PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید

Sorena_777
25-01-2014, 10:38
سلام به تمامی عزیزان گل و نازنین:n11:
الان دارم از کافی نت اینجا مطلب میزارم چونکه سیستم دیگه رفت به سوی دیار باقی
حقیقتش من دیگه صبرم سر اومده و میخوام تا حداکثر 2 هفته دیگه یه لپ تاپ بخرم
میخوام به یه جمع بندی خوبی برسم و یه خرید مطمعن داشته باشم پس از روی فن بازی بهم پیشنهاد ندین

کاره اصلیم گیمه اونم روزانه واسه چندین ساعت و همچنین فیلم نگاه کنم و تایپ کردن زیاد و شبا هم میره واسه دانلود , در کل روزانه کمه کم 10-12 ساعت روشنه پس یه چیزی میخوام که داغ نکنه , خرکار باشه بتونه دووم بیاره

به این مدل ها رسیدم :

Lenovo IdeaPad Y510p - A

مشخصات فیزیکی:ابعاد: 35 × 259 × 386 میلی‌متر - وزن: 2.69 کیلوگرم
پردازنده مرکزی:Intel Core i7 4700MQ 2.40GHz up to 3.40 GHz
حافظه RAM:ظرفیت: 16 گیگابایت - نوع: DDR3
حافظه داخلی:ظرفیت: 1024 گیگابایت - مشخصات: 5400rpm
پردازشگر گرافیکی:NVIDIA GeForce GT 750M 2048 MB
صفحه نمایش:15.6 اینچ TFT LED-backlit LCD
امکانات:DVD-RW - فاقد مودم - بلوتوث داخلی Card Reader Webcam LAN WiFi HDMI VGA Port
سایر مشخصات:باتری 6 سلولی - فاقد سیستم‌عامل
که میخوام full hd این مدل رو تهیه کنم
................................................

Acer Aspire V3-772G

مشخصات فیزیکی:ابعاد: 27.5 × 414 × 347 میلی‌متر - وزن: 3.15 کیلوگرم
پردازنده مرکزی:Intel Core i7 4702MQ 2.20GHz up to 3.20 GHz
حافظه RAM:ظرفیت: 16 گیگابایت - نوع: DDR3
حافظه داخلی:ظرفیت: یک ترابایت - مشخصات: 5400rpm
پردازنده گرافیکی:NVIDIA GeForce GTX 760M 2GB
صفحه نمایش:17 اینچ TFT LED-backlit LCD 1920x1080
امکانات:DVD-RW Webcam Card Reader Wi-Fi Bluetooth Ethernet Port VGA Port HDMI Port
سایر مشخصات:باتری 6 سلولی - Microsoft Windows 8
........................................

MSI GE60 2OC

مشخصات فیزیکی:ابعاد: 37.6~32.3 × 249.5 × 383 میلی‌متر - وزن: 2.4 کیلوگرم
پردازنده مرکزی:Intel Core i7 4700MQ 2.40GHz up to 3.40 GHz
حافظه RAM:ظرفیت: 8 گیگابایت - نوع: DDR3
حافظه داخلی:ظرفیت: یک ترابایت - نوع: هارد دیسک - مشخصات: 7200rpm
پردازنده گرافیکی:NVIDIA GeForce GT 750M 2GB
صفحه نمایش:15.6 اینچ TFT LED-backlit LCD 1920x1080 - با روکش مات
امکانات:DVD-RW Webcam Card Reader Wi-Fi Bluetooth Ethernet Port VGA Port HDMI Port
سایر مشخصات:باتری 6 سلولی - فاقد سیستم‌عامل
.............................

ASUS N550JV

مشخصات فیزیکی:ابعاد: 27.7 × 255 × 383 میلی‌متر - وزن: 2.6 کیلوگرم
پردازنده مرکزی:Intel Core i7 4700HQ 2.40GHz up to 3.40 GHz
حافظه داخلی:ظرفیت: یک ترابایت - نوع: هارد دیسک - مشخصات: 5400rpm
پردازنده گرافیکی:NVIDIA GeForce GT 750M 4GB
صفحه نمایش:15.6 اینچ از نوع IPS LCD با دقت Full HD 1920x1080 - لمسی
امکانات:DVD-RW Webcam Backlit Keyboard Card Reader Wi-Fi Bluetooth Ethernet Port VGA Port HDMI Port
سایر مشخصات:باتری 4 سلولی - فاقد سیستم‌عامل
که میخوام مدل صفحه مات غیر لمسی این مدل رو تهیه کنم

.................................................. ......
خب بازه قیمت همشون بین 3 تا 4 میل هستش و البته قیمت اون مدل از ایسر رو نمیدونم چنده الان
البته با برند ایسر در کل اشنایی ندارم و نمیدونم چجوری هست محصولاتشون و اینکه از این مدل بهتر هم پیدا میشه تو این برند یا که نه ولی کلا مشخصات این مدل ایسر تقریبا تو همه چیز از بقیه بالاتره , مخصوصا گرافیکش

میخوام که تو این چند مورد بینشون مقایسه بشه
کیفیت بدنه
کیفیت قطعات
خدمات پس از فروش و گارانتی تو ایران
کیفیت صفحه نمایش
گرافیک و رم و پردازنده مرکزی
........
......
....
..
.

اگه شما چیز دیگه ای هم میتونید به این مدل ها اضافه کنید

با سپاس فراوان:n16:

Sorena_777
25-01-2014, 15:37
و من هنوزم منتظر نظرات و راهنمایی های شما عزیزان هستم :n06:

147milad
25-01-2014, 17:37
سلام.داداش من هم دنبال لپتاپ بودم در این مدت و در مورد مدل های بالا تحقیق کردم.
ببینین مدل لنوو با صفحه فول اچدی خیلی بد گیر میاد تو ایران و اگه گیر بیاد با قیمتی برابر ایسوس میشه که با صرفه نیست و همچنین مشکل داغ کردن داره من باشم این مدل رو میزارم کنار فعلا.
در مورد ایسوس میتونم بگم این لپتاپ مولتی مدیا هست هر و گرافیک دی دی ار 3 داره اما همه از کیفیت محصولاتش با خبر هستیم.
اما مدل ام اس ای و ایسر برای مصرف گیمینگ کمی بهتر هستن من خودم در اینده تصمیم دارم مدل ایسر رو تهیه کنم چون گرافیک قوی تری داره و 17 اینچ هستش که برای بازی مناسب تره و رمش بیشتره.
اما به شما اینم بگم لبتاپ های انتخابی شما تقریبا در یک رده هستن و در برخی موارد مثل گرافیک و رم نسبت به هم برتری دارن و شما هر کدوم رو انتخاب کنی انتخاب خوبی هست من چون ذکر کردین گیمینگ ایسر رو پیشنهاد میدم.

Sorena_777
25-01-2014, 18:05
میدونید قیمتش چنده؟ایسر رو میگم و اینکه از این مدل بهتر هم هست؟
اخه تا حالا کسی بهم ایسر پینهاد نکرده بود ولی الان که این مدل رو دیدم واقعا تعجب کردم اخه گرافیکش 760 هست که حدود 1.5 برابر 750 قوی تره یا حداقل توی سایتی که گرافیک ها رده بندی میکنه و بازی ها رو با اون تست میکنن توی یه بازی مثل dota 2 760 حدود 1.5-2 برار 750 بهتر عمل کرده شما هم میتونید این رو اینجا ببینید
این مدل از ایسر همه چی تمومه یعنی هیچ چیز بدی روی کاغد و توی مشخصاتش نداره فقط نمیدونم چه مشکلاتی داره که اون رو نمیخوام بعد از خرید بفهمم میخوام قبلش بدونم و البته قیمتش
و اینکه من لنوو فول اچ دی رو هم گیر اوردم مشکلی بابت اون ندارم حتی با گرافیک دوم هم میتونم بگیرمش که البته قیمتش خیلی زیاد میشه اگر بتونم یه گرافیک 760 گیر بیارم نیازی به 2 تا 750 ندارم تازه با قیمت بالاتر

Sorena_777
25-01-2014, 18:09
و اینکه ایا واقعا لنوو مشکل داغ کردن داره تو این مدل ؟اخه من قراره باهاش چندین ساعت در روز بازی کنم و همین جوری روشن بزارمش و کار بکشم ازش
.............
یادمه همه از سونی بد میگفتن ولی دوسته من 3-4 ساله پیش یه F227 گرفت فکر کنم که تا الان شبانه روز روشنه یعنی مثه چی داره کار میکنه
من یه همچین چیزی میخوام
..............
این هم لینک 2 تا گرافیک :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

والله نمیدونم چیکار بکنم
میرم بازار بهم میگن MSI قطعاتش گیر نمیاد و واسه گارانتی اصلا روش حساب نکنم
واسه گیم هم میگن سراغ ASUS نرو و ACER هم اشغاله و برو سراغ LENOVO

اخه بحث سره 4 میلیون پوله الکی که نیست که به حرف 4 تا مغازه دار گوش بدم واسه همین اومدم اینجا که از کسایی که چیزی در مورد این مدل ها میدونن به من بگن

