PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در سوییچ نشدن کارت گرافیک قویتر

am5800
05-01-2014, 09:50
سلام دوستان عزیز من یه لپ تاپ ایسر v5 خریدم که دو تا کارت گرافیک داره از تو تنظیمات هم بازیهایی رو که میخوام با گرافیک قویتر که 720m هست اجرا کنم همش رو اد کردم و حتی با کلیک راست هم گرافیک قویتر رو انتخاب میکنم ولی بعد از چند دقیقه بازی پیغام اینکه سیستمتون ضعیفه و نمیتونه بازی رو اجرا بکنه در میاد تو همه بازیهایی که دارم این مشکل هست دیگه موندم چکار کنم خواهشا کمکم کنید.

مشخصات سیستم:ram 4 vga 720m cpu core i5

EXTREME
05-01-2014, 13:13
سلام دوستان عزیز من یه لپ تاپ ایسر v5 خریدم که دو تا کارت گرافیک داره از تو تنظیمات هم بازیهایی رو که میخوام با گرافیک قویتر که 720m هست اجرا کنم همش رو اد کردم و حتی با کلیک راست هم گرافیک قویتر رو انتخاب میکنم ولی بعد از چند دقیقه بازی پیغام اینکه سیستمتون ضعیفه و نمیتونه بازی رو اجرا بکنه در میاد تو همه بازیهایی که دارم این مشکل هست دیگه موندم چکار کنم خواهشا کمکم کنید.

مشخصات سیستم:ram 4 vga 720m cpu core i5

منظورتون پیغام recover respons است ؟ که صفحه یک لحظه سیاه میشه ؟

am5800
05-01-2014, 14:36
ممنونم از جوابتون دوست عزیز نه یه صفحه در میاد که توش نوشته سیستم شما برای اجرای این بازی ضعیفه اگه میخواید فایلهاتون رو نجات بدید از بازی خارج بشید.
تو هر بازی که میرم اینجوریه حتی تو تنضیمات بازی pes14 هم گرافیک ضعیف رو که اینتل 4000 هست رو میخونه.
ممنون میشم.

EXTREME
06-01-2014, 10:39
تو تنظیمات nvidia control panel یک حالت auto هم داره که خودش اوتو سوئیچ میکنه نشد درایور گرافیک رو از سیف مود پاک کنید و آخرین ورژن درایور رو دوباره نصب کنید ودوباره تست کنید