PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتخاب بهترين گوشي . . .

hamijoon
01-01-2014, 00:20
سلام دوستان عزيز .

من ميخواستم يه گوشي تا حدود 2 تومن خريداري كنم . گوشي فعليم Iphone 5 هستش . از لحاظ كارايي عاليه تسلط كافي هم روي ios دارم . قصدم اين بود كه اينو بفروشم و 5S بخرم اما صفحه نمايشش خيلي كوچيكه .

حالا شما راهنمايي بفرماييد كه تا همين 2 تومن چه گوشي انتخاب كنم . One Max ديدم خيلي خوشم اومد . صفحه نمايشش بزرگه .
گوشي هاي ديگم ديدم مثل Z1 , Z Ultra . بد نبودن .

يه چيز ديگه من چون با ios كار كردم خيلي روون بودن واسم مهمه . با اندرويد هم كار كردم اما به رووني ios نبوده . لطفا يه گوشي پيشنهاد بدين به جز 5S كه هم صفحش با كيفيت و بزرگ باشه و هم عملكرد سريعي داشته باشه .

مرسي دوستان

soranstar
01-01-2014, 01:16
سلام دوستان عزيز .

من ميخواستم يه گوشي تا حدود 2 تومن خريداري كنم . گوشي فعليم Iphone 5 هستش . از لحاظ كارايي عاليه تسلط كافي هم روي ios دارم . قصدم اين بود كه اينو بفروشم و 5S بخرم اما صفحه نمايشش خيلي كوچيكه .

حالا شما راهنمايي بفرماييد كه تا همين 2 تومن چه گوشي انتخاب كنم . One Max ديدم خيلي خوشم اومد . صفحه نمايشش بزرگه .

يه چيز ديگه من چون با ios كار كردم خيلي روون بودن واسم مهمه . با اندرويد هم كار كردم اما به رووني ios نبوده . لطفا يه گوشي پيشنهاد بدين به جز 5S كه هم صفحش با كيفيت و بزرگ باشه و هم عملكرد سريعي داشته باشه .

مرسي دوستان

به نظر من که بهترین گزینه گوشی تو اندروید، LG G2 هستش، که اونم فکر نکنم از نظر روونی از آیفونتون سرتر باشه.

Sent from my HTC One SV using Tapatalk

hamijoon
01-01-2014, 03:11
به نظر من که بهترین گزینه گوشی تو اندروید، LG G2 هستش، که اونم فکر نکنم از نظر روونی از آیفونتون سرتر باشه.

نظرتون درباره Htc One max چيه ؟ نميدونم چرا از LG خوشم نمياد .

sasansamiri
01-01-2014, 07:09
سلام دوستان عزيز .

مرسي دوستان

zبد کیفیته و من به شما سفارش می کنم که از ios جدا نشی که ضرر بسیار خواهی کرد.
هیچ شرکتی به اپل نمی رسه......:n05:

hamijoon
01-01-2014, 13:09
ميدونم ساسان جان . اما صفحه نمايشش خيلي كوچيكه ديگه . شايد اينو بگيرم و تا اومدن 6 اينو داشته باشم و اونو بخرم .

اما چيزي كه ديدم HTC هم خيلي قدرتمنده . نظرتون چيه دوستان؟

دوستان صفحه نمايش Super LCD3 خوبه يا خير؟ واسه Htc اين هست

Rhodes
01-01-2014, 13:38
اگر از ios اومدی بیرون بهت قول میدم سر 1 ماه نشده پشیمون میشی :|
4 تا کرش ثشنگ که کرد و ریبوت که شد و لگ که دیدی متوجه میشی ....

hamijoon
01-01-2014, 14:45
موندم به خدا بین این دو سه تا ... اگه صفحه نمایش 5s بزرگتر بود 100٪ شک نمیکردم و 5s میگرفتم . اما صفحش دقیقا اندازه 5 هست .

AMIR REZAs
01-01-2014, 17:46

چرا لگ و ریبوت ؟؟ گوشی 8 هسته ای و لگ ؟

من به شما Samsung note 3 پیشنهاد میدم

از لحاظ امکانات سخت افزاری و نرم افزاری در بالاترین حالت ممکن قرار داره ( نیازی به بررسی نیست !!! ) تنها مشکلش رادیو هست که نداره

اگر اینو خوشت نیومد پیشنهاد بعدی LG G2

0.5 اینچ صفحش از نوت کوچکتره رمش 2 هست ( نوت رمش 3 )
رادیو داره
دوربین هاشون متفاوته
G2 یه چهارهسته داره که 2.26 هست اما نوت دو تا چهارهسته ای داره که یکی 1.9 و یکی 1.3

sasansamiri
01-01-2014, 19:25

اقا من عااااااشششق این حرفتم تمام.

hamijoon ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شما هم این حرف رو گوش کن که ضرر می کنی ولی شاید بهترین گزینه پس از 5
بهترین گزینه note 3 هست.(با لا خره هر کس نظری داره و نمیشه که شما رو از خرید گوشی منع کرد.)

soranstar
02-01-2014, 03:10
اقا من عااااااشششق این حرفتم تمام.

hamijoon ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شما هم این حرف رو گوش کن که ضرر می کنی ولی شاید بهترین گزینه پس از 5
بهترین گزینه note 3 هست.(با لا خره هر کس نظری داره و نمیشه که شما رو از خرید گوشی منع کرد.)

دوست عزیز، منم این حرفو تائید میکنم. کسی که از IOS راضی باشه،دیگه سخته به اندروید کوچ کنه،در مورد اندروید هم صادقه.
شما میتونی صبر کنی تا ایفون۶ بیاد، که به احتمال زیاد صفحه‌ش بزرگتره.

Ali_softcenter
02-01-2014, 18:13
عزیز فقط سمت LG نرو!! این گوشی G2 هم کیفیت بدنه رو ببینی حالت به هم میخوره!!!

من برای کسی که آیفون داشته فقط 2 تا پیشنهاد دارم :

1- HTC

2- موتورولا ( البته فقط گوشی های جدیدش که هنوز وارد ایران نشده! )

یعنی سمت ال جی و سامسونگ نرو ..حتی اگه دید ال جی و سامسونگ دارن میان طرفت فقط بدو! بدو پشت سرت رو هم نگاه نکن...هرزگاهی هم یه سری میخ پرت کن که پشت سرت که دارن میان برن روی میخا ناکار شن :n08: