PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی درخرید خودرو بین چند انتخاب (منطقه آزاد انزلی )

Gilopa
20-01-2014, 19:22
دوستان گرامی سلام.
بین FORD TAURUS ... kia optima sx .. mercedes benz e200 کدوم رو پیشنهاد میکنید ؟
نظر خودم رو optima sx هستش ...
درسته تفاوت قیمتی دارند اینها ولی خواب همشون تا مرز 100 تومن هستند نهایتا ..

اگر در محدوده 80 میلیون هم ماشین بهتری سراغ دارید معرفی کنید ...

Gilopa
20-01-2014, 19:27
هیوندای الانترا هم اگر با آپشن کمتر مد نظر قرار بدیم میشه با 95 تا خرید حالا دوستان نظر بدند ممنون میشم .. واقعا موندم

4net
20-01-2014, 20:01
بستگی داره شما چه ماشینی بخوای
برای چه کاری؟
مسافرت؟ مسابقه؟ پز؟ بین شهری؟ یکم اطلاعات بیشتر میدادین بهتر بود
تو این رنج قیمت شورولت مالیبو و بیوک ورانو و کادیلاک ATS و فورد اج EDGE se و فورد فوکوس و فورد تاروس و سانتافه و خیلی چیزای دیگه میشه پیدا کرد

Gilopa
20-01-2014, 20:08
بستگی داره شما چه ماشینی بخوای
برای چه کاری؟
مسافرت؟ مسابقه؟ پز؟ بین شهری؟ یکم اطلاعات بیشتر میدادین بهتر بود
تو این رنج قیمت شورولت مالیبو و بیوک ورانو و کادیلاک ATS و فورد اج EDGE se و فورد فوکوس و فورد تاروس و سانتافه و خیلی چیزای دیگه میشه پیدا کرد

فورد اج EDGE se که بالای صد تومنه .. در مورد انتخابهای خودم هم نظر بدید ممنون میشم

مسافرت که برای منطقه آزاد معنا نداره دوست عزیز نهایتش مسافرت در طرح استانیه که به حساب نمیاد ...
پز و این حرفها هم ملاک نیست .. صرفا ماشین روز با آپشنهای مناسب و سوخت مناسب ....

4net
20-01-2014, 21:02
فورد اج EDGE se که بالای صد تومنه .. در مورد انتخابهای خودم هم نظر بدید ممنون میشم

مسافرت که برای منطقه آزاد معنا نداره دوست عزیز نهایتش مسافرت در طرح استانیه که به حساب نمیاد ...
پز و این حرفها هم ملاک نیست .. صرفا ماشین روز با آپشنهای مناسب و سوخت مناسب ....

دوست عزیز قیمت فود اج 31000 دلاره و قییمت فورد تاروس که شما گفتی 29000 دلاره یکی از دوستان من هم حدود سه ماه پیش فورد اج اس ای گرفت 95 تومن در ضمن من تبریزم و بر اساس منطقه آزاد ارس میگم و فکر نکنم قیمتا چندان تفاوتی داشته باشن
بین انتخوابای شما هم باید بگم به نظر من بنز آپشنش از دوتای دیگه بهتره ولی موتورش ضعیفتره و حجمشم کمتره و تاروس مصرفش از بنز و کیا کمتره
ولی به نظر من شما شاسی بلند بگیری بهتره چون با اون دست اندازا و سرعتگیرایی که من تو شمال دیدم ماشین باباش در میاد

hamidR15
21-01-2014, 23:16
سلام دوست عزیز، بهتر نبود یه سرچ می کردید و اگر تاپیک مشاوره خرید خودرو از 60 تا 100 میلیون تومان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نبود،بعدا نسبت به باز نمودن تاپیک اقدام میفرمودید؟
دوستان لطفا رعایت بفرمائید.متشکرم.:n16: