PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کممممممک برای خرید / شکایت ؟ از یک فروشگاه اینترنتی

sansa
12-01-2014, 08:10
دوستان

هنگام خرید از یک فروشگاه اینترنتی برای اعتبار اون باید به چه نکاتی توجه کنم ؟

در فروشگاهی که من قصد خرید ازش دارم روش پرداخت به صورت انلاین هستش . حال اگر من پرداخت کنم و اونا جنس رو برام نفرستن باید از کجا اقدام کنم ؟( چون یکم بلغ واریزی زیاد هست و اولین بارم هست میترسم)

چطوری باید کلاه برداری یک فروشگاه را پیگیری کرد ؟ لینکی چیزی دارید بگین .

pedram_01
12-01-2014, 09:32
خرید از چه سایتی هست ؟ بگید تا کسانی که از اون سایت خریداری کردند بگن قابل اعتماد هست یا نه

sansa
12-01-2014, 11:49
مثلا از فروشگاه زیر :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

قصد خرید ساعت مچی را دارم . قیمت ساعت مچی 250 هزار تومن هست .

Atghia
12-01-2014, 15:39
نماد تجارت الکترونیک میکن تا حدودی سایت رو مطمئن تر از سایر سایتها نشون میده و میتونید روش حساب کنید(چقدر صحت داره نمیدونم ) ولی احتمالا بعدا قابل پیگیری خواهد بود

خب من یه شما پیسنهاد میکنم ارزون ترین وسیله ممکنه رو از این سایت خرید کنید (برای امتحان) و بعد روند سفارش و ارسال و جوابگوییشون رو مد نظر قرار بدید مثلا ببینید وقتی پیگیری ارسال میکنید واقعا کسی جوابگو هست ؟ و...
اینطوری میتونه درجه اطمینانتون بالاتر بره

:n17:

sansa
12-01-2014, 16:52
ممنون ولی مشکل اینه که اگر زدیم و کلاه بردار از اب دراومد باید کجا رفت ؟ شکایت کرد ؟

SNOW PATROL
12-01-2014, 17:01
ممنون ولی مشکل اینه که اگر زدیم و کلاه بردار از اب دراومد باید کجا رفت ؟ شکایت کرد ؟

مراجعه به پلیس فتا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])