PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Error in INI file

ooje_asman
22-04-2005, 02:26
با سلام ، من یه سی دی دارم که وقتی می خام اجراش کنم این اخطار رو میده و دیگه برنامه باز نمی شه ولی این برنامه تو 98 به خوبی اجرا می شه رفقا می دونن چطوری می شه اینو درستش کرد مرسی

M.R.M
22-04-2005, 07:47
سلام دوست عزيز.
اگر برايتان امكان دارد نام برنامه را ذكر كنيد و اينكه آيا اصلا XP آن را پشتيباني ميكند يا خير ؟ براي اين منظور به مشخصات مورد نياز كه در پشت جعبه يا بسته سي دي ذكر شده است حتما توجه كنيد.
آيا شما از سرويس پك در ويندوز XP خود استفاده ميكنيد ؟ SP1 يا SP2 ؟
با توجه به اينكه مشكل در فايل INI است امكان دارد نصب مجدد برنامه پس از حذف كامل آن نيز مشكل شما را رفع كند.
اما ميتوانيد از قابليت Compatibility در ويندوز XP استفاده كنيد كه ممكن است نتيجه بخش باشد ، براي اين منظور به صورت زير عمل كنيد :
روي آيكن برنامه مورد نظر راست كليك كرده و گزينه Properties را انتخاب كنيذ.
سپس وارد قسمت Compatibility شده و تيك كنار عبارت Run this program in compatibility mode for را فعال كرده و از ليست زير آن گزينه Windows98/Windows ME را انتخاب كنيد و سپس روي OK كليك كنيد و برنامه را اجرا كنيد.
اگر مشكلتان حل نشد بگوييد تا بيشتر راهنماييتان كنيم.
موفق باشيد.

ooje_asman
23-04-2005, 00:34
با سلام مدیر جان
برنامه صحیفه امام خمینی می باشد و من چن بار هم برنامه رو نصب کردم ولی باز درست نشده و این Compatibility هم فکر نکنم بتونه حل کنه بهرحال مرسی

M.R.M
23-04-2005, 11:41
سلام دوست عزيز.
براي اين منظور حتما به سايت سازنده نرم افزار مراجعه كنيد.
ممكن است مانند نرم افزار گلهاي بهشت برايش يك پچ سازگار با ويندوز XP ارائه شده باشد.
اين قبيل نرم افزارهاي فارسي معمولا با ويندوز XP چنين مشكلاتي را دارند ( مخصوصا اگر SP2 نيز در كنار آنها استفاده كنيد ).
موفق باشيد.

ooje_asman
23-04-2005, 14:41
با سلام و مرسی از جوابتون
ولی می شه توضیح بدین که چرا این نرم افزارهای ایرانی با xp مخصوصا sp2 مشکل دارند من که به همین خاطر قید sp2 رو زدم و با همون xp 2001 کار می کنم چیکار کنم چاره ای ندارم چرا که از این چنین نرم افزار هایی زیاد استفاده می کنم مرسی ممنون