PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا نیاز به تعویض پاور دارم؟

mansour_hotboy
12-01-2014, 23:58
با سلام به دوستان و اساتید.این مشخصات سیستممه:

AMD Phenom II X4 Black Edition 965
Gigabyte GA-770T-USB3
Single 4GB DDR3
NVIDIA GeForce GTX 660
HDD 500 GB
Power: Green 535a

حدود 3 ساله این پاور رو دارم.الان هیچ مشکلی ندارم.ولی چون شنیدم به مرور زمان راندمان پاور کم میشه یه جورایی میخوام قبل از اینکه پاورم خراب بشه و بزنه کل سیستم رو نابود کنه عوضش کنم.فقط میخوام بدونم آیا الان زمانش هست یا چند وقت دیگه؟ آیا اصلا نیاز به تعویض داره؟ میخوام یه جورایی پیشگیری کنم از آسیب دیدن قطعاتم.

EXTREME
13-01-2014, 10:47
نه مشکلی نداره میتونید از این پاور استفاده کنید مشکلی پیش نمیاد

mansour_hotboy
13-01-2014, 11:13
ببخشید با استفاده از ولتاژها میشه فهمید پاور سالمه یا مشکل داره؟ این دو شات تو حالت game و برنامه prime هست.
نمیخوام خدای نکرده پاورم یهو بزنه قطعاتم رو نابود کنه!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

EXTREME
13-01-2014, 15:47
ببخشید با استفاده از ولتاژها میشه فهمید پاور سالمه یا مشکل داره؟ این دو شات تو حالت game و برنامه prime هست.
نمیخوام خدای نکرده پاورم یهو بزنه قطعاتم رو نابود کنه!

این نرم افزار ها یکم با خطا نشون میدن بهترین راه گرفتن ولتاژ پاور ها با مولتی متر است وقتی ولتاژ ها درست باشه یعنی پاور سالم است و مشکلی نداره

امیر تتلو
13-01-2014, 22:36
کافیه مشکلی نداره