PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای ارتباط با پرینتر از طریق مودم وایرلس

3dmaxacad
31-12-2013, 12:38
سلام لطفا راهنمایی کنید
مودم من zyxel p-660 HNU-T1 (پورت usbدارد) و مدل پرینتر KYOCERA FS-1060DN

این کارها انجام دادم؛ پرینتر به پورت USB مودم وصل شد مودم و پرينتر روشن بعد لپ تاپم با مودم به صورت وایرلس در ارتباط هست از ADD NETWORK PRINTER داخل کنترل پنل ویندوز 7 شروع به جستجو کرد اما پرینتر پیدا نمی کنه بعد گزینه دیگر که میشه آدرس داد را انتخاب کردم و این آدرس دادم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
وارد مرحله بعد میشه که یه لیست پرینتر میده من هم انتخاب کردم و سی دی نصب گذاشتم نصب کردم بعد در مرحله آخر میخواد TEST PRINT بگیره که وقتی اطلاعات برا پرینتر ارسال میکنه ERROR میده که PRINTER IS NOT CONTACTED OVER NETWEORK
من از شبکه زیاد سر در نمیارم لطفا کمکم کنید ممنون

3dmaxacad
01-01-2014, 07:45
منتظر پاسخ هستم

FerineFast
18-01-2014, 09:27
من هم مودم رو بررسی کردم هم پرینتر هر دو قابلیت اتصال به کابل شبکه رو دارند پس شما حتما از کابل شبکه CAT4 یا CAT5 استفاده کنید.
بعد از اتصال پرینتر به مودم دیسک درایور رو داخل لپ تاپ بزارید و مراحل نصب رو در حالت Express پیش برید.

hraeissi
19-01-2014, 17:44
سلام لطفا راهنمایی کنید
مودم من zyxel p-660 HNU-T1 (پورت usbدارد) و مدل پرینتر KYOCERA FS-1060DN

این کارها انجام دادم؛ پرینتر به پورت USB مودم وصل شد مودم و پرينتر روشن بعد لپ تاپم با مودم به صورت وایرلس در ارتباط هست از ADD NETWORK PRINTER داخل کنترل پنل ویندوز 7 شروع به جستجو کرد اما پرینتر پیدا نمی کنه بعد گزینه دیگر که میشه آدرس داد را انتخاب کردم و این آدرس دادم
وارد مرحله بعد میشه که یه لیست پرینتر میده من هم انتخاب کردم و سی دی نصب گذاشتم نصب کردم بعد در مرحله آخر میخواد TEST PRINT بگیره که وقتی اطلاعات برا پرینتر ارسال میکنه ERROR میده که PRINTER IS NOT CONTACTED OVER NETWEORK
من از شبکه زیاد سر در نمیارم لطفا کمکم کنید ممنون

دوست من در صورتیکه پورت USB مودم قابلیت PRINTER SERVER شدن را داشته باشد و مدل پرینتر شما را پشتیبانی نماید میتوانید این کار را انجام دهید