PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک فوری در نصب و حذف نرم افزار

sahar.a2
17-01-2014, 22:39
سلام دوستان
من تازه ویندوز عوض کردم و خواستم نرم2008 افزارsql serverرا نصب کنم . اول برنامه enterprise editionرو نصب کردم.اما قبل از نصب service pack 1نرم افزارvisual studio 2010را نصب کردم...
حالا برای نصبservice pack چه کنم؟:n28:
باید ویژوال راuninstallکنم؟:n30:
اگه باید uninstall کنم دقیقا از پنجره کنتری پنل چه گزینه ای رو انتخاب کنم؟هم برای ریمو کردن ویژوال و هم sql?
راستی برای نصب این 2تا نرم افزار لازمه که هنگام نصب آنتی ویروس را هم غیر فعال کنم؟
اگه میشه زود جواب بدید..من برای 2 روز دیگه ارائه پروژه دارم؟

Tornado2800
19-01-2014, 23:57
سلام دوستان
من تازه ویندوز عوض کردم و خواستم نرم2008 افزارsql serverرا نصب کنم . اول برنامه enterprise editionرو نصب کردم.اما قبل از نصب service pack 1نرم افزارvisual studio 2010را نصب کردم...
حالا برای نصبservice pack چه کنم؟:n28:
باید ویژوال راuninstallکنم؟:n30:
اگه باید uninstall کنم دقیقا از پنجره کنتری پنل چه گزینه ای رو انتخاب کنم؟هم برای ریمو کردن ویژوال و هم sql?
راستی برای نصب این 2تا نرم افزار لازمه که هنگام نصب آنتی ویروس را هم غیر فعال کنم؟
اگه میشه زود جواب بدید..من برای 2 روز دیگه ارائه پروژه دارم؟

سلام
به طور دقیق متوجه منظورتون نشدم اما:

۱- اصولا UPGRADE مشکلی نداره ولی DOWNgrade از نسخه ی جدیدتر به قدیمی تر مشکل داره
در صورتی که میخواید حذف کنید تمامی اجزای هر برنامه ی که میخواید SQL - visual همگی حذف کنید در صورتی که مشکلی با حذف داشتید از قسمت service ها STOP کنید Agent SQL .

control panel/ unistall program

sahar.a2
20-01-2014, 00:15
مرسی
حالا اگه درست نصب شده باشه و بخوام از یه نرم افزار سرور دیگه ای مثل wamp serverکه پورت 80 داره استفاده کنم چطور باید sql را غیر فعال کنم؟