PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ریست شدن متوالی

Only Intel
07-01-2014, 23:31
سلام دوستان
امروز سی پی یو 1mb cash - 2*1.6 ) E2140) رو فروختم و یک سی پی یو (3mb cash - 2*2.66) E7300) خریدم
بعد از نصب سی پی یو وقتی روشن کردم بعد از 2-3 ثانیه کامپیوتر ریست میشه و این کار رو همین جور ادامه میده
سی پی یو رو فروشنده جلوم تست کرد و سالمه
با توجه با سایت سازنده سی پی یو ساپورت میشه(asus p5b)([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
ممکنه مشکل از بایوس باشه؟اگه هست راهی هست که اینجوری آپدیت کنم یا یه سی پی یو دیگه میخواد?
با تشکر:11:

EXTREME
08-01-2014, 00:00
سلام دوستان
امروز سی پی یو 1mb cash - 2*1.6 ) E2140) رو فروختم و یک سی پی یو (3mb cash - 2*2.66) E7300) خریدم
بعد از نصب سی پی یو وقتی روشن کردم بعد از 2-3 ثانیه کامپیوتر ریست میشه و این کار رو همین جور ادامه میده
سی پی یو رو فروشنده جلوم تست کرد و سالمه
با توجه با سایت سازنده سی پی یو ساپورت میشه(asus p5b)([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
ممکنه مشکل از بایوس باشه؟اگه هست راهی هست که اینجوری آپدیت کنم یا یه سی پی یو دیگه میخواد?
با تشکر:11:

طبیعیه شما با نصب اون سی پی یو باید ویندوز دوباره نصب کنید به همین دلیل این مشکل رو دارید ببرید رو نصب ویندوز و ویندوز رو عوض کنید درست میشه ویندوز باید با سی پی یو شما نصب بشه

Only Intel
08-01-2014, 00:08
طبیعیه شما با نصب اون سی پی یو باید ویندوز دوباره نصب کنید به همین دلیل این مشکل رو دارید ببرید رو نصب ویندوز و ویندوز رو عوض کنید درست میشه ویندوز باید با سی پی یو شما نصب بشه
استاد اصلا کار به اونجا نمیرسه و تصویر مادربورد نمیاد
بعد از 2-3 ثانیه سریع ریست میشه
ولی تشکر بابت پاسخ:n12:

EXTREME
08-01-2014, 09:59
آها تصویر اصلا ندارید ؟

شما باید بایوس مین رو به آخرین ورژن آپدیت کنید و دوباره تست کنید اگه با اون سی پی یو دیگه مشکلی ندارید پس قطعاتتون سالم است اگه با آپدیت بایوس هم درست نشد با یک پاور دیگه سیستم رو بررسی کنید سوکت سی پی یو رو هم چک کنید تمیز باشه و اگه کثیف بود تمیزش کنید از اتصال و محکم بودن کابل atx هم مطمئن بشید

1376MAXIMUM
08-01-2014, 12:11
به نظر من شما سیستم رو از برق دربیار و باطری مین رو در بیار به دو سه بار استارت بزن تو همون حالت و بعد دوباره باطری رو بزار و سیستم رو به برق وصل کن و استارت بزن ببین روشن درست میشه به نظرم میاد از تنطیمات بایوس باشه

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

vissoto
08-01-2014, 13:05
دوست عزیزفن cpu را درست نصب نکرده اید! چون فن تنظیم نیست داغ میکنه و restart!

TREASURES
08-01-2014, 13:14
سلام
همونطور که مهرداد گفت احتمالش زیاده که مشکل از قدیمی بودن ورژن بایاس باشه
با EZ FLASH که داخل بایاس هست راحت میشه آپ کرد فقط فایل ROM میخواد....

shiri_3h
12-01-2014, 10:53
دوست عزيز مشكلت چي شد ؟ حل شد ؟ چطوري ؟

keramati110
15-01-2014, 22:12
سلام
دوست عزیز یک دقت کن ببین اونجایی که سی پی یو میزاری خارهاش کج نشده
یک وقت میبینی دست خورده کج شده باشد
یک تست دیگه میتونی بکنی مادربورد بیار بیرون از کیس سی پی یو بدون
فن بزار ببین اصلا داغ میکند یا نه

saber73
05-02-2014, 05:00
من امروز یه مادربورد با مدل h61m-s2pv مارک گیگا خریدم و یه سی پی یو اینتل g2020 هر دو قطعه آکبند بود و خودم باز کردم و نصب کردم . رم رو قبلا داشتم یه رم 4 گیگ توین مس باس 1333 و پاور هم قبلا داشتم سالم سالم و هارد هم 1 ماه پیش گرفته بودم 500 گیگ نو با گارانتی مارک وسترن دیجیتال . سیستم عامل هم خودم نصب کردم اول ویندوز 7 و بعد ویندوز 8 هر کدوم رو جدا نصب کردم تا ببینم سیستم چطوری کار میکنه . ولی تقریبا هر نیم ساعت یا 20 دقیقه صفحه آبی مرگ میاد و ویندوز ریست میشه ؟ الان نمیدونم مشکل از قطعات نو هستش که تازه خریدم یا قطعات قبلی که داشتم ؟ مثل هارد یا رم یا پاور ؟ تو این مورد بیشتر به رم مربوط میشه یا هارد و پاور ؟ آیا میتونه از سی پی یو باشه ؟ موقعی که این اتفاق می افته و ویندوز ریست میشه سیستم رو لوگوی بوت مادربورد می مونه و چند دقیقه بعد راه می افته و ویندوز بالا میاد . بایوس رو هم آپدیت کردم ولی باز روز از نو و روزی از نو! حالا سفارش خرید هارد نو و رم نو رو دادم تا به دستم برسه و تست کنم ؟ اگه احتمالا با این 2 تا قطعه هم جواب نده ؟ مشکل رو با تعویض کدوم قطعه یا تست کدوم قطعه بررسی کنم ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید ؟ آیا برای تست خود مادربورد راه یا ابزاری هست ؟

EXTREME
05-02-2014, 09:13
اگه با تعویض رم و هارد درست نشد باید پاور و مین بررسی بشه