PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار هتلداری

EXTREME
12-01-2014, 10:30
سلام خسته نباشید یک نرم افزار برای هتل داری میخواستم سرچ کردم ولی چیز خوبی پیدا نکردم امکانش هست کسی یک نرم افزار معمولی برای هتل برای دانلود معرفی کنید ؟ مرسی

ALI . R
13-01-2014, 13:22
سلام مهردادجان.
تا حالا با نرم افزارهای هتل داری کار نکردم ! ولی برنامه هایی در این زمینه داریم !
این سه برنامه در زمینه مدیریت هتل داری و ... هست ::n01:

Full Software for Hotel Management System | به همراه کرک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ASI FrontDesk ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Hotel Management System ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نرم افزارهای فارسی هتل داری اکثرا رایگان نیستن !
موفق باشید:n12:

EXTREME
13-01-2014, 15:30
دستت درد نکنه آره رایگان نیست و قیمت هاشم خیلی بالاست دانلود میکنم ببینیم چیه واقعا ممنون

EXTREME
13-01-2014, 15:42
سلام مهردادجان.
تا حالا با نرم افزارهای هتل داری کار نکردم ! ولی برنامه هایی در این زمینه داریم !
این سه برنامه در زمینه مدیریت هتل داری و ... هست ::n01:

Full Software for Hotel Management System | به همراه کرک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ASI FrontDesk ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Hotel Management System ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نرم افزارهای فارسی هتل داری اکثرا رایگان نیستن !

کد رجیستر نرم افزار آخر را دارید ؟

ALI . R
13-01-2014, 21:34
کد رجیستر نرم افزار آخر را دارید ؟
متاسفانه رجیسترش رو ندارم. نرم افزار اول همراه کرک هست !

EXTREME
13-01-2014, 21:37
متاسفانه رجیسترش رو ندارم. نرم افزار اول همراه کرک هست !

آره استفاده کردم ولی نمیدونم یک جورایی کامل نیست بازم ممنون مثل اینگه باید برم بخرم