PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا کنار یه گوشی رده بالا یه گوشی دیگه میگیرند؟؟

r_liaghat
09-01-2014, 18:13
دوستان من توی نظرات مربوط به گوشی ها خیلی دیدم که میگن کنار یه گوشی اسمارت فون رده بالا یه اسمارت فون رده پایین دیگه هم واسه کارهای روزمره میگیرند،مثلا یه سامسونگ s4 و یه ال جی L5.
خودم فعلا میخوام یه گوشی متوسط بگیرم و کمتر از 2 سال دیگه (به امیدخدا) یه گوشی رده بالا بگیرم.اگه دلیل اون 2 گوشی رو بدونم به احتمال زیاد تو انتخاب الانم تاثیر زیادی میذاره.حالا اگه کسی تجربه یا اطلاع داره ممنون میشم راهنمایی کنه تا منم تصمیم بگیرم چی بخرم که در آینده یا نگه دارم و به دردم بخورم یا اینکه بفروشم و همون رده بالا رو فقط داشته باشم.
ممنون.

AMIR MOHAMMAD . M
09-01-2014, 19:07
من خودم درحال حاضر 2 تا گوشی دارم یکی که حدود 200.000 ارزش داره و اون یکی 1.000.000 و دلایل این روند به شرح زیره:
1. 2 سیم کارت ، یکی خط رند و یکی آشغال ترین شماره موجود.
2. وقتی که میخوام از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنم از اون گوشی ساده استفاده میکنم و گوشی دیگه رو از کیفم بیرون نمیارم.
3. از اونجا که گوشی هم میتونه مثل ماشین نشانه شخصیت و ثروت آدم باشه در مواقع مختلف از یکی از گوشی ها و شماره ها استفاده میکنم که البته برا من که شغلم آزاده و با آدم های مختلف سرو کار دارم لازمه.

همون طور که خوندی دلایل خیلی ساده و تقریبا غیر منطقی هست ولی چه میشه کرد.:n01:

farzaneh*f
09-01-2014, 19:30
معلومه چون گوشی ساده کارآمده، راحت می شه باهاش کنار اومد، معمولا دوام بیشتری داره و اگرم این طور نباشه چون قیمتش پایینه خراب شدنش خیلی ضرر نمی زنه، گوشی رده بالا هم عموما به این درد می خوره که بگی می تونم بخرم ولی خودم با ساده راحت ترم! بالاخره ایرانه دیگه به قول دوست مون در موقعیت های خاص به درد می خوره:38:

Iloveu-ALL
10-01-2014, 00:42
باتری معمولی بیشتر دووم میاره معمولا ... + یارو با اسمارت فونش بازی می کنی و وب گردی و اینا باتریش تموم میشه اگه کسی بخواد زنگ بزنه یا اس بده و برعکس از گوشی معمولی استفاده میشه.
تو بعضی جاها نمیشه آورد بیرون مثلا همون مترو / من و فامیلم که میریم ماهی‏‌گیری فامیلم گوشی معمولیش رو میاره، هم حمل نقل آسون تره هم یه وقت یه اتفاقی پیش بیاد برا گوشیش خسارت زیادی وارد نمیشه. (البته این مورد دومی اسمارت فون در کنار معمولی نیست)
بعضی ها با صفحه کلید سخت افزاری راحت ترن تا تایپ با کیبورد مجازی

r_liaghat
10-01-2014, 07:32
خیلی ممنون که جواب دادین.به بعضی مواردی که گفتین تاحالا فکر نکرده بودم.البته اینهایی که میگند 2 تا داریم هر جفتش اسمارت فونه،مثلا یه سامسونگ s4 و یه ال جی L5.ولی بهرحال استفاده کردم.
دوستان دیگه ای نظر ندارند؟یواش یواش باید گوشی انتخاب کنم که البته اونم هفت خوان رستمیه واسه خودش!

Iloveu-ALL
10-01-2014, 23:46
میشه یه تبلت در کنار یه گوشی معمولی گرفت. کار کردن با تبلت لذت بخش تره، برای پیامک و تماس هم از گوشی معمولی استفاده میشه و البته این نکته رو باید نباید فراموش کرد که حمل کردن و جا به جایی تبلت سخت تر از گوشیه. با توجه به شرایط گزینه خوبی میتونه باشه .

r_liaghat
11-01-2014, 10:19
حرفتون کاملا متینه خودمم قبلا بهش فکر کرده بودم ولی دیدم به قول شما جابجاییش سخت تر و پر دردسرتره گفتم فعلا یه اسمارتفون بگیرم (که اونم موندم گوشی در سطح L9 و core و one sv و... بخرم یا درسطح پایین تر مثل L5 و ace3 و... بخرم) بعدا ان شاءالله خواستم دومی رو بخرم مفصل تحقیق و فکر کنم بین گوشی تبلت هر کدوم بیشتر به کارم اومد اونو بخرم.