PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وای کمکم کنید تمام اطلاعات هاردم پاک شده

behnambb
19-01-2014, 19:00
با سلام ..دوستان من یک هارد 500 گیگ دارم که تمام اطلاعاتش پاک شده باید چکار کنم که اطلاعاتم را ریکاوری کنم تا همش برگرده تو رو خدا راهنماییم کنید خیلی چیزهای مهمی داشتم باید با چه نرم افزاری ریکاوری کنم

EXTREME
19-01-2014, 22:17
با سلام ..دوستان من یک هارد 500 گیگ دارم که تمام اطلاعاتش پاک شده باید چکار کنم که اطلاعاتم را ریکاوری کنم تا همش برگرده تو رو خدا راهنماییم کنید خیلی چیزهای مهمی داشتم باید با چه نرم افزاری ریکاوری کنم

هارد رو باید وصل کنید به یک سیستم که فضای خالی داره و کل پارتیش های هارد رو با نرم افزار eases data recovery ریکاوری کنید

behnambb
20-01-2014, 01:59
هاردم اکسترنال هست و اینکه با یک نرم افزاری تست کردم که اسکن کرد و بعد زد no file و اصلا هیچ چیزی را داخلش پیدا نکرد تا ریکاوریش کنم چرا ؟؟

vissoto
20-01-2014, 02:09
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

با چه نرم افزار ی اسکن نمودید؟

EXTREME
20-01-2014, 12:17
هاردم اکسترنال هست و اینکه با یک نرم افزاری تست کردم که اسکن کرد و بعد زد no file و اصلا هیچ چیزی را داخلش پیدا نکرد تا ریکاوریش کنم چرا ؟؟

شما با اون نرم افزاری که گفتم اصلا تست کردید ؟ اکسترنال باشه فرقی نمیکنه بزنید به یک سیستم که فضای کافی برای ریکاوری داشته باشه این بهترین راهه یک راه دیگه هم هست که براساس نوع فایل هاتون بیاین ریکاوری کنید که به نظر من راه اول بهتره

behnambb
20-01-2014, 23:28
دوست عزیزم برنامه eases data recovery را با اکتیوش را نمیزارین ممنون میشم

vissoto
21-01-2014, 00:13
دوست عزیزم برنامه eases data recovery را با اکتیوش را نمیزارین ممنون میشم

:n04: