PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پروژه Optimization Model

Ardi73
23-01-2014, 22:33
سلام
من در حال گذراندن دوره ی MCITP هستم و پروژه ای تحت عنوان Optimization Model رو شروع کردم .
به این خاطر پست رو توی این قسمت گذاشتم که هدف از این پروژه کاربرد اون در مدیریت شبکه ها است.
پروژه رو باید برای ابتدای سال 93 ارائه بدم پس بسیار پیگیر هستم و بسیار نیازمند به اطلاعات شما عزیزان.

توی جستجو های اولیه ای که داشتم متوجه شده که میشه تقریبا کاربرد علم بهینه سازی(Optimization Modeling) رو به سه شاخه اقتصاد , ریاضیات و مهندسی سیستم ها محدود کرد.
که پروژه من بیشتر به سمت مهندسی سیستم ها سوق پیدا می کنه(بخاطر مدیریت شبکه که دارم می خونم و همینطور بخاطر اینکه کاربردی تره).
متاسفانه هیچ مطلب درست و حسابی به زبان فارسی پیدا نکردم.
در جستجوی کوتاهی که داشتم(اینترنت) به یک سری موضوعات فرعی رسیدم که باید در مورد اونها هم تحقیق کنم، که بعضی از اونها اصلا توی ایران نه کتابی در مورد اونها نوشته شده دوره آموزشی هم که اصلا و نه هیچ چیز دیگه ای.
سر تیتر موضوعات فرعی که نیاز به دونستن شون دارم(البته بعدا ممکنه که کم یا اضافه بشه):
Datamining
System Engineering
Statistics Analysis
Requirements Analysis & Methods
Modeling Tools & Languages
Decision Making
ابتدای کار هستم و اگر ناقصی می بینید به بزرگی خودتون ببخشید و بنده رو بی نصیب نگذارید
فعلا نزدیک به 1 گیگ ایبوک انگلیسی دانلود کردم که باید بخونم:n05:
بسیار ممنون میشم که در این راه کمکم کنید
قطعا اگر تلاشم به نقطه ی خاصی برسه که ارزشش رو داشته باشه همه ی مطالب رو گرد آوری و منتشر خواهم کرد.
پیشاپیش ممنون.