PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید هارد اکسترنال usb 3

firedrake
19-01-2014, 18:12
سلام دوستان
من یک هارد اکسترنال یک ترابایتی usb 3 با قابلیت نصب بازی و نرم افزار می خوام بگیرم، تا حدود 250 هزار تومن هم میتونم هزینه کنم.
می خواستم دوستان کمک کنن یه مارک خوب و با کیفیت رو معرفی کنند.

firedrake
19-01-2014, 18:46
کسی نیست کمک کنه؟

ata.royalfalcon
19-01-2014, 19:37
سلام دوستان
من یک هارد اکسترنال یک ترابایتی usb 3 با قابلیت نصب بازی و نرم افزار می خوام بگیرم، تا حدود 250 هزار تومن هم میتونم هزینه کنم.

سلام .

ميتونيد WD my passport ultra و یا Seagate Backup plus portable بخرید . توصیه میکنم که بازی و نرم افزار را روی هارد اصلی سیستم نصب کنید و هارد اکسترنال برای آرشیو دیتا باشد .

ha88an
19-01-2014, 21:41
سلام دوستان
هارد های اکسترنال زیر رو میتونم بهت پیشنهاد کنم توی این رنج قیمت(البته شاید یکم بالا پایین باشن نسبت به قیمتی که گفتی): ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ADATA SH14
Seagate Backup Plus
Western Digital Elements
Western Digital My Passport

می خواستم ببینم هارد اکسترنالی هست که قابلیت نصب بازی و نرم افزار داشته باشه یه نه ؟
دوست عزیز توی هر گونه حافظه ای (مثل فلش و هارد اکسترنال و ...) میشه نرم افزار نصب کرد ولی توصیه نمیشه
بهتره برای نصب نرم افزار و بازی از هارد اینترنال خود استفاده کنید.
موفق باشی ...

firedrake
20-01-2014, 19:45
هارد های اکسترنال زیر رو میتونم بهت پیشنهاد کنم توی این رنج قیمت(البته شاید یکم بالا پایین باشن نسبت به قیمتی که گفتی): ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ADATA SH14
Seagate Backup Plus
Western Digital Elements
Western Digital My Passport

دوست عزیز توی هر گونه حافظه ای (مثل فلش و هارد اکسترنال و ...) میشه نرم افزار نصب کرد ولی توصیه نمیشه
بهتره برای نصب نرم افزار و بازی از هارد اینترنال خود استفاده کنید.
موفق باشی ...

سلام .

ميتونيد WD my passport ultra و یا Seagate Backup plus portable بخرید . توصیه میکنم که بازی و نرم افزار را روی هارد اصلی سیستم نصب کنید و هارد اکسترنال برای آرشیو دیتا باشد .

مرسی از دوستان عزیر، توی تمامی این مدل ها کدومشون سرعت read و write از همه بیشتره؟