PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل حافظه در نوكيا 6630 دارم ميتوانيد كمكي كنيد؟

zadeh
23-08-2006, 19:19
سلام

هر از گاهي پيغام زير روي صفحه نمايش (نوكيا 6630) ظاهر مي شود:

Memory low. Delete some data

با ديدن جزييات حافظه داخلي (فون مموری) مشخص مي شود كه 9588 کیلوبایت در استفاده است اما جمع اعداد زیرین که نشان دهنده جزییات استفاده از حافظه است با آن همخوانی ندارد. اعداد دقیق به شکل زیر است:

9588 kB Mem. in use
340 kB Free memory
76 kB Calendar
63 kB Contacts
952 B Documents
250 kB Images
0 B Sound files
0 B Video files
1019 kB Messages
1521 kB Applications

بقیه حافظه با چه پر شده است؟

چطور باید آن را خالی کنم؟

در ضمن من مموری کارت 512 مگ هم نصب کرده ام و بخش عمده آن هم خالی است.

کمکی از دست شما بر می آید؟

ممنون.

NINTENDO_DS
23-08-2006, 22:07
اگر تم ريخته باشي با اونها پر شده با يو اس بي وصل شو به كامپيوتر بعد هركدوم از فولدر هاي غير ضروري رو ديليت كن در ضمن اين پيغام مربوط به ممري كارتت نيست بلكه مربوط به رم اصلي خود گوشيته

boob
24-08-2006, 00:09
حتما توی گوشیت خیلی تم نصب کردی .باید حافظه ی خود گوشی رو پاک کنی.

zadeh
24-08-2006, 12:10
سلام

ممنون از دو بزرگواري كه جواب دادند.

حدودا 9 تم روي گوشي من نصب بود كه 4 تا از آنها را هم پاك كردم. مانده فقط 5 تم! اما هنوز هم در memory details حافظه خالي را فقط 324 كيلوبايت نشان ميدهد.

كار ديگري ميتوانم بكنم؟

وارد حافظه گوشي (phone memory) شدم و فايلها را بررسي كردم.
اغلب فولدرها خالي است. به جز فولدر (Nokia\Installs) كه در آن حدود 4.5 مگ فايل sis يا jar از نرم افزارهايي كه قبلاَ نصب كرده ام به چشم مي خورد. بعضي از آن نرم افزارها را من remove كرده ام اما باز هم فايل sis يا jar آن در فولدر ذكر شده باقي مانده است. آيا مي توانم همه اين فايلها را با خيال راحت پاك كنم؟ اين كار براي نرم افزارهايي كه استفاده مي كنم مشكلي ايجاد نمي كند؟

ممنون از توجه و جواب شما.

ali-gsm
24-08-2006, 15:09
سلام ببين برادر جان وقتي ژيام زياد ارسال و دريافت مي كني يه مقدار فايل موفق يا همون تمژ تو گوشيت مي مونه كه با فايل منيجر گوشي يا با رفتن توي مسج ها نمي بينيشون راه اينه برنامه فايل منيجر را نصب كن بعد وارد شدي برو تو گزينه ميل باكس اونجا بجز مسج هاي خودت بقيه فايل ها رو حذف كن