PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک واسه گوشی توپ و با کیفیت تا 2

sharar266
11-01-2014, 23:05
سلام بچه ها:n18:
میخوام یه گوشی خوب با کیفیت بگیرم تا 2 تومن
اندازش خیلی مهم نیس
دوربینش خوب باشه
باتریش و سرعتش عااالی باشه اصلا گیر نکنه !
با کیفیت و خرکار باشه یعنی تا از دستم افتاد خورد نشه یا یخورده خیس بشه دیگه کار نکنه !
میخواستم سونی z1 بگیرم ولی داداشم zr گرفته باش کار کردم اصلا خوشم نیومد خیلی سادست حوصلت سر میره یه گوشی پیچیده میخوام که زود ازش خسته نشم !
خودم تو فکر lg g2 یا note3 هستم ولی میترسم زود خراب شن... ممنون میشم کمکم کنین:n06:

soranstar
12-01-2014, 01:04
سلام بچه ها:n18:
میخوام یه گوشی خوب با کیفیت بگیرم تا 2 تومن
اندازش خیلی مهم نیس
دوربینش خوب باشه
باتریش و سرعتش عااالی باشه اصلا گیر نکنه !
با کیفیت و خرکار باشه یعنی تا از دستم افتاد خورد نشه یا یخورده خیس بشه دیگه کار نکنه !
میخواستم سونی z1 بگیرم ولی داداشم zr گرفته باش کار کردم اصلا خوشم نیومد خیلی سادست حوصلت سر میره یه گوشی پیچیده میخوام که زود ازش خسته نشم !
خودم تو فکر lg g2 یا note3 هستم ولی میترسم زود خراب شن... ممنون میشم کمکم کنین:n06:

گزینه‌هایی که خودتون انتخاب کردید به همراه HTC ONE تو اندرویدها گوشیهای خوبی هستن.
ولی شما نظرتون در مورد ایفون چیه؟

Sent from my HTC One SV using Tapatalk

Iloveu-ALL
12-01-2014, 01:17
iOS 7 آیفون باتری زیاد میخوره ... بین note 3 و g2 یکی رو انتخاب کن. بین این دو من g2 رو انتخاب می کنم

sharar266
12-01-2014, 19:58
گزینه‌هایی که خودتون انتخاب کردید به همراه HTC ONE تو اندرویدها گوشیهای خوبی هستن.
ولی شما نظرتون در مورد ایفون چیه؟

Sent from my HTC One SV using Tapatalk
مرسی حالا به نظرتون کدوم بهتره ؟
یکی از دوستام آیفون داشت میگفت خیلی دنگ و فنگ داره و تو ایران به درد نمیخوره. نمیدونم والا:n13:

sharar266
12-01-2014, 20:00
iOS 7 آیفون باتری زیاد میخوره ... بین note 3 و g2 یکی رو انتخاب کن. بین این دو من g2 رو انتخاب می کنم
g2 زود خراب نمیشه؟ میترسم یه بار بیافته بمیره