PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آپلود

Rashki
23-08-2006, 23:53
اپلود يعني چي ؟
چطور مي تونم يك عكس رو در ايميلم در ياهو اپلود يعني اون رو در در زير ايميل بجاي اضافه کردن قرار بدم

MaFia
24-08-2006, 04:34
در ایمیل می تونی اتچ کنی عکس رو
ولی در کل می تونی از سایتهایی که برای آپلود هستند استفاده کنی مثل:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد از آپلود بهت يه لينك مي ده كه اون لينك عكس مورد نظر شماست و مي توني در جاهايي استفاده كني

mohammad hamed
24-08-2006, 08:34
آپلود يعني فرستادن يك فايل بر روي يك سرور در اينترنت براي اينكه ديگران هم بتوانند از اين فايل استفاده كنند

chovalier
25-08-2006, 15:00
در ایمیل می تونی اتچ کنی عکس رو
ولی در کل می تونی از سایتهایی که برای آپلود هستند استفاده کنی مثل:
بعد از آپلود بهت يه لينك مي ده كه اون لينك عكس مورد نظر شماست و مي توني در جاهايي استفاده كني
سلام
عضویتتون رو توی این فروم صمیمی صمیمانه تبریک عرض می کنم و پیشنهاد می کنم تابستون رو در کنار هم باشیم و چیزی یاد بگیریم!
بله شما یه عکس توی کامپیوترت داری. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه یارو توی ژاپن هم پای کامپیوتره و می خواد اون عکسو ببینه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما که نمی تونی کامپیوترت رو با پست برای طرف بفرستی که بتونه عکس رو ببینه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بنابراین 2 راه هست:
1.با استفاده از ایمیل:با استفاده از گزینه ی Attachment خیلی راحت این کار انجام می شه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2.از طریق سایت خودت:اینجا آپلود معنی پیدا می کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اون ژاپنیه آدرس وب سایت تو رو داره پس باید عکسه رو بزاری تو وبسایتت. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اونجا توی یکی از ساتهای آپلود عکس می ری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و اونجا دکمه یBrowse رو می زنی و می ری به مسیری که عکس اون تو هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اونوقت یکم شربت پرتقال بخور تا عمل انجام بشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اونوقت یه لینک به شما می ده و شما Select می کنیش و با راست کلیک کپی و در محل مورد نظر Pasteمی کنی
به همین راحتی
چند تا سایت برای آپلود عکس:
,و ...
موفق باشی
ممنونم*علی

LoVe Zahra
25-08-2006, 15:18
ببخشيد يه سايت بگيد كه براي آپلود آهنگ باشه.دستتون درد نكنه

chovalier
25-08-2006, 15:20
با استفاده از فایل آپلود نه مثلا موزیک آپلود!!!!!!!!!!!!!

chovalier
25-08-2006, 15:22
یا مثلا
یا
برو توگوگل سرچ بزن دیگه عزیـــــــــــــز

chovalier
26-08-2006, 20:36
سلام یه سایت مخصوص کار شما!
براي اين كار به سايت زير بريد :

در اين سايت شما مي تونيد موزيك هاي خود رو آپلود كنيد . مثل عكس زير عمل كنيد و دكمه ي Upload رو بزنيد :

در آخر وقتي آپلود كامل شد سايت آدرس موزيك شما رو بهتون ميده كه ميتونيد اون رو در كدهاي قرار دادن موزيك بگذاريد.

براي آپلود فايل هاي ويدئويي و فيلم هاي خود هم مي تونيد به اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه كنيد .

موفق باشيد .

Programer
26-08-2006, 20:50
منم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو پیشنهاد میکنم 1گیگ فضا میده هرچی دوست داری توش آپلود کن عکس فیلم و ...

chovalier
27-08-2006, 02:36
منم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو پیشنهاد میکنم 1گیگ فضا میده هرچی دوست داری توش آپلود کن عکس فیلم و ...
دوستان این پستمو ویرایش می کنم
========================
خب دیگه این سایت فضای مجانی نمی ده و فقط پولیه!!!

Rashki
27-08-2006, 13:31
از همه براي اين اطلاعات خوب و با ارزش متشكرم

chovalier
27-08-2006, 13:47
از همه براي اين اطلاعات خوب و با ارزش متشكرم
خواهش می کنم
موفق باشی...

setayeshnet
18-02-2007, 20:55
با gmail
خیلی راحت میشه آپلود کرد از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :tongue: