PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درست هایبرنیت نشدن ویندوز 7

ali_ta66
10-01-2014, 23:30
سلام
وقتی سیستم رو هایبرنیت میکنم ، بعد که میخواهم روشنش کنم مثل اینه که ویندوز بد خاموش شده باشه. اصلا هایبرنیت نشده و یه ارور میده و بعد ویندوز از اول بالا میاد.
جدیدا هم هیچ کار خاصی نکردم. من همیشه هایبرنیت میکردم ولی این مشکل تازه به وجود اومده.
لطفا کمکم کنید.

p30ASKER
10-01-2014, 23:38
دوست عزیز تنظیمات مربوط به پاور رو چک کنید

ali_ta66
10-01-2014, 23:59
دوست عزیز میشه بیشتر توضیح بدید؟
آخه من تنظیمات جایی رو دستکاری نکردم. قبلا مشکلی نداشتم

polestar98g
11-01-2014, 00:20
وقتی سیستم رو هایبرنیت میکنم ، بعد که میخواهم روشنش کنم مثل اینه که ویندوز بد خاموش شده باشه...
سلام.
صد در صد از یه برنامه‌ای نشأت گرفته که با سیستمت ناسازگاره و باعث این مشکل میشه.
خودم یه زمان همین مشکل رو داشتم و خیلی کلافه کرده بود. چون از هایبرنیت هم خیلی زیاد استفاده می‌کنم یه مشکل جدّی برام شده بود رفته بود تو مخم.
خیلی ور رفتم و بالأخره پیدا کردم که یه نرم افزار کوچیک ویرایش عکس باعث اون مشکل شده بود.

و امّا راه حل اوّلیّه:
در قسمت Run عبارت msconfig رو بنویس و اینتر بزن.
در پنجره‌ای که میاد برگه Startup رو بزن بعد اون تیک‌هایی رو که می‌بینی، نصف اون تیک‌ها رو بردار. یعنی مثلاً اگه 10 تا تیک باشه 5 تاش رو تیکش رو بردار. بعد Ok بزن و سیستم رو ریستارت کن.
بعد بیا هایبرنیت رو تست کن ببین مشکل حل شد یا نه.
حالا دو حالت داریم. یا مشکل حل میشه یا نه. اگه حل شد معلوم میشه که مشکل از یکی از اون 5 برنامه‌ی استارت آپ آب می‌خوره که تیکش رو برداشته بودی.
نه اگه مشکل حل نشد دوباره بقیه‌ی برنامه‌های استارت آپ رو تیکش رو بردار تا همگی غیر فعّال بشه بعد تست کن.

اگه با این تست بتونی اون برنامه رو پیدا کنی که هیچ.
وگرنه باید بریم به سراغ راه حلّ ثانویّه.
فعلاً شما اون راه حل رو تست کن انشالله حل میشه.

ali_ta66
11-01-2014, 01:17
سلام.
صد در صد از یه برنامه‌ای نشأت گرفته که با سیستمت ناسازگاره و باعث این مشکل میشه.
خودم یه زمان همین مشکل رو داشتم و خیلی کلافه کرده بود. چون از هایبرنیت هم خیلی زیاد استفاده می‌کنم یه مشکل جدّی برام شده بود رفته بود تو مخم.
خیلی ور رفتم و بالأخره پیدا کردم که یه نرم افزار کوچیک ویرایش عکس باعث اون مشکل شده بود.

و امّا راه حل اوّلیّه:
در قسمت Run عبارت msconfig رو بنویس و اینتر بزن.
در پنجره‌ای که میاد برگه Startup رو بزن بعد اون تیک‌هایی رو که می‌بینی، نصف اون تیک‌ها رو بردار. یعنی مثلاً اگه 10 تا تیک باشه 5 تاش رو تیکش رو بردار. بعد Ok بزن و سیستم رو ریستارت کن.
بعد بیا هایبرنیت رو تست کن ببین مشکل حل شد یا نه.
حالا دو حالت داریم. یا مشکل حل میشه یا نه. اگه حل شد معلوم میشه که مشکل از یکی از اون 5 برنامه‌ی استارت آپ آب می‌خوره که تیکش رو برداشته بودی.
نه اگه مشکل حل نشد دوباره بقیه‌ی برنامه‌های استارت آپ رو تیکش رو بردار تا همگی غیر فعّال بشه بعد تست کن.

اگه با این تست بتونی اون برنامه رو پیدا کنی که هیچ.
وگرنه باید بریم به سراغ راه حلّ ثانویّه.
فعلاً شما اون راه حل رو تست کن انشالله حل میشه.

اینا احیانا فایل ها و برنامه های سیستمی ویندوز نیستن؟؟؟
فکر نکنم مشکل از اینا باشه آخه من جدیدا چیزی نصب نکردم.
یه نکته دیگه هم هست. اگه برنامه زیادی باز نباشه (مثلا ماشین حساب باز باشه یا NODEPAD) سیستم درست هایبرنیت میشه و اگه حتی فقط موزیلا هم باز باشه درست هایبرنیت نمیشه.
حالا باز این راهی که گفتید رو تست میکنم.

polestar98g
11-01-2014, 04:03
اینا احیانا فایل ها و برنامه های سیستمی ویندوز نیستن؟؟؟
نه اصلا
حالا برنامه‌های سیستمی هم باشن باز بعد از پیدا کردن برنامه‌ی مشکل ساز دوباره اینا رو فعّال میکنیم دیگه مشکلی نداره خاطر جمع باش.

ali_ta66
16-01-2014, 12:11
با تشکر از راهنمایی همه دوستان
بدون اینکه کار خاصی کنم، فعلا مشکل خود به خود برطرف شده.
تو این مدت فقط یه بار دیگه این مشکل ایجاد شده.
بازم ممنون.