PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : HTC One Sv یا NOKIA Lumia 820

panther99
01-01-2014, 17:36
دوستانی که این گوشیها رو دارن به کمکتون نیاز شدید دارم .
هر کدومشون سیستم عاملشون فرق میکنه . HTC آندروید و Nokia ویندوزفون .
با اندروید کم و بیش آشنایی دارم . هرچند تا الان گوشیم جاوا بوده . ( به هر حال هر 3 سال یه بار گوشی عوض میکنم من :n02: )
ویندوزفون رو اصلا از نزدیک کار نکردم ولی خیلی تعریف شنیدم حتی از اونایی که گوشیشون اندروید بوده و با وین فون کار کردن !!!!!!!
برام سایز 4.3 اینچ مهمه . که هر دو دارن .
cpu که تقریبا میشه گفت یکی هستن نوکیا یه کم بهتره .
و دوربین عکاسی و فیلمبرداری که اینو نمیدونم !!!!
البته تاچ و اینکه فارسی رو بطور کامل بخصوص تو ارسال و دریافت اس ام اس ساپورت کنه هم خیلی برام مهمه . نوکیا شنیدم اصلا مشکلی نداره . HTC رو نمیدونم اصلا !!
قیمتشون هم الان تقریبا یکی هست .
قصد خریدم یکی از این دو تاست که بعد از حداقل 5 گزینه ای که داشتم به این 2 تا رسیدم . براساس نیازهام و سلیقه م . پس لطفا گوشیه دیگه ای پیشنهاد ندید که بهش فکر نمیکنم !
دوستان نظرشون رو بگن و اونایی که تجربه استفاده از این 2 تا ( مخصوصا نوکیا ) رو دارن بگن تا به جمع بندی برسم و گوشی رو بخرم به امید خدا .

panther99
01-01-2014, 23:55
چرا این فروم اینجوری شده ؟؟؟؟؟؟؟ یه سوال میکنی باید منت بکشی تا یکی بیاد جواب بده !!!!! مدیریت سایت چه کار میکنه ؟؟؟؟؟ بیشتر از هفت ساله تو این فروم هستم واقعا جای تاسف داره همچین فرومی هر سال کاربراش بیشتر میشن ولی بی خاصیت تر میشه !!!!!!!!
40 نفر تاپیکو دیدن همه از زور ..... حتی فحش زیر سوالمون ندادن !!!!!!!!! حالا بیاید پاک کنید و بگید طبق قوانین بوده . واقعا جای تاسف داره !

AMIR REZAs
02-01-2014, 12:16
داداش من برادر من این فروم که فروم تخصصی موبایل نیس

من ویندوزفون نداشتم اما شنیدم که محیط خسته کننده داره و هم چنین مطمئنم برنامه و بازی کمتری نسبت به اندروید داره

به هر حال

مقایسه هر گوشی که بخوای اینجا بزن
مثلا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

panther99
04-01-2014, 12:21
آقای محترم من برای خرید میخوام . متوجه میشی ؟؟؟؟؟ برای خرید . تا حالا تو همین فروم هزارتا مقایسه اینطوری دیدم . حالا واسه من لینک معرفی کن !!!!!!!!

AMIR REZAs
04-01-2014, 18:23
آقای محترم من برای خرید میخوام . متوجه میشی ؟؟؟؟؟ برای خرید . تا حالا تو همین فروم هزارتا مقایسه اینطوری دیدم . حالا واسه من لینک معرفی کن !!!!!!!!

عزیزم شما چرا عصبی ؟

در همین حد اطلاعات داشتم شرمنده

فقط میتونم اینو بگم اگر بین اندروید و وینفون نتیجه به اندروید گرفتی Xperia SP و Xperia T بی شک بهتر از One SV هست

Iloveu-ALL
05-01-2014, 00:18
Xperia SP
کامل
پردازنده قوی
آپدیت 4.4 هم براش میاد.

بدی: عملکرد متوسط باتری - صفحه نمایش tft - عملکرد دوربین در حد 8 نیست.

=======
نکسوس 4
پردازنده خوب
صفحه نمایش خوب
ساپورت خوب

بدی: باتری نه چندان خوب - عملکرد دوربین رضایت بخش نیست.

panther99
05-01-2014, 11:17
دوستان عزیز ممنون . ولی مثل اینکه کامنت اول رو ندیدید !!!!
گفتم فقط بین این دو تا گوشی ! تو رنج 700 تا 750 میخوام . حتی 50 تومن بیشتر هم نمیخوام خرج گوشی کنم . مساله اصلی الان سیستم عامله . تو بقیه فاکتوراست که به این دو تا گوشی رسیدم .
دوست عزیز بحث عصبی بودن نیست . من کاربر 7 - 8 ساله این فروم هستم اوایل خیلی خیلی خیلی بهتر بود الان رو هواست فروم . از این ناراحتم .

Iloveu-ALL
05-01-2014, 16:47
کل انجمن ها اینطوری نشده... خیلی جاهاش بهتر شده
ولی متاسفانه انجمن گوشی یکی از انجمن هایی که خیلی افت داشته...
بین این 2تا One SV هرچند کیفیت صفحه نمایشش آدم شگفت زده نمی کنه و HTC یه کم گرون میده ولی از 820 بهتره بدلیل پلتفرم اندروید

soranstar
05-01-2014, 20:22
کل انجمن ها اینطوری نشده... خیلی جاهاش بهتر شده
ولی متاسفانه انجمن گوشی یکی از انجمن هایی که خیلی افت داشته...
بین این 2تا One SV هرچند کیفیت صفحه نمایشش آدم شگفت زده نمی کنه و HTC یه کم گرون میده ولی از 820 بهتره بدلیل پلتفرم اندروید

دوست عزیز، من با گوشیای اندرویدی زیادی کار کردم، ولی از هیچکدوم اندازه ONE SV راضی نبودم، اصلا هنگ تو کار این گوشی نیست و خیلی عالیه، البته شما مدل تک سیم کارت رو بگیرید.
درمورد ویندوزفون هم با Lumia 620 کار کردم و خیلی عالی بود، باسرعت و روونی عالی. هیچ کم و کسری هم درمورد برنامه نداشت، البته بازی رو اطلاع ندارم برای ویندوزفون چطوریه، چون زیاد اهل بازی نیستم.
هردو‌گوشی هم از نظر پشتیبانی از زباندفارسی هبچ مشکلی ندارن.

Sent from my HTC One SV using Tapatalk

panther99
06-01-2014, 12:34
دوست عزیز الان گوشیت One SV هست ؟؟؟؟؟؟؟
من میخوام تا چند روز دیگه گوشی بخرم . الان از همه نظر راضی هستی ؟؟؟؟ دوربین ؟؟ صدا و پخش موزیک ؟؟ پخش فیلم حتی با فرمتای mkv ؟؟؟
آپدیت چی ؟؟؟ تا حالا آپدیت کردی ؟؟؟ مشکلی نداشته بعد از آپدیت ؟؟؟؟؟ چون یه جورایی دیر به دیر گوشی عوض میکنم و الان هم گوشیم جاواست و تازه میخوام وارد دنیای سیتم عاملا بشم حساسیت دارم ! :n01:

Iloveu-ALL
06-01-2014, 20:21
دوست عزیز، من با گوشیای اندرویدی زیادی کار کردم، ولی از هیچکدوم اندازه ONE SV راضی نبودم، اصلا هنگ تو کار این گوشی نیست و خیلی عالیه، البته شما مدل تک سیم کارت رو بگیرید.
درمورد ویندوزفون هم با Lumia 620 کار کردم و خیلی عالی بود، باسرعت و روونی عالی. هیچ کم و کسری هم درمورد برنامه نداشت، البته بازی رو اطلاع ندارم برای ویندوزفون چطوریه، چون زیاد اهل بازی نیستم.
هردو‌گوشی هم از نظر پشتیبانی از زباندفارسی هبچ مشکلی ندارن.

موافقم One SV هیچ کم و کسری نداره

soranstar
06-01-2014, 21:40
دوست عزیز الان گوشیت One SV هست ؟؟؟؟؟؟؟
من میخوام تا چند روز دیگه گوشی بخرم . الان از همه نظر راضی هستی ؟؟؟؟ دوربین ؟؟ صدا و پخش موزیک ؟؟ پخش فیلم حتی با فرمتای mkv ؟؟؟
آپدیت چی ؟؟؟ تا حالا آپدیت کردی ؟؟؟ مشکلی نداشته بعد از آپدیت ؟؟؟؟؟ چون یه جورایی دیر به دیر گوشی عوض میکنم و الان هم گوشیم جاواست و تازه میخوام وارد دنیای سیتم عاملا بشم حساسیت دارم ! :n01:

با سلام
دوست عزیز، الان ONE SV رو دارم و ازش استفاده میکنم. من گوشی زیاد عوض میکنم، ولی اگه این دفه گوشیمو عوض کنم، مطمئنا این One SV رو نگه می‌دارم.
الان از این گوشی کاملا راضیم.

من زیاد رو دوربین گوشی حساس نیستم، چون استفاده انچنانی ندارم ازش ولی درکل راضیم.

از نظر کیفیت و بلندی پخش صدا هیچ مشکلی ندارم، هم تو موزیک و هم موقع مکالمه.

وقتی گوشیو گرفتم اندروید 4.0.4 رو گوشیم بود، که رووت کرده بودم، ولی دوباره گوشیمو انروت و ریلاک کردم و با خود گوشی به اندروید 4.1.2 و سنس +4 اپدیت کردمو خیلی راضیم. البته الان اپدیت 4.2.2 و سنس 5 واسش اومده، که من اپدیت نکردمو و نمیتونم درموردش نظر بدم.

زیاد اهل بازی نیستم، ولی بازیایی که تا الان نصب کردمو مشکلی نداشتم.

یه نکته جالب اینه که میتونی یه حافظه 32 گیگ کلاس 10 واسش بگیری و جای حافظه داخلی و حافظه‌ای که خریدیو عوض کنی، که واسه نصب بازیهای Data دار، خیلی عالی و کارامده. (البته واسه انجام این کار گوشیت باید رووت شده باشه، که انجامش خیلی ساده‌ی و توی فروما هستش).

سوال دیگه‌ای بود، من در خدمتم...

panther99
07-01-2014, 12:29
ممنون . اگه مورد دیگه ای هست دوستان خودشون بگن .
اگه گوشیه اندروید بگیرم قطعا انتخابم همین HTC One SV هست . :n01:

soranstar
09-01-2014, 22:45
ممنون . اگه مورد دیگه ای هست دوستان خودشون بگن .
اگه گوشیه اندروید بگیرم قطعا انتخابم همین HTC One SV هست . :n01:

البته دوست عزیز، الان مدل تک سیم کارتش تو بازار خیلی کمه، ساید بشه گفت نایابه.
شما اگه پیدا نکردی، مدل دوسیم کارتشو نگیر.
خیلی باهم فرق دارن.