PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بچه هاي شيرازي به من كمك كنند

ahmad.es.es.2atisheh
23-08-2006, 14:18
سلام دوستان
من این موضوع رو قبلا توی یه تایپک گفتم ولی به نتیجه ای نرسیدم و برای بار دوم می زنم...
من احمد از شیراز هستم

::::ببینید دوستان من 50کلیپ ورزشی دارم که هر کدم 45ثانیه هستن و من اونا رو از مدیر یه سایت خریداری کردم
و مدیر سایت هم نام وب خودش رو زیر این کلیپ ها زده

حالا من می خوام این آرم رو بردارم .
آیا می شه این کا رو کرد؟
آیا می شه آرم رو کامل برداشت؟
ویا فقط می شه آرم رو سیاه کرد؟
اگه کسی هست که بتونه این کار رو کنه ممنون می شم(حق زحمتی هم بابت زحماتش بهش می دم)؟
باآیدی و ایمیل من تماس بگیرید : avz_group@yahoo.com

ممنونم:::: کاکو:::::
بای

Honradez
23-08-2006, 14:24
فکر نکنم بشه جای اون آرم رو پر کرد. بهترین راه اینه که شما به آن مدیر این رو بگی که با وجود اینکه خریداری کردی، بازم آرمشو گذاشته.

----
ضمنا محل سکونت شما که بوشهر هست نه شیراز!!!

ahmad.es.es.2atisheh
23-08-2006, 14:41
سلام آقا بابک من فقط تابستونها می آم شیراز ولی زمستون ها بوشهر هستم و به همین خاطر هم شیراز زدم(چون در حال حاضر تا آخر شهریور شیراز هستم)>؟

من به مدیر سایت هم گفتم ولی اون گفت که آرم در تمامی کلیپ ها گذاشته شده و نمی شه اون رو برداشت

vast_vision_office
23-08-2006, 16:20
سلام احمد خان
بازم تو با اين تاپيك هاي تكراريت جيگر من و بقيه رو خون كردي
يك بار براي هميشه نه نمي شه آرم رو برداشت مگر اينكه يه آرم ديگه روش گذاشت يه بار ديگه هم مي گم كه ديگه تو ذهنت بمونه نه نمي شه فقط مي شه روش آرم گذاشت مي خواي بازم بگم؟؟؟ نه نمي شه مگر اينكه روش آرم بزاري راستي اين كاكو آخرش خيلي توپ هست

با تشكر
باي

ahmad.es.es.2atisheh
24-08-2006, 22:14
علی دست از سرم بردار
علی خان خوب گوش بده ببین چی می گم:وقتی فهمیدم نمی تونی کارمو انجام بدی منم دست از سرت برداشتم (این تایپک برای تو زده نشده برای بچه های شیرازی بوده)تو که تو جریان هستی ..........این موضوع بین من و تو خلاص شده
::سرش این موضوع رو بین من تو رو بزن ::تازه اگه یه بار دیگه تایپک رو بخونی می فهمی چی گفتم>>>؟من گفتم که

:::اگه کسی هست که بتونه این کار رو کنه ممنون می شم(حق زحمتی هم بابت زحماتش بهش می دم)؟:::
و بعد به ایمیل من تماس بگیره تا با هاش قرار بزارم و کارمو راه بندازه تا در آخر یه حق زحمتی هم بهش بدم .

اونوقت تو می گی که جیگرتو خون کردم (تو خودت داری دخالت می کنی ) ...

هر وقت نمی تونی بیای خونه ی ما و منم اسراری نکردم باید بفهمی که من از این کار با تو منصرف شدم

تا حالا تو داری جیگر منو با نظراتت خون می کنی
آقا ی عزیز خواهش می گنم نظر نده
بای

vast_vision_office
24-08-2006, 23:37
سلام احمد خان
باشه اگر اينطوري فكر مي كني باشه ديگه نه من نه تو ديگه رشته هاي من با تو پاره شده من براي حق الزمه و كلا اومدن به خونتون داشتم تستت مي كردم كه ببينم چه آدمي هستي كه شناختم

ahmad.es.es.2atisheh
25-08-2006, 00:15
سلام علی خان

نه عزیز من فکر من قهر کردن با تو نیست. منظور از حرف من اینه که این موضوع بین من و تو تموم شده .. ولی من هر چه تایپک می زنم تو هی دخالت می کنی و نظر می دی

تازه من قسم می خورم که براي حق الزمه و كلا اومدن به خونمون منو تست نکردی بلکه جدی گفتی تا حالا کی شما تست گیر شدین
مگه عیب های اخلاقی منو بهم نگفتی منم تصحیح کردم

هر چی پیش اومد و حرفی نداشتی می خواستی تستم کنی ؟ها؟بگو دیگه؟
من اسرار نکردم چون نمی خوام همین دوستی کوچیکی که داریم بهم بخوره
هی هر چی گفتم می خوای منو تست کنی(این حرفا همش علکیه).
سر این موضوع رو بین من و تو رو بزن(فقط هین موضوع).

vast_vision_office
25-08-2006, 00:49
سلام احمد خان
تا نيومدن بنت كنن بي خيال شو و بحث رو اينجا كشش نده من ديگه كاري با تو ندارم از همه لحاظ و قهر هم نيستم بلكه برام فرقي نمي كنه به عبارتي عين يك عابرپياده تو خيابون به تو نگاه مي كنم

Lord_theOne
25-08-2006, 06:12
عزيز تاپيكتو ببر اينجا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]