک عکس از disk managment بدید برای تغییر مود هارد از ahci به ide معمولا نمیشه چون اگر ویندوز در حالت اول نصب شده باشه در حالت ide ویندوز بوت نمیشه و بالعکس

hosein44
26-01-2014, 18:42
ناظران عزیز به این تاپیکم یه سر بزنین ممنون

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]