PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خداحافظی با همراه قدیمیم ؟ و سلام به .. ؟

trapper
31-12-2013, 01:31
درود دوستان
من کلا عناوینم عجیب ِ !

ببینید من یه همچین سیستمی رو حدود 4 سال پیش خریدم و واقعا خوب کار کرد واسم :

asus p6t se
Intel core i7 920
adata 3*2 GB (RAM)s
VGA : SAPPHIRE VAPOR-x Radeon HD 5850

همین 4 قطعه البته با یه کیس و پاور گرین شد 1 و 200 اینطورا
چون سری 5000 اونموقع خیلی غوغا کرده بود

حالا من با فروش این قطعات (اصلا قیمت رو در نظر نگیرید!)
چی میتونم جمع کنم که تا حدودی وارد نسل هشتم شم ؟
اصلا میرزه الان یعنی به صرفه هست الان بفروشم و سیستم جدید بگیرم یا صبر کنم ؟
+ اینم بگم قوانین این تالار واس ِ خرید و ... رو خوندم !

اینم بگم من BF4 رو هم بازی کردم روی high اما بعد از مدتی فک کنم gpu یا cpu
داغ میشد بازی لگ میگرفت میومد بیرون
ولی میخوام رو روال باشه اجرای این بازی و امثالهم

ممنون

Hessam 2
31-12-2013, 09:50
والا اگر بخواید صبر کنید، باید 1/5 سال دست کم صبر کنید تا نسل جدید وارد شه.
بودجه تون چقدره برای سیستم جدید؟

animsprite
31-12-2013, 18:40
سیستم کانفینگ خوبی داره .همین سیستم رو داشته باش فقط به جای گرافیک فعلی یه ۷۸۷۰از سافاییر بگیر .
اون لگ افتتدن یا مشکل در بازی اصلا به پردازنده مربوط نیست .
الان هم اگر بخواین از سریه ایوی .سندی یا هزول بردارین که اصلا موافق نیستم باید هزینه سنگینی کنید تنها برای کمی قدرت بیشتر که بی تاثیره .
الان هم از بچه ها هستن با یا پردازنده ۹۵۰از همین نهالم و گرافیک ۶۸۷۰داره بازی هارو به خوبی انجام میده .
در ضمن همینbl4رو روی تک کارت ۶۹۵۰ دوگیگ رو هایت بازی کنم با کمی لگ روبرومیشم بازی ها اصلا به پردازنده قوی نیاز ندارن فقط گرافیک رو عوض کن

trapper
01-01-2014, 01:21
والا اگر بخواید صبر کنید، باید 1/5 سال دست کم صبر کنید تا نسل جدید وارد شه.
بودجه تون چقدره برای سیستم جدید؟

ببینید من بیشتر دوست دارم مقرون به صرفه خرج کنم
مثلا سیستمی که جوابگوم باشه نمیخوام خیلی چیز ِ به قولی high end باشه !
مثلا همین سیستمم تا الانش انصافا خوب کار کرده برخی دوستان مشکل bf4
رو کرک و برخی VGA میدونن.

مثلا نهایتا ! تا 1.5 - 2 تومان و فروش این سیستم
سپاس

trapper
01-01-2014, 01:27
سیستم کانفینگ خوبی داره .همین سیستم رو داشته باش فقط به جای گرافیک فعلی یه ۷۸۷۰از سافاییر بگیر .
اون لگ افتتدن یا مشکل در بازی اصلا به پردازنده مربوط نیست .
الان هم اگر بخواین از سریه ایوی .سندی یا هزول بردارین که اصلا موافق نیستم باید هزینه سنگینی کنید تنها برای کمی قدرت بیشتر که بی تاثیره .
الان هم از بچه ها هستن با یا پردازنده ۹۵۰از همین نهالم و گرافیک ۶۸۷۰داره بازی هارو به خوبی انجام میده .
در ضمن همینbl4رو روی تک کارت ۶۹۵۰ دوگیگ رو هایت بازی کنم با کمی لگ روبرومیشم بازی ها اصلا به پردازنده قوی نیاز ندارن فقط گرافیک رو عوض کن

البته به نظرم تهویه ی case ام زیاد خوب نیست.
در کل نظر خوبیه تعویض کارت + کولینگ cpu رو نیز باید عوض کنم

sasansamiri
01-01-2014, 06:56
شاید بعضی ها ناراحت بشوند ولی من میگم فقط ای ام دی.
گرافیک های سری 9
سی پی یو 8 هسته
...
...
...:n13:

animsprite
01-01-2014, 10:35
اگر میبینید سییتم کنونی تا الان جواب گو بوده ومشکلی نداشتید به خاطر این بوده اون موقع سیستم خوبی بستید وتالان دارین بهرشو میبینید .به نظر من این سیستم حالا برای گیم جوابگوست البته با خرید یه کارت دیگه .اگر هم خواستی سیستم جمع کنی تا سال بعد صبر کن .
در کل سریه نهام تو تولیدگرما از اون دست پردازند های اینتل هست که تا حالا ابنتل ببرون داده ولی الان هم از کارایی خوبی بر خوردارن:n27:

trapper
04-01-2014, 22:25
اگر میبینید سییتم کنونی تا الان جواب گو بوده ومشکلی نداشتید به خاطر این بوده اون موقع سیستم خوبی بستید وتالان دارین بهرشو میبینید .به نظر من این سیستم حالا برای گیم جوابگوست البته با خرید یه کارت دیگه .اگر هم خواستی سیستم جمع کنی تا سال بعد صبر کن .
در کل سریه نهام تو تولیدگرما از اون دست پردازند های اینتل هست که تا حالا ابنتل ببرون داده ولی الان هم از کارایی خوبی بر خوردارن:n27:

راستش شاید مسخره باشه ! ولی یکی از دلایل این بوده که تو کل این 4-5 سال فقط Battlefield4
با اون لگ هاش و افت فریم هاش این جرقه رو به ذهنم زد که سیستم آخراش ِ

animsprite
05-01-2014, 00:18
خوب این بازی دارای نسخه های مشکل دار زیادی بود من که خودم ایران نیستم و ولی اونطور که دوستان امار دادن بعضیاشون بعضی از بازیا همین مشکلو داشتن یعنی لگ و پرش در بازی وحتی استوپ های طولانی مدت و ازاد شدن تصویر در حالی که همشون دارای سیستم های گیم حرفه ای هستنبا دوال گرافیک وبا تعویض بازی مشکلشون حل شده بودن شاید شما همچنین مشکلی داشتین ...از طرفی من هم اینجا تو امریکا با گرافیک 7970 دقیقا مشکل شمارو داشتم .که ایراد از نسخه درایو برای گافیک های amd بود که با اپ به نسخه بالاتر مشکل حل شد .و باز هم میگم این لگ ها و پرش ها اصلا به پردازنده مربوط نیست .:n13:
این سیستم که تو امضامه الان دسته برادرم توایرانه و میگه که با تک کارت در شرایط هایت بازی پرش داره و لی رو دوال مشکل نیست و این یعنی این بازی حسابی گرافیکو در گیر خودش میکنه باز میل خودته .فکر کنم حسابی خرید سیستم حدید اغوا کرده شمارو .ولی من بهترین راهو جلوت گذاشتم :n05: