PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره جهت انتخاب گوشي Huawei Mate و Galaxy Note II

wordist
18-01-2014, 15:12
سلام دوستان

من بين انتخاب دو گزينه‌ Huawei Mate و Galaxy Note II مردد هستم

از کسايي که در اين زمينه ميتونن کمک کنن ممنون ميشم که يه بررسي داشته باشن (يا حتي پيشنهاد گزينه‌اي در همين رنج مشخصات)

مرسي

wordist
20-01-2014, 00:15
با تشكر از مشاركت دوستان !!!!!!!!!!!!!!!!!!

h!tman
20-01-2014, 02:46
درود دوست عزیز
معیار هاتون چیه ؟
مثلا باتری ،صدا و غیره .
اگر این تاپیک رو یادم رفت چک کنم پی بدید بهم

ha88an
20-01-2014, 09:32
سلام دوست عزیز
بهتون پیشنهاد میکنم سراغ برند هواوی نرید! گوشی های هواوی ساخت چین هستند، این کمپانی پشتیبانی بسیار ضعیفی دارد (از لحاظ آپدیت نرم افزاری گوشی و ...)
گوشی Note 2 از هر لحاظ از گوشی Mate سر تره! کمپانی سامسونگ خیلی وقته که امتحان خودش رو توی کیفیت محصولاتش پس داده. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
موفق باشی ...

wordist
20-01-2014, 10:57
درود دوست عزیز
معیار هاتون چیه ؟
مثلا باتری ،صدا و غیره .
اگر این تاپیک رو یادم رفت چک کنم پی بدید بهم

سلام

بالاخره صدا و باطري هم جزء ملاکها هستن ولي اونقدر که کيفيت ساخت و آپديت (خصوصا سيستم عاملش) برام مهم باشه

مرسي

سلام دوست عزیز
بهتون پیشنهاد میکنم سراغ برند هواوی نرید! گوشی های هواوی ساخت چین هستند، این کمپانی پشتیبانی بسیار ضعیفی دارد (از لحاظ آپدیت نرم افزاری گوشی و ...)
گوشی Note 2 از هر لحاظ از گوشی Mate سر تره! کمپانی سامسونگ خیلی وقته که امتحان خودش رو توی کیفیت محصولاتش پس داده. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
موفق باشی ...

سلام و ممنون از پاسخگويي

در مورد هوآوي مستند صحبت ميکنيد يا صرفا نظر شخصي‌تون هست ؟ آيا بقيه دوستان هم نظرشون همينه !!!؟

h!tman
20-01-2014, 12:08
ببینید
از نظر صفحه، ساپورت نرم افزاری و دوربین ، برتری با نوت هست ،به علاوه رابط کاربری و اینجور چیزا که میدونید
از نظر باتری، اندازه بزرگتر صفحه و قیمت، برتری با میت هست .
اگر هر کدوم از این معیار هایی که گفتم براتون به اون یکی میچربه ، پس اون رو تهیه کنید.
در مورد برند هواوی هم ، برند خوبیه ، چینیه،ولی خوبه!
من گوشی زنگ خور خودم G510 هست، هر 6روز یک بار شارژ میکنم :دی

r_liaghat
23-01-2014, 12:48
سلام

بالاخره صدا و باطري هم جزء ملاکها هستن ولي اونقدر که کيفيت ساخت و آپديت (خصوصا سيستم عاملش) برام مهم باشه

مرسي

سلام و ممنون از پاسخگويي

در مورد هوآوي مستند صحبت ميکنيد يا صرفا نظر شخصي‌تون هست ؟ آيا بقيه دوستان هم نظرشون همينه !!!؟

سلام با احترام کامل به دوست عزیزمون کاملا با نظر ایشون مخالفم.P6 هواوی رو برادرم داره،عالیه.از نظر ساپورت هم قراره به اندروید کیت کت آپدیت بشه.