147milad
25-01-2014, 19:53
داداش اول چند نکته بهت بگم در مورد بازار.بازار ایران افتاده دست یه سری دلال که فقط به فکر جیب خودشون هستن.اینم که میبینین هرکی از 1 مدل تعریف میکنه برای فروش خودش هست که خریدار رو گول بزنه از اون خرید کنه.
بین فروشنده ها 1قانون هست میشه اسمش رو گذاشت روانشناسی فروش که وقتی میبینن 1 شخص از 1 کالا اطلاعات نداره شروع میکنن مخ طرف میزنن و اون جنسی که تو مغازه خوب فروش نرفته میدن به این طرف این قضیه تو بازار tv خیلی زیاده چون جدیدا از شهرستان های اطراف تهران برای خرید میان تهران و خریدار زیاد شده یه مقدار و این افراد زیاد اطلاعات کاملی از مدل ها و کیفیت ندارند فروشنده ها این کارو باهاشون میکنن.برای اطرافیان من اتفاق افتاده.
بهترین کار اینه شما در همین اینترنت تحقیق کنی و به مدل دلخواه برسی و بازار فقط برای قیمت و خرید بری اگه برای تحقیق بری بازار اشتباه کردی.
ببین در مورد برند ها بهت بگم که ایسوس برند معتبر و جهانی هستش و کیفیت ساخت خوبی داره.لنوو هم در این چند سال تو ایران فروش خیلی بالایی داشته و میشه گفت الان یکی از پر فروشترین برند ها در ایران هست.ام اس ای چند مدت بود تو بازار کم شده بود و داشت دیگه رو به فراموشی میرفت که گویا نمایندگی و کار هاش تو ایران اوکی شده و سری های جدید خیلی خوب داره تو بازار فروش میره و مشکلی نداره.در مورد ایسر اگه کمی به عقب برگردی به دلیل مشخصات خوب و قیمت مناسب در گذشته بیشترین فروش رو تو بازار ایران داشت ولی الان از فروشش کم شده.
در مورد لنوو تو همین سایت بری تاپیکش رو پیدا کنی بچه ها نظرات خودشون رو گفتن و در مورد ایسر هم به بخش لپتاپ های ایسر همین بخش برو من با کاربر majidliدر مورد ایمم دل صبت کردم میتونی از اونجا به جواب برسی.

Raqner
25-01-2014, 21:18
اگه قراره 24 ساعته شبانه روز از لپ تاپی که میگیرید به قول خودتون حسابی کار بکشید مطمئنا زیاد طول نمیکشه لپ تاپتون هم مثل سیستمتون به دیار باقی میره! فک کنم.شما لپ تاپو با pc‏ اشتباه گرفتید! هر چه قطعه داغ میشه عمرش کمتر میشه ختی اگه یه لپ تاپ گیمینگ هم باشه..گیم به نظرم واسه لپ تاپ کار درستی نیس اگه قصد دارید گیم بازی کنید برید یه سیستم قوی با کارت گرافیک قوی DDR5 با بودجتون جمع کنید که مطمعنا دو برابر یه لپ تاپ 4میلیونی که میگیرید کارایی داره یا اینکه یه کنسول بگیرید.

Public Enemy
25-01-2014, 21:45
همه لپ تاپ های بالا از نظر سخت افزاری مناسب هستند ولی از نظر بنده Asus n550JV برای شما مناسب تر هست .

البته از نظر اقتصادی Lenovo Y510P بسیار بهتر است . چون اگر فقط بحث گیمینگ نسبت به قیمت وسط باشه ، خیلی از موارد لپ تاپ های بالا اضافی به نظر میان . رم بالای 8 لازمتون نمی شه لذا Lenovo Y510p با قیمت 2/900 از همه به صرفه تر هست . در مورد مشکل داغ کردن نیز نگران نباشید . بین Overheat شدن و دمای بالا فرق بسیاره که هنوز کاربران درک این موضوع براشون سخته . به هر حال بهترین و با کیفیت ترین لپ تاپ نسبت به قیمت همین لپ تاپ هست ( امکاناتی مثل اسپیکر های JBL ، کیبورد با قابلیت Backlit ، طراحی مناسب ) . اگر Acer v3-772g رو از لیست حذف کنیم ، با توجه به کارت گرافیک این لپ تاپ ، از N550JV و MSI GE60 بهتر عمل می کنه ( البته گیر نیومدن مدل FHD هم مساله ای هست ! )

Acer هم با اینکه انتخاب خوبی به نظر میاد ، ولی انتظاری که خیلی کاربران ازش دارند رو بر آورده نمی کنه . مزیت این لپ تاپ صفحه نمایش 17 اینچی هست و . مشکل اصلی اینه که Acer سعی کرده همه چیز رو در این لپ تاپ در حد متوسط نگه داره . یعنی نه نقطه ضعف های بزرگی داره ، نه نقطه قوت های قابل توجه . به طور مثال کیفیت صدا خوبه ولی انتظاری که نسبت به قیمتش دارین رو بر آورده نمی کنه و از نظر من باید کیفیت صدا بهتر می بود و Y510p از نظر کیفی ( نه سخت افزاری ) از این لپ تاپ جلوتره . همچنین بدنه ساده این لپ تاپ قیافه ارزون قیمتی رو به لپ تاپ می ده . در کل اگر از اون دسته خریدارانی هستین که به کیفیت اهمیت نمی دین ولی قدرت واستون مهمه ، این لپ تاپ گزینه مناسبیه . ( هر چند در حال حاظر در ایران گیر نمیاد ! )

در مورد MSI ، مشابه Y510p می باشد و تفاوت ها آنقدر نیست که بخوایم به دلیل خاصی قید اونو بزنیم . فقط در ارتباط با قیمت بالاتر و ظاهر و مارک مناسب تره که تفاوت بین این 2 لپ تاپ رو بیشتر می کنه .

اما از نظر کیفیتی ، Asus N550JV از همشون بهتر هست . کیفیت بدنه به کار رفته + اسپیکر های 4 گانه با صدای بسیار مناسب + صفحه نمایش لمسی این لپ تاپ باعث می شه که بیشتر خریداران سمت این مدل برن .

Sorena_777
25-01-2014, 22:20
خب همون جور که از قبل هم گفته بودم من نمیتونم سیستم بگیرم به هزار و یک دلیل که مهم ترینش اینه که من هفته ای 3-4 روز تو رفت و امد هستم و یا خونه نیستم از طرفی چند ماهی هم هست که لپ تاپ قدیمیه خودم سوخته که دیگه به همین 2 دلیل سیستم حذف میشه , کنسول هم که دیگه به سن و کار و من نمیاد تازه با این قیمت بازی ها , من که نمیتونم کلی بازی بخرم شاید چند ماهی یه بار و اصلا هم نمیتونم یه بازی رو چند ماه بازی کنم تازه اصلا کاره من رو راه نمیندازه چونکه فقط کارم گیم نیست پس اینم حذفه خب این از این مواردحالا یه چیزی که میخواستم و هنوز نفهمیدم اون قیمت اون مدل از ایسر هستش , حتی حدودش هم باشه خوبه دوم اینکه من میتونم فول اچ دیه لنوو رو گیر بیارم که ممکنه یه 200-300 دیگه بیاد روش اره؟پس در این صورت هنوزم پیشنهادتون روی ایسوس میمونه؟مورد بعدی اینه که من میخوام با ضعف یا نقص های مهمی که هر کدوم از این مدل ها دارن مطلع بشم اگر بتونید 1-2-3 موردشون رو بهم بگین سپاسگذارتون میشم و اینکه گفتون بودین ایسر از نظر کیفی پایین تره منظورت کیفیت ساخته یا قطعات یا چی؟البته اون مورد که گفتین شکلش قشنگ نیست مهم نیست واسم اخه از نظر مشخصات واقعا از همه قوی تره هم گرافیک هم پردازنده و هم صفحه نمایش فول اچ دیه 17 اینچیش ولی ..... ایسوس هم کمی گرافیک و cpu ضعیف تری داره ایا خیلی تفاوت فاحشه؟کسی رو میشناسی که بگه من فلان بازی معروف رو خیلی خوب روش اجرا کردم یا برعکس؟راستی من میخوام صفحه مات و بدون لمسی ایسوس رو تهیه کنم اگر قصدم خرید این مدل بود
خلاصه قاط زدم این دلال های نامرد که اسم خودشون رو گذاشتن فروشنده همه اش مزخرف تحویل ادم میدن و منو واقعا گیج کردن واسه همین دیگه فقط واسه خرید قطعی میرم بازار

Sorena_777
25-01-2014, 23:15
از یکی الان پرسیدم گفت قیمتش بین 3.9 تا 4.2 میچرخه ولی الان معلوم نیست در چه حاله
یه جوری میگفتن ایسر ارزونه من فکر کردم دیگه حداکثر 3.4-3.5 باشه :n09:
راستی قیافه اش هم بد نیست اون قدر هم که تقریبا کپی مدل های سری F یکی دو سال پیش سونی هستش شیک و ساده ,البته میدونم هر کسی یه مدل سلیقه داره ولی واسه من قیافه زیاد ارزشی نداره مهم کارایی و کیفیت هستش
................................
قیمت ها این جوری میشه دیگه اره؟
3.9-4.2 ایسر
3.5-3.6 ایسوس غیر لمسی
3.4-3.6 لنوو فول اچ دیه 8 گیگ رم حالا گه 16 شد قیمت میره تا 3.7-3.9 فکر کنم
3.3-3.4 هم ام اس ای هستش

147milad
26-01-2014, 00:22
در مورد ایسر منم به قیمت 4 تا 4.100 که احتمال داره 100بالا پایین شه رسیدم البته قطعی نیست.منم مثل شما زیبایی برام مهم نبود اما این 1 مقدار که ایسر گرون تر هست فکر کنم به 3 دلیل گرافیک قویتر و رم بیشتر و صفحه بزرگتر باشه.
از نظر من به ترتیب ایسر/ایسوس/ام اس ای/لنوو/ولی بازم بیشتر تحقیق کن.
نقد این لپتاپ ها در اینترنت هست میتونی تو گوگل سرچ کنی بخونی.اطلاعات کامل و خوبی در موردشون پیدا میکنی.

Public Enemy
26-01-2014, 00:46
دوست عزیز قضیه ی acer v3-772g مثل این می مونه که روی یه ۲۰۶ موتور bmw بزاریم !!!اگر بخوایم برتری این لپ تاپ و نسبت به مدل های ذکر شده بگیم فقط کارت گافیک قوی تر و صفحه نمایشش هست . در سایر موارد از قطعات متوسطی استفاده شده . در حالی که در مدل های دیگه سعی شده بهترین کیفیت ممکن رو تحویل خریدار بدن . برای همین توی مدل اسوس و ام اس آی از ۴ اسپیکر استفاده شده !!!!!! و یا مسائل مشابه .البته هر کس سلیقه ای داره . ولی کسانی که می رن واسه گیمینگ سیستم می خرند به ظاهر هم توجه می کنند . خیلی پیش اومده خریدار بر اساس سخت افزار (رم و کارت گرافیک ) خرید کرده و پشیمون شده . همون طور که گفتم اگر انتظار ندارین لپ تاپتون از همه نظر تاپ باشه و سخت افزار قوی رو به کیفیت ساخت بالاتر ترجیه می دین این مدل لپ تاپ خوبیه

Sorena_777
26-01-2014, 01:13
پس که این طور ، من میخواستم از این موضوع مطلع بشم که کیفیتش در چه حدی هستش که این جور که شما گفتین و من برداشت کردم در حد اون سه مدل دیگه نیستش و اون جوری که مشخصات و سخت افزاری که روی کاغذ نشون میده نیستش
اما اگر شما از نظر امکانات میگین مثل اسپیکر این جور چیزا که زیاد مهم نیست واسه من کیفیت صفحه نمایش کیفیت کیبورد و بدنه خوب از ظاهر مهمه و بقیه اش میشه بهترین کارایی از لحاظ گرافیک و سرعت هستش،پس اگر تو این موارد هر کدوم بهتر باشه همون رو میگیرم
اخه این گرافیک 760 اش بدجوری رو مخه و نمیزاره که به بقیه موارد فکر کنم, البته همزمان نمیخوام گولش رو هم بخورم و بعدا پشیمون بشم

Sorena_777
26-01-2014, 01:32
و راستی در مورد ام اس ای نظرتون چیه؟ مشخصاتش از لنوو و ایسوس تو بعضی موارد بالاتره
مثل صفحه فول تو این قیمت
صفحه اش که فوله و گرافیکش هم 750 ddr5 و سرعت هاردش 7200 هستش
کلا از بقیه ارزون تره ولی همه چیش عالیه، البته من اگر لنوو رو با رم 8 و صفحه فول گیر بیارم همین میشه تقریا حدود 3.4 ، کلا این سه تا توی یه رنج قیمت هستن
پس میخوام با مقایسه دونه به دونه حذف بکنمشون ، اول بین ام اس ای و لنوو و برنده شون میره با ایسوس مقایسه بشه و در اخر با ایسر

ابوالفضل.ا
26-01-2014, 01:45
من یه راهنمایی بهت میکنم . فقط و فقط برو تو سایتای بنچمارک ببین کدوم گرافیک بالاتری داره . مسلما gtx از gt بالاتره . دوم بعد از خرید موقع بازی خنک نگهش دار . نزار داغ بشه چون مستحلک میشه . سوم . صفحه ی تمایش فول اچ دی خیلی خیلی جذاب تره ولی نیاز به گرافیک بالاتری داره . چهارم ببین سی پی لپتاپ مورد نظرت از چه نسلیه من مدلا رو نگاه نکردم . مسلما نسل هاسول کمتر از ای وی بریج داغ میشه . شما از لپتاپ گیم میخوای . پس فقط همینا واست مهمه . واسه صدا هم هدست بزار از همه چی بهتره . برند مهم نیست .

Sorena_777
26-01-2014, 08:50
خب منم اینکارو کردم و گرافیک 760 ایسر از بقیه یه سر گردن بالاتر بود
صفحه نمایش فول اچ دی 17 اینچ داره که واسه بقیه 15 اینچه
رم 16 گیگ داره
سی پی یو هم همه شون نسل جدیدا هستن ولی نمیدونم چرا این 4702 هست و واسه بقیه 4700

ولی از نظر قیمت نزدیک 600-700 از بقیه گرون تره و تازه حتی اگه من بخوام این پول رو هم بدم هنوز معلوم نیست واقعا بهتره از بقیه یا که نه، منظورم از لحاظ کیفیت ساخت محصول هستش
از طرفی ایسوس تو گرافیک و سی پی یو از بقیه ظعیف تره ولی مقل اینکه محصول با کیفیته
کاشکی افراد بیشتری میومدن و نظر خودشون رو میدادن و میتونستم به یه جمع بندی درست و حسابی برسم اخه بحث سره 4 میلیون پوله:n27:

ابوالفضل.ا
26-01-2014, 09:10
من دو تا از دوستام سری n اسوس داشتن گرافیکشون سوخت .(نه اینکه کیفیت اسوس پایین باشه ، میخوام بگم هر چیزی ممکنه) یکی دیگه هم 4 ساله یه مدل ایسر داره هیچیش نشده.

مدل سی پی یو رو هم برو ببین بنچمارکشو . تو یو تیوب هم میتونی سرچ کنی ببینی لپتاپو .(هم ویدئو باز کردن جعبه اکبندشو داره هم بگردی میتونی ببینی تو بازی چجوریه ) .

Sorena_777
26-01-2014, 09:31
من الان سی پی یو چک کردم و متوجه 2 تا مورد شوم
اول اینکه تو رده بندی hq بالاتر از mq بود و دوم اینکه مدل 4702 ایسر چندین پله از اون سه تا پایین تره
ولی من فکر کرده بودم که mq بالاتر از hq باید باشه
حالا سوال اینه که واقعا چه قدر تفاوت هستش؟:n13:

ابوالفضل.ا
26-01-2014, 09:45
نمیدونم والا . ولی سی پی رو فک نکنم خیلی فرقی بکنه . برای گیم یه i5 به راحتی جواب میده . اصل همون گرافیکه . یه سرچ بزن به انگلیسی ببین تو سایتای خارجی راجع به داغ شدن هر کدوم از این مدل ها چیزی ننوشته . مثلا مدل لپتاپ من رو هر جا سرچ کنی heat هزار تا فروم خارجی میاد که مردم از مشکلاتش میگن . میگم که مث من نسوزی بعدا . اصلا برو از هر کدوم یکی بخر هر کدوم خوب بود نگه دار :D

3aman021
26-01-2014, 10:28
دوست عزیز تفاوت قدرت این پردازنده ها چندان محسوس نیست مگه اینکه کاربر خیلی حرفه ای باشی و کارای پردازشی خیلی سنگین انجام بدی که اون 20% خیلی بهت کمک کنه.بین این دو ایسر و ایسوس اگه قصدتون گیم و کارهای گرافیکی هست ایسر رو پیشنهاد میکنم و اگه کارای پردازشی هست ایسوس .موفق باشید.

mashkooni
26-01-2014, 12:05
دوست عزیز این مدل ایسر یکی از خوش قیمت ترین مدل ها نسبت به امکاناتش هست
من داداشم چند سالی هست ایسر داره و کاملا ازش راضیه و هیچ مشکلی واسش ایجاد نکرده
قیمت این مدل هم بر خلاف اون چیزی که شما تصور میکنی خیلی پاییت تر هست و حدود 3.400 میباشد
تو بررسی هایی که توی چند تا سایت خارجی مخصوصا نوتبوک چک ازش خوندم به مشکل حادی اشاره نکرده بود فقط وزنش نسبت به بقیه یکم بالا تره
ضمنا این مدل به صورت جدا گانه هارد اس اس دی پشتیبانی میکنه و با اضافه کردن این هارد میتونی سرعت رو تا چندین برابر تجربه کنی
البته این قیمت رو من دو هفته پیش گرفتم الان دقیق نمیدونم چنده

Sorena_777
26-01-2014, 13:02
اگر واقعا قیمتش همین 3.4 باشه که میشه همون حدس اولم که وقتی بقیه گفتن نسبت به امکانات ارزونه و اگر واقعا این جوری باشه ایا نمیشه اون مثل رو گفت که هر ارزونی بی دلیل نیست؟
بعدشم من 3 تا نقد بلند انگلیسی در موردش خوندم که به این موارد اشاره کرده بود
باتریش فقط 2.5 ساعت میکشه که واقعا افتضاحه :n21:
از کیفیت بد دوربینش میگفتن
از اینکه روی بدنش جای لک و خش میمونه
ولی همه میگفتن از لحاظ کارایی واسه گیم و این جور چیزا عالیه
حالا نمیدونم اینا راسته یا نه چونکه از توی گوگل پیداشون کردم
راستی اون اشنایی که داشتم گفت y510p رو فول اچ دی با 16 گیگ رم و گرافیک دوم روی خودش به صورت پک کامل داره واسش میاد
گفت قیمتش میره بالای 4 تا ، شما فکر میکنید چه قدر بشه؟

Sorena_777
27-01-2014, 08:36
hayyan71 عزیز حرفتون کاملا درست بود اون ایسر دقیقا شبیه مثالی بود که زده بودین
مثل یه 206 که موتور bmw روش گذاشته باشن و فقط یه گرافیک قوی تر و صفحه نمایش بزرگ تر داره
من دیروز رفتم بازار و از نزدیک دیدمش و اصلا واسم جالب نبودش چونکه فهمیدم که فقط به گرافیک نیست ، و اینکه من فکر میکنم باید به ظاهر هم توجه نشون بدم و همچنین امکانات و کیفیت نیز باید مد نظرم باشه
اون ایسر اصلا واسه گیم ساخته نشده و سری گیمینگ نیست همین جوریه یه گرافیک انداختن روش ، سی پی یوش هم که ضعیف تره و اینا به کنار باتریش فقط 2 و نیم ساعت کار میکنه تازه اگه بخوام باهاش بازی کنم از این هم کمتر و خلاصه متوجه شدم هر ارزونی بی دلیل نیست با این مشخصات قیمتش پایینه
ایسر رفت کنار حالا میمونه ام اس ای و ایسوس و لنوو
من با ایسوس و لنوو کار کردم و جفتشون عالی بودن ولی اصلا ام اس ای گیرم نیومد حالا میخوام نظرتون رو در باره ام اس ای هم بهم بگین تا ببینم که اینو هم باید بزارم کنار یا که نه، مثلا مشکلاتی که این برند یا این مدل داره یا مزیت های خوبی که داره
اگر من مدل فول اپچ دیه 8 گیگ لنوو گیرم بیاد قیمتش حدود همین مدل ار ام اس ای میشه
راستی مدلا اینا بودن
Y510p
N550
Ge60

3aman021
27-01-2014, 12:13
دوست عزیز یه نگاه به n56vv هم بنداز قیمتش با توجه به امکاناتش خیلی خوبه.اما بنظر یکم مشکوکه .چنین کانفیگی با قیمت 3180 تو برندهای دیگه اصلا موجود نیست .یکم عجیب بنظر میرسه اما یه نگاه به این مدل هم بندازین.

Sorena_777
27-01-2014, 12:53
مشخصاتش رو که نیگاه کردم دیدم که سی پی یوش نسل قدیمی هستش
شاید واسه این باشه :n06:
...........
اون مدل n56vv-b هستش که گرافیکشم 2 هستش
مدل a گرافیکش 4 هستش و قیمتش 3.5
..........
تازه قیمتش هم کمی زیاده اخه سی پی یوش نسله قبلی هستش باید زیر 3 میل باشه حدود 2.8-2.9 این ورا

3aman021
27-01-2014, 13:27
آره خب علتش قدیمی بودنش هست اما خب همین لپ تاپ های دارای پردازنده هسول هم یه سال دیگه قدیمی میشن ...کاش مدلهای جدید هم اینقدر افت قیمت داشتن.

Sorena_777
27-01-2014, 14:35
اره کاشکی
بعد از تقریبا یه سال قیمت هاشون واقعی نشده هنوز:n15:
.................
من الان یه مشکل تو مدل Y510P رو تو چند تا سایت خارجی دیدم و تو همین سایت هم که بهش اشاره کردن اون هم داغ کردن بیش از حد یک طرف لپ تاپ هستش
ایا این درسته؟:n27:
و همچنین تو مدل ام اس ای میگن کیفیت کیبوردش اصلا خوب نیست و سری دکمه هاش خراب میشه
ای بابا یعنی نمیتونن مثه ادم یه چیز کامل بدن؟:n23:

3aman021
27-01-2014, 14:44
چرا یه مدل هست که از نظر من کامله.من تقریبا هم با n550 هم y510 وهم hp envy touchsmart کار کردم.تاچ اسمارت از همه با کیفیت تر و کامل تره با قیمت 3700 البته لمسیش هم هست حدود 3900

Sorena_777
27-01-2014, 15:08
من تو این همه مدت که کلی لیست و مغازه و سایت دیدم همچین مدلی رو ندیدم
مشخصاتش چیه؟

3aman021
27-01-2014, 18:38
کانفیگ های مختلفی داره .یه سری به این تاپیک بزنید تا حدودی راجع به مشخصاتش گفتم:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sorena_777
27-01-2014, 22:17
میتونی کامل مشخصاتش رو بهم بگی؟
ممنونت میشم یه دنیا

3aman021
28-01-2014, 11:06
سورنای عزیز عکس مشخصاتش رو به آی دی یاهو شما فرستادم.

persianempire7
28-01-2014, 12:38
من بین (z510lenovo)
مشخصات فیزیکی:ابعاد: 380 × 265 × 25 میلی‌متر - وزن: 2.22 کیلوگرم
حافظه RAM:ظرفیت: 6 گیگابایت - نوع: DDR3
پردازنده گرافیکی:NVIDIA GeForce GT 740M 2GB
صفحه نمایش:15.6 اینچ از نوع TFT LED-backlit LCD با دقت 1366x768 - با روکش مات
سایر مشخصات:باتری 4 سلولی - فاقد سیستم‌عامل(2450000ت)
و(asus n56vv)
مشخصات فیزیکی:ابعاد: 34~27.3 × 255 × 380 میلی‌متر - وزن: 2.7 کیلوگرم
پردازنده مرکزی:Intel Core i7 3630QM 2.40GHz up to 3.40 GHz
امکانات:DVD-RW Webcam Backlit Keyboard Card Reader Wi-Fi Bluetooth Ethernet Port VGA Port HDMI Port
سایر مشخصات:باتری 6 سلولی - فاقد سیستم‌عامل(3200000ت)
موندم با توجه به قیمت ها به نظر شما کدامیک ارزش خرید دارد؟

arashtomcat
28-01-2014, 13:43
lenovo nagir to iran khadamat pas az forosh khobi nadare

persianempire7
28-01-2014, 15:31
حالا به غیر از خدمات پس از فروش کارایی و دوام با توجه به قیمت و مشخصات؟

Public Enemy
28-01-2014, 16:48
من بین (z510lenovo)
مشخصات فیزیکی:ابعاد: 380 × 265 × 25 میلی‌متر - وزن: 2.22 کیلوگرم
حافظه RAM:ظرفیت: 6 گیگابایت - نوع: DDR3
پردازنده گرافیکی:NVIDIA GeForce GT 740M 2GB
صفحه نمایش:15.6 اینچ از نوع TFT LED-backlit LCD با دقت 1366x768 - با روکش مات
سایر مشخصات:باتری 4 سلولی - فاقد سیستم‌عامل(2450000ت)
و(asus n56vv)
مشخصات فیزیکی:ابعاد: 34~27.3 × 255 × 380 میلی‌متر - وزن: 2.7 کیلوگرم
پردازنده مرکزی:Intel Core i7 3630QM 2.40GHz up to 3.40 GHz
سایر مشخصات:باتری 6 سلولی - فاقد سیستم‌عامل(3200000ت)
موندم با توجه به قیمت ها به نظر شما کدامیک ارزش خرید دارد؟

سلام . n56vv بهتر هست . هم از نظر قدرت پردارشی ، هم از نظر صفحه نمایش .

دوست عزیز خدمات پس از فروش رو شرکت گارانتی ارائه می ده که ارتباط به شرکت گارانتی داره نه برند !
به عنوان مثال لپ تاپ های لنوو با گارانتی ایران ، امرتات ، الماس و سازگار و چند شرکت دیگه ارائه می شه . خوب حالا وقتی فلان شرکت زیر بار خدمات نمی ره ارتباطی به برند نداره .

Sorena_777
28-01-2014, 21:01
hayyan جان خوبی عزیز دل؟
میگم نظرت در مورد مدل ge60 msi چیه؟نسبت به ایسوس و لنوو؟
میتونی کمی از خوبی و بدی هاش بگی؟
و اینکه به نظرت اگه لنوو فول اچ دی گیرم بیاد فکر میکنی که قیمتش چنده؟

Sorena_777
28-01-2014, 21:03
از نظر خنک کنندگی درسته که ام اس ای تو سری گیمینگیش از بقیه بهتره؟

persianempire7
28-01-2014, 22:17
سلام . n56vv بهتر هست . هم از نظر قدرت پردارشی ، هم از نظر صفحه نمایش .
از لحاظ قدرت پردازشی که lenovo نسل چهار هستش با همون فرکانس !!!

Sorena_777
28-01-2014, 23:21
دوستان از اون لیستی که اول داده بودم هم ایسر و هم لنوو رو حذف کردم
با لنووی دوستم کار کردم
فوق العاده الکی داغ میکنه که واقعا رو اعصابه:n23:
الان بین 2 مدل ASUS N550 و MSI GE60 موندم
میخوام یکی از این 2 مدل رو تهیه بکنم خواهشا یه مقایسه بین این مدل انجام بدین
البته ایسوس رو میخوام صفحه غیر لمسی ماتش رو بگیرم اخه از صفحه براق ها اصلا خوشم نمیاد

Sorena_777
01-02-2014, 23:19
دوستان عزیز میتونید نقاط ضعف و قوت msi ge60 و asus n550 رو به صورت خلاصه بهم بگین؟

از msi هیچی نفهمیدم به جز اینکه میگن کیبوردش داغونه
حتی مزیت هاش هم همین طور فقط اینکه سرعت هاردش بالاتره و سیستم خنک کنندگیش بهتره از بقیه لپ تاپ ها هستش
از ایسوس هم که میگن هنگام بازی صفحه کلید و مخصوصا نزدیک نمایشگر گرم میشه
باتریش هم که در نمیاد و ممکنه که دردسر بشه
رو بدنه اش هم بعضی وقت ها الکترسیته میشینه
این چیزایی بود که تو بعضی تایپیک ها و فروم ها دیدم
ولی نمیدونم درست هستن یا که نه
پس امیدوارم اطلاعاتم رو تصحیح بفرمایید تا بتونم یه خرید مطمعن داشته باشم
سپاسگذارتونم فراوون:n16:

parsicola
02-02-2014, 12:39
سلام.
سورنای عزیز کل محله رو ریختی به هم.
msi سری ge60 و ge70 لتاپ های گیمینگ رده ارزانقیمت هستند که سخت افزار داخلی با کیفیت و عالی اما با بدنه و کیبورد ارزانقیمت و معمولی تا کمی قیمت رو پائینتر بیاره.
وقتی میگم کیفیت قطعات داخلی خوب منظورم همه چیز از جمله کیفیت صدا ، کیفیت خنک کنندگی عالی (اما با صدای نسبتا زیاد ) سرعت پردازنده و گرافیکه. تصویرش هم فول اچدی مات و خوبه اما جزو بهترین ها نیست. برای خرید بهترین ها باید بالای 6 ملیون خرج کنی که فکر نمی کنم در توان شما باشه. مثل gs70 . من ge70 مدل 2012 با کارت گرافیک 660 رو دارم که یکبار صفحه کلیدش ایراد پیدا کرد که گارانتی ماتریس سریع برطرفش کرد. دیگه تو این نزدیک به 2 سال ایرادی پیدا نکرده.

Sorena_777
02-02-2014, 16:37
هه هه هه :n02:
کمی استرس واسه خرید مطمعن دارم :n28:
پس نقطه ضعفش بدنه و کیبودرشه و صدای زیاده :n13:
اره بابا کی 6 میل میده واسه بازی ؟؟
واسه بهترین چیز فقط تا 4 میل میدم:n06:

ممنون عزیز دل اطلاعات خوب و مفیدی بودش

Sorena_777
02-02-2014, 16:42
اخه اولش من 4 تا مدل رو مد نظر داشتم
n550
y510 full hd
v3-v22
ge60
ایسر که کیفیت ساختش میگن کمی پایینه و سی پی یوش هم کمی ضعیف تره از بقیه و باتریش تو حالت عادی 2.5 ساعته تموم میشه چه برسه تو بازی و اینکه وزنش هم خیلی بالاست که واسه جابجایی اصلا مناسب من نیستش در کل به غیر از گرافیک 760 و صفحه 17 اینچ فول اچ دی چیز دیگه ای نداره
لننو هم که من تنها مشکلی که دارم باهاش گرم کردن بیش از حدشه , البته تا همین چند روز پیش که خودم تستش نکرده بودم فکر میکردم عادیه و گرنه اولین انتخاب همین بودش و حتی فول اچ دیه 2 گرافیکشم گیر اوردم ولی چه فایده؟با گرافیک دوم که خیلی بیشتر گرم میکنه:n23:
ایسوس هم که به غیر از گرافیک dd3 مشکل خاصی نداره انگاری:n13:
و بلاخره msi
من تو اهواز فقط 2-3 مغازه دیدم که داشتن و نذاشتن که باهاش کار بکنم حتی روشنش هم نمیکردن مگر قصد خرید داشته باشم و چونکه تو دوست و اشنا کسی اینو نداشته بود ترسیدم که جنس خوبی نباشه و یا قطعاتش گیر نیاد
لپ تاپ قبلیه خودم که یادم نیست دقیقا ولی کمه کم ماله 8-9 ساله پیش بوده شایدم بیشتر از برند hp سری ze که خدا وکیلی عالی کار کرد
میخوام یه چیزی بگیرم مثه همون خر کار و جون سخت و با کیفیت که 6-7 سالی کار بده بهم
خداییش هیچی hp نمیشه اگر یکی از مدلهای جدیدش رو گیر میاوردم که تو حد همین ها بود و قیمتش حدود 4 حتما اونو میگرفتم ولی الان هیچ چیز تاپی ازش نمییبنم هر چی هم هست مربوط به ساله پیشه
..........
فکر میکنم که ایسوس به کارم بیادش
البته بدیش اینه که تا هفته پیش تو اهواز چند نفر صفجه مات داشتن ولی الان همه براقش رو دارن :n27:

Sorena_777
02-02-2014, 22:52
امروز بلاخره با ge60 اشنا شدم از نزدیک
هر چه قدر هم که از داخل خوب و قوی باشه از بیرون واسه من جالب نیست حالا چه قیافه و چه کیفیت بدنه اش
.............................

خب پس تنها گزینه ای که واسم میمونه N550 هستش

البته امروز یه بار دیگه با y510p کار کردم
خداییش خیلی ازش خوشم میاد و اگه بدونم با گذاشتن کول پد زیرش و روشن کردن کولر گازی تو اتاقم بتونم خنک نیگه اش دارم میتونه متقاعدم بکنه واسه خردینش
البته باید 4.3-4.4 میل بدم واسه مدل 2 گرافیک sli و full hd

Sorena_777
02-02-2014, 23:13
تا هفته دیگه صبر میکنم بعدش میرم یکیشون رو میخرم میام اینجا میگم
از تمامی دوستان گل هم سپاسگذارم

Sorena_777
06-02-2014, 12:06
دوستان گل و عزیز
من بین دو راهی موندم

لننو Y510P . 16 GIG RAM .FULL HD. GPU 4 GIG SLI GT750 DDR5 با قیمت حدود 4.1 تا 4.3 میلیون
ایسوس N550.8 GIG RAM.FULL HD. GPU 2 GIG GT750 DDR3 بدون صفحه لمسی با قیمت 3.5 میلیون یا گرافیک 4 و قیمت 3.7 میلیون

پوله لننو رو دارمااا ولی ترسم از اینه که داغ بکنه و بعد از چند وقت خراب بشه ولی از هر مغازه داری که پرسیدم میگن خیلی فروش داشته و 1 مورد هم خرابی و برگشتی نداشته :n27:
البته شاید زیاد به این داغ کردنش گیر دادم :n15:
فکر کنم به جز این مورد دیگه ای نداشته باشه اره؟:n13:
اگر چیزه دیگه ای هست راست و حسینی بهم بگین من سعی میکنم که تحمل شنیدنش رو داشته باشم :n02:
...................................
و یه مورد دیگه یه جایی هست که میگه میتونه واسم از سایت امازون هر چی که بخوام بخره و بیاره
ایا اینکار درسته؟میتونم اینجا گارانتیش بکنم؟چه قدر هزینه داره؟ممکنه تو بار و فرستادنش تا اینجا ضربه بخوره و خراب بشه؟اگه اینکار مشکلی نداشته باشه من میتونم خیلی سود بکنم واسه خرید و شاید مدل بهتری رو هم گیر بیارم

Public Enemy
06-02-2014, 12:49
دوستان گل و عزیز
من بین دو راهی موندم

لننو Y510P . 16 GIG RAM .FULL HD. GPU 4 GIG SLI GT750 DDR5 با قیمت حدود 4.1 تا 4.3 میلیون
ایسوس N550.8 GIG RAM.FULL HD. GPU 2 GIG GT750 DDR3 بدون صفحه لمسی با قیمت 3.5 میلیون یا گرافیک 4 و قیمت 3.7 میلیون

پوله لننو رو دارمااا ولی ترسم از اینه که داغ بکنه و بعد از چند وقت خراب بشه ولی از هر مغازه داری که پرسیدم میگن خیلی فروش داشته و 1 مورد هم خرابی و برگشتی نداشته :n27:
البته شاید زیاد به این داغ کردنش گیر دادم :n15:
فکر کنم به جز این مورد دیگه ای نداشته باشه اره؟:n13:
اگر چیزه دیگه ای هست راست و حسینی بهم بگین من سعی میکنم که تحمل شنیدنش رو داشته باشم :n02:
...................................
و یه مورد دیگه یه جایی هست که میگه میتونه واسم از سایت امازون هر چی که بخوام بخره و بیاره
ایا اینکار درسته؟میتونم اینجا گارانتیش بکنم؟چه قدر هزینه داره؟ممکنه تو بار و فرستادنش تا اینجا ضربه بخوره و خراب بشه؟اگه اینکار مشکلی نداشته باشه من میتونم خیلی سود بکنم واسه خرید و شاید مدل بهتری رو هم گیر بیارم

دوست عزیز روزی چند ساعت می خواین بازی کنین ؟ آیا فقط کارتون بازیه ؟
مشکل داغ کردن با تک کارت گرافیک زیاد بزرگ نیست . قطعات در دمای استاندارد کاری خود کار می کنند . اما دمای بدنه استاندارد نیست و بیش از حد مجاز داغ می شه و باعث می شه احساس نا خوش آیندی در هنگام کار با اون به کاربر بده .
وقتی SLI بشه ، برای راحتی خودتون بهتره کول پد بگیرین . چون گرم شدن لپ تاپ کاربر رو اذیت می کنه . قطعات که در دمای استاندارد کاری خودشون کار می کنند.

و نکته بسیار بسیار مهم : تکنولوژی SLI کاملا بستگی به بازی مورد نظر داره . ممکنه بازی از تکنولوژی SLI پشتیبانی کنه ممکنه نه . لذا در بعضی بازی ها قدرت این کارت گرافیک ها از GT770M هم بیشتره . در گاهی اوقات SLI هیچ تاثیری روی بازی مورد نظر نداره و در گاهی اوقات حتی تاثیر معکوس داره و فریم ریت پایین تر از تک کارت گرافیکه میاد !

Sorena_777
06-02-2014, 16:02
همون طور که گفته بودم کاره من گیم , فیلم و البته تایپ زیاده
البته با چند تا برنامه هم که مربوط به رشته تحصیلیم هستش کار میکنم ولی اونا زیاد سنگین نیستن
مثه متلب و هایسیس و ....
حداقل روزی 5-6 ساعت البته توی این مدت که بیکارم شاید تا 10 ساعت گیم بزنم
من مشکلی با داغ کردن خود لپتاپ ندارم اصلا واسم مهم نیست
چیزی که نگرانشم اینه که قطعات مرور زمان خراب بشن بر اثر این گرما
اگه کول پد واقعا ناثیر خوبی بزاره بهترینش رو تهیه میکنم

پس شما نظرتون اینه که لنوو رو بگیرم اره؟

Public Enemy
06-02-2014, 17:35
همون طور که گفته بودم کاره من گیم , فیلم و البته تایپ زیاده
البته با چند تا برنامه هم که مربوط به رشته تحصیلیم هستش کار میکنم ولی اونا زیاد سنگین نیستن
مثه متلب و هایسیس و ....
حداقل روزی 5-6 ساعت البته توی این مدت که بیکارم شاید تا 10 ساعت گیم بزنم
من مشکلی با داغ کردن خود لپتاپ ندارم اصلا واسم مهم نیست
چیزی که نگرانشم اینه که قطعات مرور زمان خراب بشن بر اثر این گرما
اگه کول پد واقعا ناثیر خوبی بزاره بهترینش رو تهیه میکنم

پس شما نظرتون اینه که لنوو رو بگیرم اره؟

همون طور که گفتم ، این گرما بیشتر از اینکه به لپ تاپ آسیب بزنه ، شما رو اذیت می کنه :n02:

اگر بخوایم بررسی کنیم ، گرم شدن لپ تاپ رو می شه دو نوع تفسیر کرد :
1 - گرم شدن قطعات داخلی ، که معمولا باعث Overheat می شه . ( یعنی از دمای مجاز CPU و GPU که حدود 110 درجه هست بالاتر می ره و سنسور گرمایی این دو قطعه لپ تاپ رو سریعا خاموش می کنه )
2- گرم شدن بدنه ، طبق استاندارد ها دمای بدنه حداکثر باید هم دمای بدن انسان ( حدود 37 درجه ) باشه . بیشتر از اون باعث احساس ناراحتی کاربر می شه و احتمال بروز آسیب های جسمی رو افزایش می ده .

چیزی که دوستان در مورد Y510P می گن مشکل دومه . از 37 درجه رد می کنه ( طبق تست های Notebookcheck تحت فشار تا 52 درجه هم گرم می شه :n02:) . ولی با توجه به تحمل گرمایی CPU و GPU بالاتر از اینهاست ( خودشون توی 50 درجه در حالت عادی فعالیت می کنند :n02: مثل این میمونه که پنگوئن رو بزاری توی یخچال ازش بپرسی هوا چطوره :n02: ) . لذا نگران آسیب دیدگی قطعات نباشید .

بنده خودم Z500 دارم و طبق تست ها دمای این لپ تاپ تا حدود 50 درجه بالا می ره . یه بار 18 ساعت یه ضرب باهاش بازی کردم به هیچ عنوان Overheat نشد . ولی مشکلی که هست اینقدر بدنه گرم می شه که موقع بازی طولانی مدت با کیبورد انگشتان دست آدم اذیت می شه .
ولی بیشتر لپ تاپ ها رو دیدم حتی پس از نیم ساعت بازی کردن Overheat می شن ولی بدنشون یخه یخ !

نظر شخصی بنده : اگر می خواین با این لپ تاپ به مدت طولانی بازی کنین ، یه کول پد + کیبورد اکسترنال بگیرین .

Sorena_777
06-02-2014, 19:33
اگر واقعا این جوری که اصلا مشکلی نیست و فوقش یه کول پد و کیبورد و موس میگیرم :n02:
قیمت این مدل به دلار حدود 1.2 هزار دلاره که با دلار 3 تومنی میشه 3.6 میلیون و با گمرکی و دلالی و سود قیمتش دیگه از 4.2 دیگه نباید بیشتر بشه اره ؟ اخه همین الان هم مدا غیر فول اچی و تک گرافیک با 8 گیگ 2.9 و با 16 گیگ رم 3.1 میده که تقریبا کفه بازاره
خداییش قیمت فول اچ دی و یه گرافیک اضافه که دیگه نباید بیش از 1 میلیون باشه
حالا گفته یک یا دوشتبه بارش میرسه دعا کنید قیمتش نجومی نباشه :n28:

Public Enemy
06-02-2014, 19:36
اگر واقعا این جوری که اصلا مشکلی نیست و فوقش یه کول پد و کیبورد و موس میگیرم :n02:
قیمت این مدل به دلار حدود 1.2 هزلر دلاره که با دلار 3 تومنی میشه 3.6 میلیون و با گمرکی و دلالی و سود قیمتش دیگه از 4.2 دیگه نباید بیشتر بشه اره ؟ اخه همین الان هم مدا غیر فول اچی و تک گرافیک با 8 گیگ 2.9 و با 16 گیگ رم 3.1 میده که تقریبا کفه بازاره
خداییش قیمت فول اچ دی و یه گرافیک که دیگه نباید بیش از 1 میلیون باشه
حالا گفته یک یا دوشتبه بارش میرسه دعا کنید قیمتش نجومی نباشه :n28:

دوست عزیز مگه قیمت ندارین ؟ :n13: اگه قیمت ندادن پس نجومی حساب می کنند ( به بهانه اینکه تکی وارد کردن )

Sorena_777
07-02-2014, 00:29
همین چه قدر پیش بهش زنگ زدم
بهم گفت که اخرین حد قیمتش ممکنه حدود 4 تا 4.2 باشه
منم گفتم که حتی یک درصد هم بهش فکر نکنی چون که خیلی میخوامش بخوای بهم رقم بالا بدی و منم بهت بدم و هم ادمش و قیمتش رو به دلار دارم اگه دیدم تو فکر سرکیسه کردن باشی میگم همون برام بیارش اونم یه ساعت رو مخم بود و قول داد که قیمتش مناسب باشه
حالا باید تا 3 ، 4 روز دیگه منتظر باشم تا ببینم قراره چی پیش بیاد:n06:

Sorena_777
09-02-2014, 15:48
اقا این چه وضعشه؟؟؟:n23:
طرف بهم زنگ زده میگه مثل اینکه قیمت اشتباهی بوده و حواسم نبوده و از این حرف ها و بهم میگه قیمتش حدود 4.8 تا 5 میلیونهههههههههههه :n04:
میگه بدو بیا بخرش تا از دستت نرفته منم این قدر اعصابم خورد شد گوشی رو روش قطع کردم
اس مس میده که تا 4.7 اخرین قیمته اگه تا 1-2 روز دیگه نیومدی میفروشمش به یکی دیگه
یعنی واقعا همچین ادمی پیدا میشه که با این قیمت بخره؟؟؟

Public Enemy
10-02-2014, 13:21
دوست عزيز بهتون گفتم اگر تكي وارد بشه نجومي مي دن . اينا كارشونه .

Sorena_777
12-02-2014, 11:47
این مدل جدیده ایسوس بدجوری چشم رو گرفته قیمتش هم عالیه حدود 1.2 هزار دلاره:n19:
N56-JR
گرافیکش GTX760 DDR5 هستش که اون رو جز قوی ترین لپ تاپ های مالتی مدیا قرار میده
تقریبا یه مدل کامل و بدون نقصی هستش
من حدود 4 میلیون پول دارم ، فکر کنم بتونم به یکی بگم بخرش و بیارش حتی شاید بتونم اینجا گارانتیش هم بکنم
یا اینکه فوقش یه کم دیگه صبر بکنم تا وارد ایران بشه که شاید همچین چیزی یا کلا یا به این زودیا اتفاق نیافته
اخه هنوز دارن به ملت N56-VV که گرافیکش GT 750 DDR3 و CPU نسل قدیمه رو میندازن و تا انباراشون ته نکشه سراغ این مدل نیان فکر میکنم کنم:n15:

Sorena_777
20-02-2014, 14:03
دوستان عزیز الان چند روزی هست n56jr رو تو سایت ال دیحیتال با قیمت واقعا مشکوک 3.5 میلیون مبیینم ،جریانش چیه کلا؟:n04:
اول اینکه قیمتش واقعا کفه و با توجه اینکه به طور رسمی هم وارد نکرده پس قاچاقی اوردن :n27:
بعد از اون اینکه کسی هست که از این سایت خرید کرده باشه؟ اطمینان هست که پولم رو نخورن و کلاه برداری نشه؟ اگر خراب بود میشه پسش فرستاد؟:n13:
چرا هیچ جا این مدل رو نیاورده اخه؟ اگر چند جا دیگه هم میاوردش خیلی خوب میشد:n23:

Sorena_777
12-03-2014, 15:28
سلام دوستان عزیز
من هر چی صبر کردم n56jr رو تو هیچ مغازه ای پیدا نکردم ، حداقل تو اهواز
به اینترنت هم نمیدونم چرا ولی هیچ جوره نمیتونم اعتماد بکنم
یعنی موضوع این نیست که پولم رو بخورن چونکه ال دیجیتال هم مثه دی جی کالا معروف و معتبره ولی مشکل گارانتی اون هستتش
با اینکه میگه 48 ساعت تست ولی حالا اگر بعد از 10 روز ، 1 ماه یه مشکلی پیش اومد اون چی میشه؟سریر حتی وارد کننده این مدل هم نیست فقط خدمات میده اگر یه چیزش سوخت قطعاتش که گیر نمیاد که میمونه رو دستم
نمیدونم چیکار کنم اگه اطمینان نتونم بکنم
همین عصری میرم N550JV صفحه مات میگیرم میره بابا
الان دارم با تبلت پست میدم واقعا لپ تاپ لازمم
دوستان هرچی میتونید بهم راهنمایی و مشاوره و قوت قلب و.... اینا بدین که چه بکنم

Public Enemy
12-03-2014, 16:00
سلام دوستان عزیز
من هر چی صبر کردم n56jr رو تو هیچ مغازه ای پیدا نکردم ، حداقل تو اهواز
به اینترنت هم نمیدونم چرا ولی هیچ جوره نمیتونم اعتماد بکنم
یعنی موضوع این نیست که پولم رو بخورن چونکه ال دیجیتال هم مثه دی جی کالا معروف و معتبره ولی مشکل گارانتی اون هستتش
با اینکه میگه 48 ساعت تست ولی حالا اگر بعد از 10 روز ، 1 ماه یه مشکلی پیش اومد اون چی میشه؟سریر حتی وارد کننده این مدل هم نیست فقط خدمات میده اگر یه چیزش سوخت قطعاتش که گیر نمیاد که میمونه رو دستم
نمیدونم چیکار کنم اگه اطمینان نتونم بکنم
همین عصری میرم N550JV صفحه مات میگیرم میره بابا
الان دارم با تبلت پست میدم واقعا لپ تاپ لازمم
دوستان هرچی میتونید بهم راهنمایی و مشاوره و قوت قلب و.... اینا بدین که چه بکنم

دوست عزیز خوبه حداقل سایت های اینترنتی 48 ساعت مهلت تست دارن

مغازه داران لپ تاپ رو همون جا که تحویل گرفتین ، توی فاکتور می نویسند "لپ تاپ صحیح و سالم تحویل خریدار داده شد و فروشنده مسئولیتی در قبال آن ندارد"

یعنی فاکتور رو امضا کردی بردی لپ تاپ رو بردی خونه ، خراب بود دیگه فروشنده شما رو نمیشناسه !!!! لپ تاپ باید بره گارانتی .

اگر قراره خراب بشه ، چه از آل دیجیتال چه از فروشنده بگیری فرقی نداره . از گارانتی معتبر بگیر مشکلی پیش اومد جواب گو باشند .

در ضمن لپ تاپ رو دستت نمی مونه . خراب شد اگر هم گارانتی از تعمیرش سر باز زد ، ببر یه شرکت دیگه ، هزینه بیشتر می گیرن ولی تعمیر می کنند

Sorena_777
12-03-2014, 16:59
اخه مشکل اینه که گارانتیش سریره
و اینکه من زنگ زدم پشتیبانیش گفت که ما این مدل رو وارد نمیکنیم ولی گارانتیش میکنیم
از لحنش زیاد خوشم نیومد
نه بابا این جوری ها هم نیست دیگه مغازه ها یه تعهدی دارن
مثلا نن یه تبلت خریده بودم که هی کرش میکرد
بردمش همون جایی که خریده بودمش یه فلشش کرد گفت درست شد ولی من گفتم از چشمم افتادش و یه دونه دیگه بده قشنگ یه نو دیگه دراورد و با تیغ پلمپ ش رو باز کرد و شماره گارانتی هم عوض کرد
حالا اگه همچین مشکلی بعد از 1 هفته پیش بیاد ال دیجیتال میگه طرف حسابت سریره
پوففف واقعا که
نمیدونم باید چیکار بکنم
من فقط یه بازی رو باهاش انجام میدم اونم dota 2 هستش با بالاترین کیفیت که سایت notebookcheck میگه فریم 30+ میده که فکر خوب باشه اره؟البته نزده با ddr3 بوده یا ddr5
با هیچ بازی دیگه ای کاری ندارم و اکثر وقتم میره واسه دیدن فیلم و سریال های با کیفیت 1080p
فکر کنم همین N550JV کفایت بده اره؟

Public Enemy
12-03-2014, 17:22
اخه مشکل اینه که گارانتیش سریره
و اینکه من زنگ زدم پشتیبانیش گفت که ما این مدل رو وارد نمیکنیم ولی گارانتیش میکنیم
از لحنش زیاد خوشم نیومد
نه بابا این جوری ها هم نیست دیگه مغازه ها یه تعهدی دارن
مثلا نن یه تبلت خریده بودم که هی کرش میکرد
بردمش همون جایی که خریده بودمش یه فلشش کرد گفت درست شد ولی من گفتم از چشمم افتادش و یه دونه دیگه بده قشنگ یه نو دیگه دراورد و با تیغ پلمپ ش رو باز کرد و شماره گارانتی هم عوض کرد
حالا اگه همچین مشکلی بعد از 1 هفته پیش بیاد ال دیجیتال میگه طرف حسابت سریره
پوففف واقعا که
نمیدونم باید چیکار بکنم
من فقط یه بازی رو باهاش انجام میدم اونم dota 2 هستش با بالاترین کیفیت که سایت notebookcheck میگه فریم 30+ میده که فکر خوب باشه اره؟البته نزده با ddr3 بوده یا ddr5
با هیچ بازی دیگه ای کاری ندارم و اکثر وقتم میره واسه دیدن فیلم و سریال های با کیفیت 1080p
فکر کنم همین N550JV کفایت بده اره؟

دوست عزیز دیگه لپ تاپ گوشی یا تبلت نیست که فروشنده دلش به حال شما بسوزه . مشکل سخت افزاری باشه طرف نمیاد 200 تومن از جیب بزاره که " من تعهد دارم"

لپ تاپ رو پس از تست تحویل شما می دن ، پای فاکتور هم می نویسند "لپ تاپ سالم تحویل داده شد" یعنی لپ تاپ سالم بوده و تو هم می دونستی . پس اگر خراب شد خودت خرابش کردی ( حتی اگر روز اول خراب بوده )

صحبت سر 3.5 میلیون پوله .

Sorena_777
12-03-2014, 18:49
خب پس شما با توجه به این موارد پیشنهادتون چیه؟
یعنی میگین n56jr رو از اینترنت بگیرم بره و اگه تو 48 ساعت هیچی نشد خیالم راحت باشه و احیانا اگه بعدا هم چیزی شد و سریر قبول نکرد میتونم ببرمش پیش یه نمایندگی اصلی مثل سازگار که با پول خودم هم شد میشه درستش کرد اره؟

Public Enemy
12-03-2014, 19:56
خب پس شما با توجه به این موارد پیشنهادتون چیه؟
یعنی میگین n56jr رو از اینترنت بگیرم بره و اگه تو 48 ساعت هیچی نشد خیالم راحت باشه و احیانا اگه بعدا هم چیزی شد و سریر قبول نکرد میتونم ببرمش پیش یه نمایندگی اصلی مثل سازگار که با پول خودم هم شد میشه درستش کرد اره؟

دوست عزیز در ارتباط با مشکلات احتمالی پس از خرید نمی شه پیش بینی کرد .

منظور بنده این بود که چه از مغازه بخرین ، چه از اینترنت ، پس از خرید ، در صورت ایجاد مشکل لپ تاپ صاف باید بره گارانتی . نه سایت مسئولیت قبول می کنه نه فروشنده .

توی تاپیک های انجمن هم بگردین مورد بود طرف 3 روز از خرید گذشته بود ، به علت یه مشکل نرم افزاری لپ تاپ رو فرستاد گارانتی ( بر نگشت پیش فروشنده ! )

گارانتی ها هم معمولا تعمیرات سایر لپ تاپ های دیگر گارانتی ها را با هزینه شخصی خریدار قبول می کنند .

aidin.2014
13-03-2014, 01:50
داداش خودت سوال میپرسی خودتم جواب میدی؟اولش تایپیک رو دیدم فکر کردم چه تایپیک داغیه.داداش ۶۵ پاسخ داره تایپیک ۶۶ تاش خودت نوشته بودی:n29:

hobor971
30-03-2014, 09:41
سلام سورنا . خوبی؟ آخرش چیکار کردی ؟ چی خریدی ؟

Sorena_777
11-04-2014, 00:19
بالاخره تصمیمم رو گرفتم از سری گیمینگ MSI لپ تاپم رو میخرم:n01:
میخوام تا 5 میل بودجه ام رو افزایش بدم
از سری GE یا GS هر کدومش رو که با گرافیک GTX860 اومد تو ایران میخرم
زنگ زدم به ماتریس گفتن فعلا تو انبارشون مدل های قدیمی هست تا اینا رو یه جوری تموم یا کم نکنن سری جدید نمیارن،البته گفت تا اواخر اردیبهشت یا اوایل خرداد دیگه حتما واردشون میکنن
...............
خداییش سری گیم MSI فوق العاده هستش
یکی از دوستانم که واسه عید اومده بود اهواز پیشم، لپ تاپش GS70 بود
واقعا اخرت لپ تاپ هستش و راست میگن لپ تاپ گیم با مالتی مدیا کلا فرق داره
حدود 8 ساعت داشتم باهاش DOTA 2 میزدم،دمش گرم اخ نگفت ، اصلا داغ هم نکرد:n19:
از نظر زیبایی و جنس بدنه و صفحه کلید و تاچ پد و کیفیت صفحه نمایش و صدای اسپیکر یه سر گردن از سری N ایسوس ،سری Y لنوو بالاتر بود،کلا قابل مقایسه نیستن:n09:
البته از نظر کاملا شخصی و نه کارشناسی بنده:n06:
ولی نامرد 2 روز بیشتر اینجا نبود :n09:
واقعا خدا رو شکر دست نگه داشنم و لپ تاپ مالتی مدیا نگرفتم

hobor971
11-04-2014, 00:24
بالاخره تصمیمم رو گرفتم از سری گیمینگ MSI لپ تاپم رو میخرم
میخوام تا 5 میل بودجه ام رو افزایش بدم
از سری GE یا GS هر کدومش رو که با گرافیک GTX860 اومد تو ایران میخرم
زنگ زدم به ماتریس گفتن فعلا تو انبارشون مدل های قدیمی هست تا اینا رو یه جوری تموم یا کم نکنن سری جدید نمیارن
البته گفت تا اواخر اردیبهشت یا اوایل خرداد دیگه حتما واردشون میکنن
...............
خداییش سری گیم MSI فوق العاده هستش
یکی از دوستانم که واسه عید اومده بود اهواز پیشم، لپ تاپش GS70 بود
واقعا اخرت لپ تاپ هستش و راست میگن لپ تاپ گیم با مالتی مدیا کلا فرق داره
حدود 8 ساعت داشتم باهاش DOTA 2 میزدم،دمش گرم اخ نگفت ، اصلا داغ هم نکرد:n19:
از نظر زیبایی و جنس بدنه و صفحه کلید و تاچ پد و کیفیت صفحه نمایش و صدای اسپیکر یه سر گردن از سری N ایسوس ،سری Y لنوو یه سر و گردن بالاتر بود،کلا قابل مقایسه نیستن:n09:
البته از نظر کاملا شخصی و نه کارشناسی بنده:n06:
ولی نامرد 2 روز بیشتر اینجا نبود :n09:
واقعا خدا رو شکر دست نگه داشنم و لپ تاپ مالتی مدیا نگرفتم

پس اصلا چرا لبتاپ؟ سری گیمینگ با وزن بالا و قیمت زیاد؟؟؟ با این پول و حتی کمترش می تونی بهترین سبستم رو جمعذکنی و حداقل چند سال راحت باشی. اساسا لبتاپ گیمینگ رو نميشه راحت حمل کرد و همیشه هم باید به برق دسترسی داشته باشیم. پس این سپال پیش میاد که چرا. لبتاپ گیمینگ و چرا سیستم جمع نکنم.

Sent from my SGP321 using Tapatalk

Sorena_777
11-04-2014, 00:41
سیستم دیگه مرد رفت، البته واسه من
سیستم رو میشه جابجا کرد؟
من تو یه هفته 2، 3 روز بیشتر خونه نیستم تازه اگه بخوام هی برم و بیام
همیشه در حال رفت و امد بین 3 شهر هستم
کلی کار باید انجام بدم که لپ تاپ لازم شدم، الان چند وقته لپ تاپ قدیمیم سوخته و هی باید از برادر و رفیقم قرض بگیرم
و نمیخوام یه چیز 2 میل و معمولی بگیرم
اگر n56jr رو مثله ادم با گارانتی اصلی وارد میکردن الان گرفته بودمش خلاص ولی حیف که این دلال ها ادم نیستن
،،،،،،،،
کی گفته ان مدل سنگینه؟ وزنش به 3 کیلو هم نمیرسه
لپ تاپ قبلیم که 4 به بالا بود فکر کنم، تازه با اون قطر تخیلیش
به راحتی جابجاش میکردم

hobor971
11-04-2014, 01:06
سیستم دیگه مرد رفت، البته واسه من
سیستم رو میشه جابجا کرد؟
من تو یه هفته 2، 3 روز بیشتر خونه نیستم تازه اگه بخوام هی برم و بیام
همیشه در حال رفت و امد بین 3 شهر هستم
کلی کار باید انجام بدم که لپ تاپ لازم شدم، الان چند وقته لپ تاپ قدیمیم سوخته و هی باید از برادر و رفیقم قرض بگیرم
و نمیخوام یه چیز 2 میل و معمولی بگیرم
اگر n56jr رو مثله ادم با گارانتی اصلی وارد میکردن الان گرفته بودمش خلاص ولی حیف که این دلال ها ادم نیستن
،،،،،،،،
کی گفته ان مدل سنگینه؟ وزنش به 3 کیلو هم نمیرسه
لپ تاپ قبلیم که 4 به بالا بود فکر کنم، تازه با اون قطر تخیلیش
به راحتی جابجاش میکردم

اوکی. پس لطفا هر چی خریدی یه خبری بده. ممنون

Sorena_777
11-04-2014, 06:28
رفتم سراغ سایت ایسوس که دیدم 2 تا از سری های گیمینگ جدیدی که زده قیمت هاشون زیر 1400 دلار هستش
و بقیه هم که 1800 تا 2500 فکر کنم
این دو مدل یکیش G56JR با گرافیک GTX760 DDR5
مدل دیگه هم G750JM با گرافیک GTX860 DDR5

این هم مشخصات و عکس هاشون

شما فکر میکنید این 2 مدل به ایران میاد؟
و حدودا با چه قیمتی؟
من که فکر کنم G56JR زیر 5 میل باشه و G750JM هم حدودا 5 و نیم یا 6 میل

Sorena_777
11-04-2014, 06:37
GS از MSI رو که کلا بیخیالش شدم با این قیمت فضایی 1700 دلاری
GE هم که مثل اینکه با گرافیک GTX860 که مدل اپاچی پرو هستش رو وارد نمی کنند و با گرافیک GTX850 که مدل اپاچی هست وارد میشه
که البته باز هم از G56JR قوی تره

p990
11-04-2014, 11:16
GS از MSI رو که کلا بیخیالش شدم با این قیمت فضایی 1700 دلاری
GE هم که مثل اینکه با گرافیک GTX860 که مدل اپاچی پرو هستش رو وارد نمی کنند و با گرافیک GTX850 که مدل اپاچی هست وارد میشه
که البته باز هم از G56JR قوی تره
من هم از G56JR خوشم اومده ولی فکر کنم اصلا ارزه جهانی هم نشده باشه چون تو آمازون هم ندیدم و تو یوتویوب هم ویدئو از جعبه و ...نیست!!!
(این مدل صفحه لمسی داره؟؟)
MSI هم لپ تاب های زیبا و کاربردی داره!!!ولی من خودم نمی دونم چرا به sony و Dell بیشتر گرایش دارم تا MSI و Asus!!! کلا به MSI و Asus نمی تونم اعتماد کنم !!؟(کاملا احساس شخصی ام هست)
ولی واقعا بخصوص سری GS از MSI خیلی مناسب !!!سبک هم هست !!نمی دونم صفحه لمسی داره یا نه !!!خیلی هم زیباست!!

Sorena_777
11-04-2014, 11:31
اتفاقا اصلا نباید به سونی و دل، مخصوصا ندل های تو بازار ایران اعتماد کرد
سونی که گرون هستش با سخت افزار ضعیف
دل رو هم اگر الان مدل خوبی دیدی ازش خبرم کن
الان دور دوره ایسوس و ام اس ای و لنوو و اچ پی هستش
تا چه قدر میای هزینه بکنی؟
چرا به صفحه لمسی گیر دادی؟ باور کن چیزی توش نیست
صفحه لمسی فقط واسه وسایلی که تو دستت میگیری خوبه
مثه گوشی و تبلت ، الان دارم با یه گلگسی نوت 10 اینچ میتایپم
ولی لپ تاپ که خودش تاچ پد و کیبورد داره به صفحه لمسی نیازی نداره، البته از نظر من

p990
11-04-2014, 11:44
اتفاقا اصلا نباید به سونی و دل، مخصوصا ندل های تو بازار ایران اعتماد کرد
سونی که گرون هستش با سخت افزار ضعیف
دل رو هم اگر الان مدل خوبی دیدی ازش خبرم کن
الان دور دوره ایسوس و ام اس ای و لنوو و اچ پی هستش
تا چه قدر میای هزینه بکنی؟
چرا به صفحه لمسی گیر دادی؟ باور کن چیزی توش نیست
صفحه لمسی فقط واسه وسایلی که تو دستت میگیری خوبه
مثه گوشی و تبلت ، الان دارم با یه گلگسی نوت 10 اینچ میتایپم
ولی لپ تاپ که خودش تاچ پد و کیبورد داره به صفحه لمسی نیازی نداره، البته از نظر من

من تا 5 میلیون می خوام بخرم!!دوست دارم سبک هم باشه !!!
الان خودم یک xps m1530 دل رو دارم که بیش از 5 ساله روزی بالای 10 ساعت کار کرده !!شاید به خاطره این باشه که دل رو می پسندم به خصوص xps اش رو!!!
سونی این سری flip اش درسته که خیلی قوی نیست (به خصوص گرافیک)ولی خیلی چشم رو گرفته
این سری gs60 برای MSI خیلی خوبه البته مثل اینکه سی دی درایو نداره!!ولی سبکه خیلی هم قوی !!!ولی اینکه خر کار هم باشه یا نه رونمی دونم!!فکر کنم فرق اش با GE همین درایور باشه!!!البته GS همه پورت های USB ایش 3 هست!!!ولی GE سنگین تر!!!
اون صفحه نمایش 3K خیلی خفن!!!

Sorena_777
11-04-2014, 12:25
عزیز دل gs60 قیمتش به دلار 1700 هست که خیلی گرونه
من خودم فروشنده باشم 5100 از اون ور بخرمش و کمه کم 250، 300 هم گمرک و هزینه و اینجور چیزا
حالا بخوام سود رو هم حساب بکنم از 6 میزنه بالا
Ge60 هم که قیمتش حدود 3800 تا 4400 دیگه اخرشه
و تازه گرافیکش هم GTX850M هستش و نه GTX860m:n03:

p990
11-04-2014, 12:39
عزیز دل gs60 قیمتش به دلار 1700 هست که خیلی گرونه
من خودم فروشنده باشم 5100 از اون ور بخرمش و کمه کم 250، 300 هم گمرک و هزینه و اینجور چیزا
حالا بخوام سود رو هم حساب بکنم از 6 میزنه بالا
Ge60 هم که قیمتش حدود 3800 تا 4400 دیگه اخرشه
و تازه گرافیکش هم GTX850M هستش و نه GTX860m:n03:
من تو سایت اش نگاه می کنم زده GTX860 !?
تو سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قیمت اش رو زده 1800 دلار!!!(گرونه یکم ):n03:(فکر کنم 5.5 برام در بیاد)
البته اون که برای من می خواد بیاره !!!جعبه اش می ندازه دو !!:n01:

Sorena_777
12-04-2014, 11:22
ببین پارسال هم ge60 رو که گرافیک 760 و 765 داشت رو نیاوردن و 750 رو وارد کردن
انسال هم حتما همین کار رو میخوان بکن

Sorena_777
12-04-2014, 11:29
احتمالا ge60 قیمتش با 850 حدود 4 تومن بشه
gs60 با 860 حدود6 تومن اینورا و اگر gs70 هم بیاد با 870 حدود 7 تومن میشه

avannn
19-04-2014, 15:37
دوستان gs60 کی وارد بازار میشه؟