PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : استخراج فایل و ویدیو از نرم افزار های آموزشی مولتی مدیا

carictoon
05-01-2014, 17:37
چند وقت پیش یه محصول آموزشی از اینترنت خریداری کردم که بصورت ویدیویی و در قالب چند دی وی دی است . مشکل اینجاست که حتما باید دی وی دی رو توی دستگاه بزارم تا بتونم فیلم هارو ببینم یعنی قابلیت کپی شدن ندارن و طرف فیلم های اموزشی رو بصورت نرم افزار درآورده .
از اونجایی که دی وی رایترم ضعیفه ، میخوام فایل هارو توی کامپیوتر ذخیره کنم .
کسی از دوستان نرم افزار یا ترفندی سراغ داره که بتونم فایلهای ویدیویی رو ذخیره کنم ؟

ATRGT3
05-01-2014, 19:06
مونده به نوع قفل گذاریش
ساده ترین حالت 1.میتونین Image بگیرین با clone
2 . تو پوشه هاش بگردین ببینین فایل ویدیویی هستش یا نه البته قبلش تیک Hidden رو بردارین

carictoon
05-01-2014, 20:51
مونده به نوع قفل گذاریش
ساده ترین حالت 1.میتونین Image بگیرین با clone
2 . تو پوشه هاش بگردین ببینین فایل ویدیویی هستش یا نه البته قبلش تیک Hidden رو بردارین

اما داخل دی وی دی فایل بصورت iso یا چیز دیگری که بشه در این نرم افزارها فایل ویدیویی رو ازش استخراج کرد وجود نداره .
فایل های موجود در دی وی دی :
پوشه پروژه ها
پوشه درایور که شامل :
HDCSSetup.exe
stuxnetRemover.exe
DPInst.exe و چند تا فایل ریز مربوط به این نرم افزارها

در واقع نرم افزاری هست که در حین مشاهده فایل ویدیویی داخل کامپیوتر ، بشه اون فایل رو از درون نرم افزار آموزشی دانلود کرد ؟

ATRGT3
05-01-2014, 23:49
منظورم گرفتن ایمیج با نرم افزار clone cd بودش

حالا یه چیز دیگه اینکه اگه لب تاب دارین میتونین فیلم رو اجرا کنین و با یک نرم افزار فیلمبرداری از صفحه نمایش ضبطش کنین خودم تجربه اش رو دارم :evil::evil::thumbsup::thumbsup::12:

ولی همون روش ایمیج اگه بشه بهتره

carictoon
06-01-2014, 01:39
منظورم گرفتن ایمیج با نرم افزار clone cd بودش

حالا یه چیز دیگه اینکه اگه لب تاب دارین میتونین فیلم رو اجرا کنین و با یک نرم افزار فیلمبرداری از صفحه نمایش ضبطش کنین خودم تجربه اش رو دارم :evil::evil::thumbsup::thumbsup::12:

ولی همون روش ایمیج اگه بشه بهتره
درسته . تصمیم دارم اگه نرم افزارش پیدا نمیشه ، با نرم افزارایی که از صفحه دسکتاپ فیلمبرداری میکنن این کارو انجام بدم .

در مورد ایمیج هم قبلا انجام دادم اما بعد از ایمیج و رایت ، حجم فایل حدود 1 گیگ و خورده ایه و اجرا نمیشه . درصورتی که دی وی دی اصلی تمام 4 گیگ و خورده ایش پره و بنظر میاد اون حجم خالی که روی دی وی دی اصلی رایت شده ، برای اجرای اون نرم افزارایی باشه که نام بردم .
امان از دست این شرکت های نرم افزاری ایرانی که اصل مشتری مداری و آینده نگری رو فدای کسب درآمد میکنن !
اسم نمیبرم ولی همین شرکتایی که می پندارن نوین هستن !!:n02:
بهر حال ممنون

ATRGT3
07-01-2014, 10:00
:n24::n24: