PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کمک - مشکل دار شدن هارد لپ تاپ

mili.rkvnd
13-01-2014, 12:04
سلام دوستان خواهش میکنم کمک کنید.. دیروز تاپیک زدم اما کسی جواب نداد، و دیگه مطمئن شدم مشکل از هارد لپتاپه برای همین اینجا تاپیک زدم...

دیروز
در حال کپی و جابه جایی یه سری از اطلاعات بودم که یهو سیستم هنگ کرد و تقریبا هیچکاری نمیتونستم انجام بدم و مجبور شدم لپ تاپو خاموش کنم ... اولین بار بود که اینطور شد!

بعد از اون لپ تاپ رو روشن کردم اما سرعتش اومد پایین مثلا روی لوگوی دل ابتدای بوت یکم مکث میکنه و ویندوز هم دیر بالا میاد و چراغ هارد هم یه بند روشنه و موقع کار کردن سیستم هنگ داره...

الان وقتی راست کلیک میکنم و منو باز نمیشه یا بقولی کند میشه یا مثلا موقع کپی کردن سیستم هنگ میکنه و سرعت انتقال ، اطلاعات میاد روی 0 بایت با ضربه زدن روی قسمتی که هارد قرار داره (ضربه های کوچیک با نوک انگشت) برای چند لحظه سرعت عادی میشه و سیستم از هنگ در میاد اما بعد از چند ثانیه دوباره همون آشو همون کاسه... حتی موقع بالا اومدن ویندوز هم به همین شکله تا ضربه نزنم ویندوز بالا نمیاد

الان میخوام ببینم ایراد هارد از چیه؟ آیا امیدی هست که هارد درست بشه و تعمیرش زیاد طول میکشه؟! تو بد وضعیتی گیر افتادم به لپ تاپ احتیاج دارم و این مورد پیش اومده

دوستان خواهش میکنم راهنماییم کنید ، واقعا اعصابم داغون شده