PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در ریکاوری اطلاعات مهم شخصی در درایور ویندوز !!!

Silent TR
11-01-2014, 19:51
دوستان من تو درایو C کامپیوتر تو همون صفحه اولش یک فولدر درست کرده بودم و حدود 8 9 گیگ اطلاعات مهم داشتم که همش پاک شده

حالا هم که با برنامه Ontrack EasyRecovery Enterprise میزنم درایو c ریکاوری بشه کلی برام فولدر میاره با اسم ها MFT که همش توش یکسری فایل های گنگ هستش

باید اینارو چیکار کنم ؟ چطوری فایل های ویدیویه پاک شده خودمو برگردونم ؟

vissoto
11-01-2014, 20:20
برای این که بتوان فایلها را ریکاوری نمود از هرگونه copy/move/defragونصب نرم افزارو ... خودداری نمایید با انجام این کارها احتمال ریکاوری کم

خواهد شد.

از نرم افزارهای حرفه ای تر استفاده کنید.

Silent TR
11-01-2014, 22:39
برای این که بتوان فایلها را ریکاوری نمود از هرگونه copy/move/defragونصب نرم افزارو ... خودداری نمایید با انجام این کارها احتمال ریکاوری کم

خواهد شد.

از نرم افزارهای حرفه ای تر استفاده کنید.

من یکذره تو زمینه ریکاوری مبتدی هستم ،، تو این چند وقت برنامه ایی نصب نکردم ! و اون فایل ها هم تو یک فولدر بوده که اصلا ربطی به فایل های برنامه ها نداشته !

فقط یکسری فیلم اینا دانلود کردم که اونا رو هم تو درایو های دیگه سیو میکردم

یعنی از چه برنامه ایی ؟

vissoto
11-01-2014, 23:05
نرم افزارهای زیر را امتحان کنید. ابتدا یک پارتیشن دیگر به جز پارتیشنی که اطلاعات شما در ان بوده است انتخاب کنید و تا رسیدن به نتیجه نهایی هیچ اطلاعاتی در درایو یی که قرار است مورد ریکاوری قرار بگیرد اضافه نکنید .منظور از عدم نصب نرم افزار این است که مثلا با نصب نرم افزار nero چهار گیگ به درایو C شما اضافه می شود و این فایل ها اگر جایگزین فایل های پاک شده شما شود عملا شانس ریکاوری از دست خواهد رفت! یا مثلا defrag نمودن نیز همین مشکل را ایجاد خواهد نمود. با توجه به ظرفیت درایو C شما این کار زمان بر خواهد بود.

[
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید