PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خبر مهم : لطفاً هر چه سریعتر در نظر سنجی انتخاب مکان، نسخه بعدی Assassin's Creed به امپراطوری Persia رای دهید.

Cyberlife
03-01-2014, 01:01
ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻋﺰﯾﺰﻡ سلام

ﺳﺎﯾﺖ Assassin's Creed Wikia ﯾﻪ ﻧﻈﺮﺳﻨﺠﯽ ﺟﺪﯾﺪ ﮔﺬﺍﺷﺘﻪ ﻭ طبق نظراتی ﮐﻪ ﺗﺎ ﺑﻪ ﺣﺎﻝ ﻃﺮﻓﺪﺍﺭﺍن

Assassin's Creed ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻥ در بازی های ﺑﻌﺪﯼ Assassin's Creed ﺑﻪ ﮐﺪﻭﻡ ﮐﺸﻮﺭﻫﺎ

ﻭ ﺩﻭﺭﻩ ﻫﺎﯼ ﺗﺎﺭﯾﺨﯽ ﺳﻔﺮ کنه، یک ﻟﯿﺴﺖ ﻃﻮﻻﻧﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﺭﺍﯼ ﮔﯿﺮﯼ ﺗﻬﯿﻪ ﮐﺮﺩن ﻭ ﺗﻮ ﺻﻔﺤﻪ ﺍﻭﻝ ﺳﺎﯾﺖ

گذاشتن. ﺟﺎﯼ ﺍﻓﺘﺨﺎﺭ ﺩﺍﺭﻩ ﮐﻪ در ﺍﻭﻟﯿﻦ ﮔﺰﯾﻨﻪ ﺍﯾﻦ ﻟﯿﺴﺖ ﻃﻮﻻﻧﯽ نام امبراطوری خشایار شاه هخامنشی

یا King Xerxes' Persian Empire آورده شده. ﺍﻣﺎ ﻧﮑﺘﻪ ﺑﺪ ﻣﺎﺟﺮﺍ ﺍﯾﻨﻪ ﮐﻪ از نظر میزان رای در

مقابل Feudal Japan ﮐﻢ ﺁﻭﺭﺩﻩ، یعنی امتیاز امپراتوری هخامنشی در حال حاضر 505 و فئودال ژاپن

2083 است و همچنین فاصله اون با دیگر تمدن ها هم خیلی کمه. ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﺗﺮﺗﯿﺐ ﺍﺯ ﻫﻤﻪ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ

ﺩﺭﺧﻮﺍﺳﺖ ﺩﺍﺭﻡ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺳﺎﯾﺖ Assassin's Creed Wikia ﺑﺮﯾﻦ ﻭ به King Xerxes' Persian Empire

ﺭﺍﯼ ﺑﺪﯾﻦ. ﺑﺎﻭﺭ ﮐﻨﯿﻦ که ﮐﻤﺘﺮ ﺍﺯ 20 ﺛﺎﻧﯿﻪ ﻃﻮﻝ ﻣﯿﮑﺸﻪ!

ﺳﻤﺖ ﺭﺍﺳﺖ ﺳﺎﯾﺖ ﻣﯽ ﺗﻮﻧﯿﻦ ﻧﻈﺮ ﺳﻨﺠﯽ ﺭﻭ ﺑﺒﯿﻨﯿﻦ .

ﮐﺎﻓﯿﻪ ﺗﯿﮏ ﮔﺰﯾﻨﻪ King Xerxes' Persian Empire را در ﻟﯿﺴﺖ بزنید ﻭ در ﭘﺎﯾﯿﻦ

لیست ﺭﻭﯼ ﺩﮐﻤﻪ Vote ﮐﻠﯿﮏ کنید.

همانطور که در عکس زیر میبینید امتیاز ژاپن از ما خیلی بالاتره و امتیاز چند تا از تمدنها که توی عکس

مشخص کردم خیلی به ما نزدیکه، پس باید عجله کنیم.

ﻟﯿﻨﮏ ﺷﺮﮐﺖ ﺩﺭ ﻧﻈﺮ ﺳﻨﺠﯽ:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]'s_Creed_Wiki

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ﻟﯿﻨﮏ ﺷﺮﮐﺖ ﺩﺭ ﻧﻈﺮ ﺳﻨﺠﯽ:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]'s_Creed_Wiki

ﻋﺮﻕ ﻣﻠﯽ ﺍﯾﺮﺍﻧﯽ ﻫﺎ ﺭﻭ ﺑﻬﺸﻮﻥ ﻧﺸﻮﻥ ﺑﺪﯾﻦ ﻋﺰﯾﺰﺍﻥ! ﺑﻪ ﺍﻣﯿﺪ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺭﻭﺯﯼ ﺭﻭ ﺑﺒﯿﻨﯿﻢ ﮐﻪ Assassin's Creed

ﺑﻪ ﺧﻮﻧﻪ ﺍﺻﻠﯿﺶ ﻭ ﺯﺍﺩﮔﺎﻩ ﺣﺸﺎﺷﯿﻦ ﺑﺮﮔﺮﺩﻩ. پس وقت رو از دست ندین و تا دیر نشده هر چه سریعتر اقدام

کنید و این خبر را در سایتها و انجمنهای دیگه هم پخش کنید.

با تشکر

abolfazl201358
03-01-2014, 03:45
ما که ایرانو انتخاب کردیم بقیه هم تیکو بزنند

Masoud King
03-01-2014, 11:55
خبر مهم : لطفاً هر چه سریعتر در نظر سنجی انتخاب مکان، نسخه بعدی Assassin's Creed به امپراطوری Persia رای دهید.

کاری به ارتباط این صفحه به سازنده و این چیزا ندارم ولی خط زمانیه ی بازی خیلی بعیده یک مرتبه از قرن 18 به 500 سال قبل از میلاد بره..
در مجموع این نظرسنجی بیشتر جنبه ی معنوی داره : دی

wrath of god
03-01-2014, 17:44
به نظر من اگه فرانسه بود بهتر بود.........فک کن ادمشکی تو پاریس و پرش از بالای برج ایفل......چه میشد:n02:

MAHY@R
04-01-2014, 12:48
منم رای رو به صندوق ریختم ولی تو ژاپن هم اگه باشه چندان بد نیست .

Mohammad401
05-01-2014, 00:09
حاجی احتمالا این سایت باگ داره! چون من الان رای میدم بعد صفحه رو ریلود میکنم بازم میتونم رای بدم!!!!!!!!!!!!:n08:

من که 40 30 تا به ایران رای دادم، دوستان زحمت بقیه شو بکشن. هرکی 50 تا بده کافیه!!!!!!:n02:

sh79
06-01-2014, 11:25
ایران رو زده بود 695 .ریلود کردم شد 687:n04:چرا اینجوریه؟

MAHY@R
06-01-2014, 13:08
ایران رو زده بود 695 .ریلود کردم شد 687:n04:چرا اینجوریه؟

برای منم همیجوری بود. رفریش کردم کم شد. حقمونو دارن میخورن :n24:

saman4479
06-01-2014, 20:53
دوستان دهنم سرویس شد...ولی اخرش رای دادم به خشایار جیگر طلا

Dark Soul
08-01-2014, 16:50
خارجیها راجع به تاریخ ما مخصوصا امپراتوریهای باستانمون فیلم و بازی نسازن خیلی بهتره .

pc-game
08-01-2014, 17:40
من از این بازی خوشم نمیاد...همون بهتر پای ایران به این بازی های کثیف کشیده نشه

smahdis
09-01-2014, 20:57
والا تا همین الان هم که اسم خشایار شاه میاد, من یاد 300 میفتم. یه آدم شهوت ران ....#$@#$

حالا چرا اینا گیر دادن به خشایار شاه؟ شاه مهمی بوده یا اینا دنبال مورد خاصی میگردن؟ چرا تو ایران زیاد ازش صحبتی نیست در حالیکه خارجی ها ایران رو با خشایار شاه میشناسن. تو ایران بیشتر کوروش و داریوش رو دوست دارن.

Dark Soul
09-01-2014, 23:45
والا تا همین الان هم که اسم خشایار شاه میاد, من یاد 300 میفتم. یه آدم شهوت ران ....#$@#$
حالا چرا اینا گیر دادن به خشایار شاه؟ شاه مهمی بوده یا اینا دنبال مورد خاصی میگردن؟ چرا تو ایران زیاد ازش صحبتی نیست در حالیکه خارجی ها ایران رو با خشایار شاه میشناسن. تو ایران بیشتر کوروش و داریوش رو دوست دارن.
تا زمان خودش بزرگترین لشکرکشی شرق به غرب بوده و غربیها این مسئله را نه فقط تقابلی جنگی بلکه ارزشی بین شرق و غرب میدونند اما از نظر ما چیز خاصی نبوده فقط یه گوشمالی .
غربیها ها برای اینکه خودشون رو خیلی آزادمنش و کول و سطح بالا نشون بدن مقاومت ها و پیروزی های نه چندان مهم خودشون رو بزرگ جلوه می دهند و اقتدار خشایارشا و پارسیان را کم اهمیت و حتی خصمانه .
مثلا مقاومت لئونیداس را انقدر بزرگ می کنند که فیلمی مثل 300 ساخته می شه ، اما لئونیداس با آریوبرزن (که در مقابل اسکندر مقاومت کرد) و خیلی سرداران مقاومت کننده در طول تاریخ تفاوتی نداشته فقط بزرگ نمایی بیشتری داشته .
+
در کل درسته این لشکرکشی عملا دست آورد مهمی نداشت اما ما خشایارشا را می بینم که با ابتکار و اقتدار کامل بروی داردانل پل می زنه بعد با مقاومتی دلیرانه از شاه اسپارت مواجه می شه اما در نهایت راحت و با اقتدار کامل به آتن میرسه.
آتنی ها شهر را تخلیه می کنند چون شهامت رویارویی با خشایارشا را ندارند حتی جرات نمی کنند پلی که خشایارشا روی داردانل ساخت را نابود کنند .
در صورتی که خشایارشا خیلی راحت می تونست اتن و اسپارت را با خاک یکسان کنه و ازشون جز اسم چیزی باقی نگذاره اما دقیقا برعکس بخاطر احترام خشایارشا به لئونیداس ارتش پارس هیچ صدمه ای یه مردم و شهر اسپارت نمی زنه و حتی به آتنیهای بی بضاعتی که امکان فرار از شهر نداشتن و در معبد آکروپل پناه گرفته بودن اجازه می ده از اونجا خارج بشن و برای خودشون غذا تهیه کنند و حتی مورخی می گه که ایرانیها بهشون غذا دادن . و جالبه بدونید یکی از دلایل مهم اغاز جنگ ویران کردن و به آتش کشیدن شهر سارد (پایتخت لیدیه یکی از ساتراپ های هخامنشیان) توسط آتنیها بود .
در این واقعه تاریخی رفتار متمدنانه خشایارشا و ارتش پارس در برابر شهرها(خانه های مردم) ،مردمان و حتی زنان زیبای یونانی (حساب کنید مردان ارتش ایران یکسال از زنان خود دور بودن اما به هیج زن یونانی تعرض نمی کنند) به چشم نمیاد ! ترس آتنی ها از مقابله با خشارشا به چشم نمیاد ! وحشگیری آتنی ها در سارد به چشم نمیاد ! کشتن پیک های مذاکره کننده بی دفاع پارسیان توسط اسپارتیان به چشم نمیاد ! اما هر کار یونانی ها کردن مهم و بسیار عالی بوده و اون به چشم میاد !!!

= هدف من از بیان این بخش از تاریخ این بود که بدونید اکثر غربیها تاریخ را اونطور که خودشون دوست دارند روایت و باور می کنند و اگر فکر کردید که بازی یا فیلمی می سازن در خور تاریخ غنی و شاهان بزرگ ایرانی یا حداقل براساس واقعیت محض پس بدونید در رویایی کودکانه بسر می برید !
و همونطور که صفحه قبل هم گفتم ;
"خارجیها راجع به تاریخ ما مخصوصا امپراتوریهای باستانمون فیلم و بازی نسازن خیلی بهتره "

Mohammad_es66
11-01-2014, 13:36
ای تور روح یوبی سافت اخه اون پرنس که خودش انگلیسی حرف میزد و دهاکا بود اسمش نمیدونم چی بود و هر چی ادم بد تو این بازی بود فارسی حرف میزد حالا بیاد امپراطوری ایران را خوب جلوه بده!!!:13:

a.g g.a
12-01-2014, 20:38
تا زمان خودش بزرگترین لشکرکشی شرق به غرب بوده و غربیها این مسئله را نه فقط تقابلی جنگی بلکه ارزشی بین شرق و غرب میدونند اما از نظر ما چیز خاصی نبوده فقط یه گوشمالی .
غربیها ها برای اینکه خودشون رو خیلی آزادمنش و کول و سطح بالا نشون بدن مقاومت ها و پیروزی های نه چندان مهم خودشون رو بزرگ جلوه می دهند و اقتدار خشایارشا و پارسیان را کم اهمیت و حتی خصمانه .
مثلا مقاومت لئونیداس را انقدر بزرگ می کنند که فیلمی مثل 300 ساخته می شه ، اما لئونیداس با آریوبرزن (که در مقابل اسکندر مقاومت کرد) و خیلی سرداران مقاومت کننده در طول تاریخ تفاوتی نداشته فقط بزرگ نمایی بیشتری داشته .
+
در کل درسته این لشکرکشی عملا دست آورد مهمی نداشت اما ما خشایارشا را می بینم که با ابتکار و اقتدار کامل بروی داردانل پل می زنه بعد با مقاومتی دلیرانه از شاه اسپارت مواجه می شه اما در نهایت راحت و با اقتدار کامل به آتن میرسه.
آتنی ها شهر را تخلیه می کنند چون شهامت رویارویی با خشایارشا را ندارند حتی جرات نمی کنند پلی که خشایارشا روی داردانل ساخت را نابود کنند .
در صورتی که خشایارشا خیلی راحت می تونست اتن و اسپارت را با خاک یکسان کنه و ازشون جز اسم چیزی باقی نگذاره اما دقیقا برعکس بخاطر احترام خشایارشا به لئونیداس ارتش پارس هیچ صدمه ای یه مردم و شهر اسپارت نمی زنه و حتی به آتنیهای بی بضاعتی که امکان فرار از شهر نداشتن و در معبد آکروپل پناه گرفته بودن اجازه می ده از اونجا خارج بشن و برای خودشون غذا تهیه کنند و حتی مورخی می گه که ایرانیها بهشون غذا دادن . و جالبه بدونید یکی از دلایل مهم اغاز جنگ ویران کردن و به آتش کشیدن شهر سارد (پایتخت لیدیه یکی از ساتراپ های هخامنشیان) توسط آتنیها بود .
در این واقعه تاریخی رفتار متمدنانه خشایارشا و ارتش پارس در برابر شهرها(خانه های مردم) ،مردمان و حتی زنان زیبای یونانی (حساب کنید مردان ارتش ایران یکسال از زنان خود دور بودن اما به هیج زن یونانی تعرض نمی کنند) به چشم نمیاد ! ترس آتنی ها از مقابله با خشارشا به چشم نمیاد ! وحشگیری آتنی ها در سارد به چشم نمیاد ! کشتن پیک های مذاکره کننده بی دفاع پارسیان توسط اسپارتیان به چشم نمیاد ! اما هر کار یونانی ها کردن مهم و بسیار عالی بوده و اون به چشم میاد !!!

= هدف من از بیان این بخش از تاریخ این بود که بدونید اکثر غربیها تاریخ را اونطور که خودشون دوست دارند روایت و باور می کنند و اگر فکر کردید که بازی یا فیلمی می سازن در خور تاریخ غنی و شاهان بزرگ ایرانی یا حداقل براساس واقعیت محض پس بدونید در رویایی کودکانه بسر می برید !
"خارجیها راجع به تاریخ ما مخصوصا امپراتوریهای باستانمون فیلم و بازی نسازن خیلی بهتره "

کاملا باهاتون موافقم

اگه این بازی توی ایران باشه که حتی اگه رای هم بیاره احتمالش خیلی کمه،میشه مثل همون فیلم هایی که قبلا از ایران ساختن هر چی آبرو ایرانو ببره(اون وقت بازی ممنوع میشه و نمیشه دیگه راحت آساسین پنجو گیر آورد :n02: )

به نظر من اون دوستانی که امکانشو دارن برن همینجور 50 تا 50 تا رای بدن به ژاپن :n02: (حداقل یه سامورایی نینجایی چیزیم به بازی اضافه میشه :n02: )

پ.ن : اصلا یه حسی بهم میگه نتیجه این نظرسنجی هیچ تاثیری روی مکان بازی بعدی نمیذاره !

sh79
13-01-2014, 15:31
ای تور روح یوبی سافت اخه اون پرنس که خودش انگلیسی حرف میزد و دهاکا بود اسمش نمیدونم چی بود و هر چی ادم بد تو این بازی بود فارسی حرف میزد حالا بیاد امپراطوری ایران را خوب جلوه بده!!!:13:
آره.یادمه.تو prince persia:the forgotten sands خود پرنس انگلیس حرف مزد بعد اون فول گنده هه فارسی!بازی مسخره شده بود....خیلی نامردن:n03:

mahdi .
24-01-2014, 06:59
اینو بگم اول باید در سایت عضو بشید تا رایتون رو ثبت کنه :n01:

mtchabok
24-01-2014, 13:00
+

پس کی باید بالاخره این حقایق رو در قالب فیلم و انیمیشن و بازی به نسل جدید ارائه بده ؟
کشور خودمون که همش درگیر انقلابه. فکر میکنه چیکار کرده. اصلا به فکر تمدن چند هزار سالمون نیست. که به سادگی داره تمام شواهد و اسنادمون به تاراج میره و از بین میره و یا تحریف میشه.
آخرش کارمون به جایی میرسه که چیزی از تاریخمون نمی مونه و این کشورهای تازه به دوران رسیده صاحب تمدن میشن و دم از فرهنگ میزنن.
بالاخره باید چیزی باشه که حاکمان فعلی کشورمون کمی به خودشون بیان تا حرکتی کنن.

Dark Soul
26-01-2014, 01:16
پس کی باید بالاخره این حقایق رو در قالب فیلم و انیمیشن و بازی به نسل جدید ارائه بده ؟
فیلم و بازی چیزی جز سرگرمی نیستند 50 سال دیگه اثری از اساسینز و فیلم 300 و امثالهم نمی مونه .

بالاخره باید چیزی باشه که حاکمان فعلی کشورمون کمی به خودشون بیان تا حرکتی کنن.
معلوم می شه شناخت کافی ندارید ،تاریخ برای اونا از 1400 سال پیش شروع شده !

mtchabok
26-01-2014, 12:38
فیلم و بازی چیزی جز سرگرمی نیستند 50 سال دیگه اثری از اساسینز و فیلم 300 و امثالهم نمی مونه .
واقعا هیچوقت این حرفو نزنید:n04:. کی گفته فیلم و بازی صرفا سرگرمی هستند؟ اگه فقط سرگرمی بودند پس چرا جامعه ما این همه تاثیر از همین فیلمها و بازیها گرفته؟:n14:
درسته که از خود بازی یا فیلم چیزی باقی نمیمونه ولی اثرش در آدمهایی که بازی کردن و یا دیدن ٬ میمونه.

درسته شناخت کافی ندارم٬ اصلا فرصتشم ندارم که شناختی پیدا کنم:n15:٬ اما فیلمها و بازیهای روز رو دنبال میکنم و میبینم که دارن چه کارهایی رو انجام میدن. ( منظورم این نیست که سازندگانش رو متهم کنم. سازندگان این اثرها حتما آدمهای خوبی هستند ولی منابعی که در اختیار دارن شاید درست نباشه )
ادامه دادن بحث هم فکر کنم در این تاپیک درست نباشه. بالاخره تاپیک خبری بوده و الان بحث فرهنگی شده :n02:

موافقم کاملا :12:

laxer
28-01-2014, 14:44
:n12: :n16:

---

دوستان عزیز مطمئنا" این نظر سنجی تاثیری بر نسخه های آینده نخواهد گذاشت.

BLAK LORD
16-03-2014, 20:24
[QUOTE=wrath of god;8049237]به نظر من اگه فرانسه بود بهتر بود.........فک کن ادمشکی تو پاریس و پرش از بالای پاریس......چه میشد:n02:[/QUO
عالیه.......کشتن توی برج ایفل رو هم بهش اضافه کن.اگه بشه چی میشه....:n19:

BLAK LORD
16-03-2014, 21:06
شاید بعضی ها اصلن ندونن که بازی assassins creed:liberation چی هست.(که خیلی بعیده)واسه همین یه توضیحی در بارش میدم:بازی "کشیش قاتل:رهای"
:نسخه ی بازسازی شده و بهینه سازی شده ی Assassin’s Creed: Liberation میباشد، که با برطرف شدن مشکلات، بهینه تر شدن بخش گرافیکی بازی و گیم پلی بازی، همراه بوده است. این بازی شخصیت اصلی سری بازی های Assassin’s زنی به نام Aveline de Grandpré میباشد که یک قاتل آفریقایی – فرانسوی است. وی به خاطر اتفاق های پیش آمده در پستی و بلندی های زندگی اش تبدیل به یک قاتل حرفه ای شده است حال با در اختیار داشتن کنترل این شخصیت، میبایست مأموریت هایی که به عهده دارید را بدون نقص انجام دهید. هرچه مأموریت های بیشتری را به سرانجام برسانید، دنیای شما طبیعی تر و وسیع تر خواهد شد. در Assassin’s Creed: Liberation HD، سبک Open-World بازی همانند نسخه های گذشته حفظ شده است و بازیکن میتواند آزادانه به هر طرف برود و کاری که دوست دارد را انجام دهد. گرافیک بازی قابل قیاس با نسخه های پیشین نبوده و از پیشرفتی کم نظیر برخوردار شده است. نقطه ضعیف های این نسخه را میتوان، محدود بودن دنیای باز، بازیکن و داستان ضعیف، دانست که در نسخه های پیشین این بازی، کمتر به چشم میخورد و شاید حتی کمتر دیده میشد که در سری بازی های Assassin’s Creed ضعف داستانی رو شاهد باشیم. در این نسخه، سلاح های متفاوتی در اختیار بازیکن قرار دارد که میتواند از آنها استفاده کند، اما در هنگام انجام مأموریت ها، محدودیت استفاده از سلاح ها، بی تردید موجب آزار بازیکن خواهد شد. همچنین از دیگر تغییرات این نسخه، میتوان به سینمایی تر شدن بخش مبارزات اشاره کرد، که به هیجان بازی، بیش از پیش افزوده است. البته که در این نسخه، کمتر مبارزات تن به تن و درگیری های شدید دیده میشود، و مخفی کاری ها و کشتن مخفیانه ی دشمنان در این نسخه بیشتر دیده میشود.

تصاویر:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی:

OS: Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8 / 8.1 (both 32/64bit versions)i
Processor: Intel Core i3 2105 @ 3.1 GHz or AMD Phenom 2 X4 955 @ 3.2GHz
Memory: 3 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 8800GT or AMD Radeon HD4870 (512MB VRAM & Shader Model 4.0)i
Hard Drive: 4 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers
منبع:p30i.com

حالا فهمیدید این بازی چیه؟......من که میگم نه ..چون حتما(ولطفا)باید این بازی رو انجام بدید:n06:

*Forgotten*
21-03-2014, 10:16
یعنی فقط میاد سفر کنه به امپراطوری ایران؟ فقط بشینه ایرانی بکشه ؟ :n23: