PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید لپتاپ

Raqner
24-01-2014, 15:02
‏ ‏ASPIRE V3-571G-73638G1Tوستان ایا این لپ تاپ فول اچدی و پنلش IPSهست یا نه ؟ ‏

New-P30world
24-01-2014, 15:56

سلام

مدل هایی که Full HD هستن حداقل/ هم رو کارتونشون نوشته و هم کنار صفحه نمایش برچسبش چسبیده! حداقل/

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:n06:

ha88an
24-01-2014, 17:46

بله دوست عزیز همونطور که خودتون گفتید Full HD IPS. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Masoud-2014
24-01-2014, 20:08
سلام منم دنبال این لپ تاپم کسی از قیمتش خبر داره؟ تو سایت یا بازار؟ظاهر کم پیداست؟ البته اون مدلی که گرافیکش 730 و FHD هست؟
یعنی این
Acer Aspire V3-571G-73638G1TMaii

Raqner
25-01-2014, 15:05
بجای اون جای خالی دیجی کالا بزنید....واقعا یکم ابهام برانگیزه..اومدیمو خواستیم اینترنتی بخریم مثل این اقا کلاه سرمون رفت.اونوقت تکلیفمون چیه! اینم وضعیت مملکتمونه تو سایت مشخصات الکی میزنن لپ تاپو اچدی رو جا فول اچدی قالب میکنن به مردم.

Sorena_777
25-01-2014, 15:38
عزیز من وقنی که میتونی به راحتی بری و از مغازه ها بگیری چرا همچین ریسکی رو به جون میخری و خرید اینترنتی انجام میدی ؟
حتی اگر نوشته باشه زمان واسه تست و پس گرفتن میدن
فرض کن بعد از اون یه مشکلی پیش اومد بعدش میخوای چیکار کنی؟خر کیو میخوای بچسبی؟:n27:

red_avalanche
26-01-2014, 11:09
والا ما هربار از فروشگاه خریدیم فروشنده بیشتر دودره مون کرد تا سایت، اتفاقن سایتها
چون اعتبارشون همه چیزشونه بهتر با مشتری برخورد میکنن

Sorena_777
26-01-2014, 13:14
جناب شما الان اگر اکثر پست هاتون رو نیگاه کنید همه اش دارین از سایت لوتوس تعریف و تقریبا هر 1، 2 پست دارین ادرس این سایت رو میدین:n27:
خواستم به شما بگم که اینکار کاملا تبلیغاته و دقیقا خلاف قوانین انجمن هستش و امیدوارم دیگه تکرار نشه وگرنه گزارش داده میشه
اگر واقعا میخواین راهنمایی کنید و یه مدل رو به کسی معرفی کنید اون رو بدون نام بردن سایت و تبلیغ از خوبی اون سایت انجام بدین و فقط مشخصات اون مدل لپ تاپ رو بگین
سپاسگذارم اگر از این به بعد دیگه شاهد همچنین پست هایی نباشیم :n16:

red_avalanche
26-01-2014, 15:01
با تشکر از تذکرتون، بنده خودم از این سایت خرید کردم و تنها مرجعی که
بهش اطمینان دارم همین سایت لوتوس که بهش لینک میدم، روزانه یه مدت
وقت میذارم دوستان رو راهنمایی کنم چون خودمم از اینجا خیلی وقتا جواب
سوالامو گرفتم.
خیلی کسایی که اینجا سوال میپرسن اگه براشون راحت بود سرچ کنن حتمن میکردن و پست نمیزدن،
برا همین من با لینک همراه میکنم پستام رو. چندبارم برا شما پست گذاشتم که اینگار تشکر که بکنار
براتون سو تفاهمم درست شد، میگن خوبی که از حد بگذرد...
سوالم اینه که شما چکاره هستید؟ مدیری، ادمین یا کاره ای از سایت هستید که به دیگران تذکر میدی؟
گزارشتونو بدید، اما دیگه نبینم پست نامربوط به تاپیک بدید.

Sorena_777
26-01-2014, 15:40
من واسه این تذکر دادم چونکه این جز قوانین هستنو اینکه منم از اعضای این انجمن هستم و تا جایی که یادمه همیشه میگن اگر موردی رو دیدین گزارش بدین
ولی اینا رو ول کنحالا فرض کن یه نفر بره از این سایت بخره و یه اتفاقی بیافته اون وقت اون بدبخت چه گناهی کرده که با تبلیغات از توی یه سایتی رفته خرید؟
به همین خاطره که میگن تبلیغات نکنین ، من میدونم که میخواین مشاوره بدین و اینکاره خوبی هستش و به من هم چند باری راهنمایی گفتین و اتفاقا من رفتم تو همین سایته رو دیدم ، کلا سه تا سایت هست تو این مورد دی جی کالا و ال دیجیتا و لوتوس ، من نمیدونم چجور شما اعتماد کردین واسه خرید اینترنتی اخه هیچی دست ادم نیست اگه پوله رو بخورن تکلیف چیه؟
پس من میگم بیا نظرات و مشاوره هات رو بگو و منم خودم همیشه همه رو میخونم ولی خواهش سایتی رو نام نبر واسه خرید چونکه هزار و یک اتفاقه
حالا شما اگه اینکاره ای بیا تو تایپیک من اونجا بهم بگو واسه خرید بین اون چند مدل چیکار بکنم:n06:

و اینکه در اخر از مدیران و ناظمین میخوام که پست بنده رو حذف کنند
و نه نیازی به گزارش هم نیست و همچنین جر و بحث فقط یه نصیحت برادرانه بود

red_avalanche
26-01-2014, 15:59
منم ازتون بابت نقدتون تشکر کردم اما وسطاش حرصی شدم:n06: حرف شما کاملن درسته،
پستای منو بخونین حتی یبار نگفتم از اینجا خرید کنید، فقط حال تایپ و کپی ندارم کلن لینکو
میذارم، سعی میکنم کمتر لینک بذارم اگه آزار دهنده اس، اما واقعن قصدم برا تبلیغ
برای فروشگاه دیگه نیست، چون ماشالا خود این سایتا حسابی همه جا تبلیغ میکنن، به
من یوزر یه فروم چه نیازی دارن؟ چند بار دیدم از دیجی کالا بد گفتن و برای تحویل جنس مشکل
داشتن برا همین از لوتوس میذارم، لوتوسم دوتا فروشگاه دارن میشه بری مستقیم ازشون بخری،
اما دیجیکالا و دیجیتال وان فقط سایتن که دقیقن حرف شما درسته هیچی دست آدم نیست.
یه عالمه سایت خارجی مناسبتر از ایرانیا هست اما یکی که نه زبانش خوبه نه زیاد به اینترنت
گردی وارده فقط اومده جوابشو بگیره بره برا همین دیگه بنچمارک و دیتیلای کامل بکارش
نمیاد، حالا یوقت بحث فنیه همه واردن حق با شماست.
بازم اگه دفعه قبل مناسب جواب ندادم ببخشید.

Raqner
27-01-2014, 08:25
دوست عزیز چرا الگی جوگیر میشید ؟ مگه هر کی لینک میزاره قصد تبلیغ داره ؟!!!! مگه این اقا بزور به کاربر میگه از این سایت برید لپ تاپو بخرید ؟؟؟!!! شما تاپیکهای دیگرو نگاه کنی روزی حداقل 50تا لینک گذاشته میشه الان اونا قصد تبلیغ دارن؟؟؟ .این دوستمون قصد دارن کاربر راحت بره هم مشخصات کامل و فنی اون لپ تاپ رو ببینه هم میتونه از زوایای گوناگون ظاهرشو ببینه.قصدشون راهنمایی کاربره که به نظرم کار خیلی خوبی میکنن.

Sorena_777
27-01-2014, 10:26
بله بله من قصدشون رو میدونم که میخواد راحت تر مشخصات رو به کاربر نشون بده عزیز دل برادر:n02:
من بحثم سره این بود که اگه اون کاربر حواسش نباشه , گول بخوره و یا گول اونو بخوره :n02: و از اون سایت بخواد خرید بکنه و یه اتفاقی بیافته اون وقت چی میشه؟:n27:
من خودم که میخوام یه مشخصات رو نشو بدم ممکنه برم همین سایت ها ولی اینجوری نشون میدم
Lenovo IdeaPad Y510p - A

مشخصات فیزیکی:ابعاد: 35 × 259 × 386 میلی‌متر - وزن: 2.69 کیلوگرم
پردازنده مرکزی:Intel Core i7 4700MQ 2.40GHz up to 3.40 GHz
حافظه RAM:ظرفیت: 16 گیگابایت - نوع: DDR3
حافظه داخلی:ظرفیت: 1024 گیگابایت - مشخصات: 5400rpm
پردازشگر گرافیکی:NVIDIA GeForce GT 750M 2048 MB
صفحه نمایش:15.6 اینچ TFT LED-backlit LCD
امکانات:DVD-RW - فاقد مودم - بلوتوث داخلی Card Reader Webcam LAN WiFi HDMI VGA Port
سایر مشخصات:باتری 6 سلولی - فاقد سیستم‌عامل

یه copy & paste لازمه فقط :n02:

Raqner
27-01-2014, 10:37
مگه فقط مشخصات مهمه ؟!! واسه خیلیا مثل خودم دیزاین و ظاهر لپ تاپ هم مهمه ایشون نمیشه هی زرت بیان عکس بزارن!!! با یه لینک کاربر میتونه هم مشخصات فنی و کامل لپ تاپو بدونه هم قیمت و هم از زاویه های گوناگون ظاهر لپ تاپو...شما هم زیاد حساس نشو.

Sorena_777
27-01-2014, 11:01
بله بله شما درست میگین اشتباه از بنده بود :n01:
حالا اخر سر خودتون چه مدلی میخواین بگیرین همون مدل از ایسر؟
چه قدر میخوای هزینه بکنی؟

amir200812
27-01-2014, 11:29
عزیز من وقنی که میتونی به راحتی بری و از مغازه ها بگیری چرا همچین ریسکی رو به جون میخری و خرید اینترنتی انجام میدی ؟
حتی اگر نوشته باشه زمان واسه تست و پس گرفتن میدن
فرض کن بعد از اون یه مشکلی پیش اومد بعدش میخوای چیکار کنی؟خر کیو میخوای بچسبی؟:n27:

من از موضوع بی اطلاع هستم و فقط میخوام به این پست جوای بدم!

در یک سال گذشته، از 3 فروشگاه اینترنتی، بالای 15 میلیون خرید داشتم.
از یک نمایندگی در تهران هم تلفنی خرید کردم که هدفون Sony XB1000 بود بقیمت 700 تومن.

بین جنسها، کاغذ دیواری ، 2 تا لپتاپ و مانیتور 3D و گرافیک و پردازنده و کیف و ... بوده!
مشکلی پیش نیومده، اگه هم بوده زنگ زدم و تلفنی راهنمایی کردن.

مهم اینه که از فروشگاه معتبر خرید کنید.

Sorena_777
27-01-2014, 11:39
خوشا به حال شما که این قدر میتونید نترس باشین و ریسک اینکارو به جون بخرید :n01:
من حتی نمیتونم یه جوراب هم از اینترنت بخرم :n08:
اخه چجور میشه فروشگاه معتبر پیدا کرد؟از خودشون باید بپرسم؟:n27:
خداییش اولین بار که اینکارو کردین شانسی انجامش دادین یا مطمعن بودین؟:n02:

red_avalanche
27-01-2014, 12:23
تو خرید از سایت من چنتا موردو مد نظر قرار میدم، اول خود سایته، اگه سایت مرتب باشه،
از این غالب آماده ها نباشه معلومه بابتش هزینه شده و احتمال کلاهبرداری کم میشه،
دوم اینکه حتمن فروشگاه فیزیکی هم داشته باشند که اگه اتفاقی افتاد بتونم با مدیرش
مستقیم در ارتباط باشم، سوم هم اینکه اونایی که پرداخت آنلاین دارن چون حسابشون
دست یه شرکت ثالثه در صورت هرگونه اشکالی و خدایی نکرده به شکایت کشیدن
آدم دستش به پولش میرسه بلاخره.
اگه بنا بر کلاه برداری باشه که حضوری هم هزار تا بامبول میزنن، شما یه سر علاالدین
بزن ببین چطور مشتری ها رو سر کیسه میکنن.
یه مزیتی دیگه ای که سایتا دارن اینه که معمولن هزینه ارسال رایگانه، یه سری تخفیف
و اشانتیون هم میدن.

Sorena_777
27-01-2014, 13:09
اخه من که تو خوزستان هستم هیچ کدوم از این سایت ها اینجا مغازه ندارن که :n23:
تازه قیمت های اینجا هم کمی گرون تر از مغازه های تهرانه
این سایت ها هم با این قیمت ها دل و ایمون ادم رو میبرن :n02:
اگر واقعا یه فروشگاه مطمعن باشه که من حداقلش 600-700 سود میکنم
مثلا من الان یه لپ تاپ y510 فول اچی دی با 16 گیگ رم و با 2 تا گرافیک میخوام بگیرم
این جنس کلا 1.2 هزار دلار میارزه یعنی با دلار 3 تومنی میشه 3.6 که با سود و گمرک و اینا دیگه فوقش باید بشه 4 میل نه حتی یه خورده بیشتر ولی مغازه داره میگه واست میارم 4.7-4.8 چند تا هم گفتن برو بالای 5 میل تا واست سریع یه دونه بیارم:n27:
یه فروشگاه اینترنتی بود که بهم گفته بود واست حداکثر 4 میل میارمش تو فقط پول رو بریز اخر هفته میرسه دستت :n23:

شما خودتون به شک نمیافتین؟ حالا من باید چیکار کنم به نظرتون؟چجور میتونم اعتماد کنم 4 میلیون رو بریزم به حساب یکی و منتظر شم که ایا بهم میرسه یا نه و ایا همونه و نو هستش یا نه و ایا سالمه و......
منی که خورد خورد این پول رو جمع کردم نه میتونم پول اضافه بدم به اون دلال ها نه میتونم ریسکش رو بپذریم و بدمش به یه سایت
همین جوری هنگیدم و نمیدونم چکار بکنم :n19:

red_avalanche
27-01-2014, 13:14
بهتره مدلی رو بخرید که تو بازار زیاده، هم اینکه اگه اشکالی باشه سریع عوض میکنن، هم گارانتی
معتبری داره، هم بخاطر رقابت فروشگاه ها قیمتش پایینتره.

amir200812
27-01-2014, 14:07
اخه من که تو خوزستان هستم هیچ کدوم از این سایت ها اینجا مغازه ندارن که :n23:
تازه قیمت های اینجا هم کمی گرون تر از مغازه های تهرانه
این سایت ها هم با این قیمت ها دل و ایمون ادم رو میبرن :n02:
اگر واقعا یه فروشگاه مطمعن باشه که من حداقلش 600-700 سود میکنم
مثلا من الان یه لپ تاپ y510 فول اچی دی با 16 گیگ رم و با 2 تا گرافیک میخوام بگیرم
این جنس کلا 1.2 هزار دلار میارزه یعنی با دلار 3 تومنی میشه 3.6 که با سود و گمرک و اینا دیگه فوقش باید بشه 4 میل نه حتی یه خورده بیشتر ولی مغازه داره میگه واست میارم 4.7-4.8 چند تا هم گفتن برو بالای 5 میل تا واست سریع یه دونه بیارم:n27:
یه فروشگاه اینترنتی بود که بهم گفته بود واست حداکثر 4 میل میارمش تو فقط پول رو بریز اخر هفته میرسه دستت :n23:

شما خودتون به شک نمیافتین؟ حالا من باید چیکار کنم به نظرتون؟چجور میتونم اعتماد کنم 4 میلیون رو بریزم به حساب یکی و منتظر شم که ایا بهم میرسه یا نه و ایا همونه و نو هستش یا نه و ایا سالمه و......
منی که خورد خورد این پول رو جمع کردم نه میتونم پول اضافه بدم به اون دلال ها نه میتونم ریسکش رو بپذریم و بدمش به یه سایت
همین جوری هنگیدم و نمیدونم چکار بکنم :n19:

منظور من این نبود که از هر فروشگاهی میشه خرید!
من از 3 فروشگاه "لیون کامپیوتر" ، "دیجیکالا" ، "چاره" خرید کردم و میکنم.
هر 3 هم یک مدل Lenovo IdeaPad Y510 موجود دارند با قیمت حدود 2900 تا 3300 !
*البته فول اچدی نیستند!
**2900 تومنی رمش 8 گیگه...

Sorena_777
27-01-2014, 14:29
اوهومممم این دی جی کالا رو خیلی ها بهم میگن , چاره هم همین طور :n13:
پس این دو تا سایت مطمعن هستن؟ال دیجیتال و لوتوس هم مطمعن هستن؟اینجا ها کسی هست از اون ها هم خرید کزده باشه؟و اون گارانتی هایی که میکنن جریانشون چیه؟اگه مشکلی تو لپ تاپ پیش اومد میشه ازشون استفاده کرد؟فقط باید ببرمش یه نمایندگی؟

اره حیف که این ها فول اچ دی ندارن , قسمتی هم ندارن که شخصا تماس بگیرم و بپرسم ازشون
پدرم میخواد چند روزه دیگه بره تهران شاید خودم هم باهاش رفتم
به نظرتون تهران فول اچ دی پیدا میشه؟:n27:

amir200812
27-01-2014, 16:20
اوهومممم این دی جی کالا رو خیلی ها بهم میگن , چاره هم همین طور :n13:
پس این دو تا سایت مطمعن هستن؟ال دیجیتال و لوتوس هم مطمعن هستن؟اینجا ها کسی هست از اون ها هم خرید کزده باشه؟و اون گارانتی هایی که میکنن جریانشون چیه؟اگه مشکلی تو لپ تاپ پیش اومد میشه ازشون استفاده کرد؟فقط باید ببرمش یه نمایندگی؟

اره حیف که این ها فول اچ دی ندارن , قسمتی هم ندارن که شخصا تماس بگیرم و بپرسم ازشون
پدرم میخواد چند روزه دیگه بره تهران شاید خودم هم باهاش رفتم
به نظرتون تهران فول اچ دی پیدا میشه؟:n27:

دیجی کالا و چاره که 100% معتبر هستند! چون نماد اعتماد 2 ستاره دارند!
و تمام مشخصات از صاحب امتیاز تا ادرس و شماره تماسشون در سایت "اعتماد الکترونیک" ثبت شده.
حتی اگه اشتباه نکنم، دیجی کالا یکی دو بار، فروشگاه برتر سال انتخاب شده.

در مورد لیون:
در مجتمع "کامپیوتر ولیعصر" تهران هستند و در 2 3 سال گذشته خیلی ازشون خرید داشتم و خدارو شکر هیچ کدوم مشکلی نداشته.
صاحب شرکت هم آقای سعید حسینی هستند.

ولی در مورد الدیجیتال :
تا حالا نشنیدم مشتری هاش مشکلی داشته باشند! ولی نماد اعتمادی که تو سایتش قرار داده تقلبی هست!( باید وقتی روی نماد کلیک میکنید، یک صفحه از سایت "اعتماد" باز بشه و مشخصات فروشگاه رو نوشته باشه!) ولی این کلا لینک نداره و فقط عکسه...

*درضمن اگه از محصولات سونی میخوای بخری، میتونی با شرکت ایران رهجو تماس بگیری تا شماره نماینده فروششون رو بهت بدن! بدون هیچ مشکلی به شهرستانم ارسال میکنن...
*همین موضوع در مورد شرکت گرین هم هست! اونم به شهرستان ارسال میکنه...

Masoud-2014
27-01-2014, 18:56
دوستان این لپ تاپو تو این سایت دیده بودم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]‏ ‏ اما تو اینترنت جستجو میکردم تو سایت دیجی کالا تو این لینک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]‏ هم دیدمش ..کامنتارو میخوندم یکی اینو خریده گفته بود اصلا فول اچدی نیس گول نخورید ..اینم کامنت اون آقا>>> سلام من 1 ماه تقریبا خریدمش واقعا عالیه یکم فقط گرم میکن ک اونم طبیعیه فقط بگم که اصلا full hd نیست من دو تا خریدم همین کانفیگ به شرط full دادم توشهرمون بینم نیست من دیگ کلاه نمیره سرم اصلا هیچ کذوم full نیست حواستون باشه ولی در کل عالیه حرف ندارهمن ماشالا تمام بازیا سنگینو راحت اورده حتی Call of duty gost که میگن لگ میزنه اصلا هیچ با high بازی کردم راحت اوردش

حالا این سایت fafait که معرفی کردید معتبر هست؟ ایسر رو با قیمت خوبی معرفی کرده؟ جالبه تو سایتش یه شماره تماس هم گیر نیاوردم!!!

Sorena_777
27-01-2014, 21:52
این اعتماد الکترونیک و اینا دیگه چیه ؟خودش رو کی میتونه تضمین بکنه؟مربوط به سازمان خاصی میشه؟
من کلا این جور چیزا رو نمیدونستم , هوممم جالبه
یعنی اینا که این ستاره رو دارن کارشون درسته اره؟مشکلی از لحاظ پیگیری و اینا ندارن؟
..........
بیشترین مشکلی که دارم مربوط به کار های خدمات پس از فروش و گارانتی میشه
مثلا من یه لپ تاپ لنوو بخرم که فکر کنم گارانتیش هماهنگ باشه و بیمه ایران اگر مشکلی پیش اومد باید به کجا بفرستمش؟
اخه من از سرزمین رایانه که جنس میخریدم حضوری خودشون گارانتی میکردن و هر وقت مشکلی بود لپ تاپ رو بهشون میدادم و درست شده تحویل میدادن

amir200812
28-01-2014, 00:04
سایت آل دیجیتال که نماد اعتمادش درسته و آدرس هم میده
من اونی دیده بودم که پایین صفحه ، کنار لوگوی شبکه شتاب بود. اون لینک نداره...
ولی حالا بالایی رو دیدم که لینک داره و درسته!

این اعتماد الکترونیک و اینا دیگه چیه ؟خودش رو کی میتونه تضمین بکنه؟مربوط به سازمان خاصی میشه؟
من کلا این جور چیزا رو نمیدونستم , هوممم جالبه
یعنی اینا که این ستاره رو دارن کارشون درسته اره؟مشکلی از لحاظ پیگیری و اینا ندارن؟
..........
بیشترین مشکلی که دارم مربوط به کار های خدمات پس از فروش و گارانتی میشه
مثلا من یه لپ تاپ لنوو بخرم که فکر کنم گارانتیش هماهنگ باشه و بیمه ایران اگر مشکلی پیش اومد باید به کجا بفرستمش؟
اخه من از سرزمین رایانه که جنس میخریدم حضوری خودشون گارانتی میکردن و هر وقت مشکلی بود لپ تاپ رو بهشون میدادم و درست شده تحویل میدادن

این طرح نماد اعتماد الکترونیک، رو مرکز "توسعه تجارت الکترونیکی" مدیریت میکنه که زیر مجموعه وزارت صنعت،معدن، تجارت هست!

خوب بستگی داره گارانتی کجا باشه!
مثلا من SSD ADATA خریده بودم و یک مشکلی در فریمورش بود، با شرکت گارانتی کننده هماهنگ کردم و فرستادم براشون! 2 روز بعد درستش کردن و پس فرستادن.

بعضی شرکت ها هزینه حمل و نقل رو از مشتری میگیرن بعضی خودشون میدن!
بعضی شرکت ها تعمیر میکنن، بعضی تعویض!
بعضی کلا بهانه میارن که از گارانتی خارج هست، بعضی بدون سوال و جواب کار مشتری رو راه میندازن!