PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اديت كردن فايل هاي Exe

Mohammad Modarresi
23-08-2006, 21:37
دوستان براي فايلهاي دي وي دي نرم افزارهايي هست كه بشه اونا رو اديت كرد و بهشون اضافه كرد يا حذف كرد آيا در مورد فايل هاي اجرايي - ستاپ و ... چنين نرم افزارهايي هست .

mehdi_7070
23-08-2006, 22:13
نرم افزاري كه بدرد شما بخوره Resource Hacker و يا exescope هست .

البته براي اضافه كردن به فايل EXE نياز به ابزارهاي ديگه هم داري ...

در ضمن اگر منطورت براي كرك باشه كه نرم افزارهاي ديگه هم هستند !

Mohammad Modarresi
23-08-2006, 22:31
منظورم كرك نيست منظورم اينكه مثلا فلا آرم شركت رو برداشت يا فلان اسم رو از توي منو برنامه يا ستاپ برنامه حذف كرد

mehdi_7070
23-08-2006, 22:38
خوب همون دو تا نرم افزار براي اين كار خوب هست !!

Honradez
23-08-2006, 22:53
سلام.
Resource Hacker برنامه خوبیه اما Resource Tunner قویتره.

(من خودم با ادیت کردن SFXهای win rar امتحان کردم: ریسورس تیونر کارکرد اما ریسورس هکر نه!)

Mohammad Modarresi
23-08-2006, 22:55
exescope
از كجا بايد گيرش بيارم

Mohammad Modarresi
23-08-2006, 23:43
كسي ديگه چيزي ميشناسه

Mohammad Modarresi
23-08-2006, 23:57
من مي خوام اين آرم رو كه بالاي صفحه هست بردارم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اين برنامه هايي كه گفتيد اين امكانات رو داره

ebrahim_cid
24-08-2006, 08:46
خب برنامه رو ريپك كن
يعني دوباره براش اينستالر درست كن
اگه برنامه ها كار نكرد

Mohammad Modarresi
24-08-2006, 22:52
كسي نبود ديگه ؟

SCC
25-08-2006, 06:13
دوست من PeExplore ميتونه كمكت كنه.

Mohammad Modarresi
02-09-2006, 22:19
کسي ديگه نمي تونه کمک کنه ؟

mehdi_7070
03-09-2006, 10:33
مشكل چي هست ؟

ممكنه فايل Pack شده باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EHSANRF
13-02-2007, 01:40
با نرم افزار Restorator 2007 خيلي كارهاي بيشتري مي تونيد انجام بديد.
مي تونيد از آدرس سايت پي سي دانلود . اونو بگيريد

hakhamanesh
13-02-2007, 12:34
کسي ديگه نمي تونه کمک کنه ؟
بابا 500 تا برنامه معرفي شد بگو ببينيم آخه مشكلت چيه؟

ghasem_satt
13-02-2007, 23:24
من هم با Resource Tunner کار کردم و از نظر قدرت و کارایی بالاتر از Resource Hacker هستش.
اگه برنامهای قویتر هستش ما رو هم با خبر کنید.
برای کرک کردن از چه برنامه هایی استفاده میشه.

mahramasrar2
15-02-2007, 05:22
دوستان بي خود اينترنت را چرخ نزنيد بهترين نرم افزار براي ويرايش نرم افزار هاي exe نرم افزاري است كه بتواند آنها را از قالب setup دربياورد ودر اختيار شما قرار دهد سپس پس از ويرايش شما آنرا pack كند به نحوي كه مثل قبل كار كند جهت اينكار استفاده از resource manager ها ابلهانه وتا حدي كودكانه است الان قصد دارم كه لينكي را در اختيارتان بگزارم كه پس از كليك بروي آن دريچه جديدي بروي شما گشوده خواهد شد وآن لينك نرم افزار
Universal Extractor است اين نرم افزار تقريبا به بيش از صد نرم افزار تكميلي ديگر نياز دارد تا كار ش را به صورت حرفه اي انجام دهد بسياري از آنها در سيستم شما موجود است وبسياري ديگر را در همين صفحه اصلي در پائين مي توانيد مشاهده كنيد شما بايد همه را دانلود كنيد وآنوقت نتيجه را ببنيد حتما باورتان نمي شود ويا چشمانتان گرد شده ديگر هيچ چيز در ويندوزتان در حالت فشرده نيست حتي فايلهاي msi ويا بسياري ديگر كه از محافظت بالا برخوردار هستند

البته اين مطالب را از اين جهت عرض كردم كه چون من خودم يك فرد حرفه اي open source كار هستم ومعتقدم علم بايد رايگان باشد بنابراين معتقدم كه كسي نبايد براي توليد آن از كسي پول در خواست كند وبايد اين كار را رايگان انجام دهد اگر هم كه به دنبال منفعت مالي مي باشد بهتر است وقتش را صرف خريد وفروش اتوموبيل يا تجارت كند چون زودتر به پول مي رسد وعرصه توليد نرم افزار وتوليد علم را هم براي كساني باقي بگزارد كه عاشق سينه چاك ارائه علم وآزمودن وآموختن هستند كه به شكر خدا كم هم نيستند
منظورم شركت هاي سودجوي داخلي است كه يك نرم افزار بي قابليت توليد مي كنند وبه قيمت خون پدرشان به خلايق مي فروشند

واما لينك راستي نظر يادتان نرود منظورم پس از آزمودن آن است ضمنا از تشكر هاي بي فايده هم خودداري كنيد درآخر بايد بگويم پدرم درآمد تا لينك صفحه اصليش را برايتان پيدا كردم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فراموش نكنيد كه در همان صفحه نزديك به صد نرم افزار مورد نياز ديگر هم لينك داده شده آنها را فراموش نكنيد البته با زير مجموعه هايشان
البته اگر حرفه اي اين كار هستيد ودر غير اين صورت همان بهتر كه با resource hacker و يا resource tuner كار كنيد وبه كار خود لبخند بزنيد