PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کانکت شدن خودکار کانکشن در ساعت معین

master2014
09-01-2014, 17:56
دوستان یک مسئله ای است آن هم اینکه از ساعت 2 تا 7 که ترافیک شبانه بعد من که سیستمم را نمی خوام که تا ساعت 2 به نت وصل باشه حالا چطوری در دانلود منیجر خودش ساعت 2 کانکت بشه!!!!؟
یا اینکه چطور با در یک مودمی که 2 تا سیم لن بهش وصل است 2 تا کاربر بتونت با یک کانکشت به نت کانکت بشن برای مثال من موقعی که با کانکشن کانکت میشم کابر دیگه ای که کابل لنش به مودم وصل آن دیگه خطلای نام کاربری میده و کانکت نمیشه!!!

l30l30y
09-01-2014, 18:18
سیستم رو باید با برنامه های که مختص این کار هست هایبرنت(hibernate) کنی تا مثلا ساعت 1:58 روشن بشه و بالا بیاد و تنظیمات دانلودت هم باید از داخل برنامه IDM تنظیم کنی رو ساعت 2 و اتمام دانلود و stop هم ساعت 6:59 لینکهای دانلودت هم بیاد قابلیت Resume داشته باشن.
اگه توضیح کمال میخوای پ.خ بده.

master2014
09-01-2014, 19:17
برنامه ای را پیدا کردم اوکی میکنه:n10:
Auto PowerOn & ShutDown 2.81

KING iMAN
09-01-2014, 22:20
شما برای انجام این کار به هیچ نرم افزاری نیاز ندارین.کافیه توی تنظیمات بایاس ست کنین روی ساعت 2.
پیغام خصوصی بدین کامل توضیح میدم.

l30l30y
09-01-2014, 22:46
شما برای انجام این کار به هیچ نرم افزاری نیاز ندارین.کافیه توی تنظیمات بایاس ست کنین روی ساعت 2.
پیغام خصوصی بدین کامل توضیح میدم.

برای انجام تنظیمات، ابتدا باید وارد Setup بایوس سیستم خود شوید (معمولا این کار با زدن کلید Delete در زمان روشن شدن کامپیوتر امکان پذیر است)

1- در تنظیمات بایوس، به دنبال گزینه Power Management Setup بگردید.
2- حالا گزینه Resume by alarm را پیدا کنید.
3- گزینه فوق را از حالت غیر فعال به فعال تغییر دهید.
4- گزینه Date alarm فعال میشود و می توانید تاریخ مورد نظر خود را ثبت کنید.
5- ساعت مورد نظر خود را می توانید با گزینه Time alarm ثبت نمایید.
6- با فشردن کلید F10 و ذخیره تغییرات، از تنظیمات بایوس خارج شوید.

اکنون اگر کامپیوتر خود را خاموش کنید، در تاریخ و ساعتی که تنظیم کردید کامپیوتر به صورت اتوماتیک روشن می شود.

master2014
10-01-2014, 10:36
چنین تنظیماتی وجود ندارد اما آخر سر در خود ویندوز ابزار این کار وجود دارد که تست کردم و جواب داد:n18:
Task Scheduler این ابزار بود.

l30l30y
10-01-2014, 13:18
چنین تنظیماتی وجود ندارد اما آخر سر در خود ویندوز ابزار این کار وجود دارد که تست کردم و جواب داد:n18:
Task Scheduler این ابزار بود.
درسته که خود ویندوز این ابزار رو داره اما من به خطر اینکه بی دردسر بتونی کانفیگ کنی اشاره به برنامه کردم چون محیطشون کاربر پسنده وگرنه تنظیمات اغلب برنامه های مربوطه رو همون Task Scheduler ویندوز قرار میگیره و اجرا میشه. ضمنا دوستان تو تاپیک پارس از برنامه NetLimiter استفاده میکنن واسه محدودیت برنامه های که به اینترنت وصل شدن وشما نمیخواین که از اینترنت استفاده کنن رو محدود کرده وبلاک میکنه.