PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوگل پلی و اینستاگرام هم ف ی ل ت ر شدند

M £ H D I
30-12-2013, 22:29
دو سایت جدید به مجموعه سایت‌های ف ی ل ت ر شده در ایران اضافه شدند. گوگل پلی به تازگی ف ی ل ت ر شده است. از آنجا که گوگل پلی در واقع مرجع ارائه و فروش نرم‌افزارهای گوگل و بویژه سیستم عامل اندروید به شمار می‌رود، مسدود کردن آن عجیب به شمار می‌رود.

به گزارش سافت‌گذر به نقل از فن آوری اطلاعات ایران، همچنین اینستاگرام که یک شبکه اجتماعی مبتنی بر انتشار عکس کاربران در سراسر جهان است نیز به تازگی از دسترس کاربران ایرانی خارج گردیده است.

اینستاگرام که اخیرا از سوی فیس‌ بوک خریداری شد، اکنون شدیدا مورد استقبال کاربران برای به اشتراک گذاری عکس های و ویدئوهایشان می‌باشد. مطابق معمول هیچگونه توضیحی در خصوص این تصمیمات جدید برای فیلتر کردن سایت های پرطرفدار ارائه نشده است.

میزان مسدود کردن سایت‌های اینترنتی با تاکید بر شبکه‌های اجتماعی در ایران اخیرا شدت گرفته است، ضمن آن که انتقادات در این زمینه نیز افزایش یافته است، از جمله کارشناسان و حتی مقامات و مسئولین دولتی نیز به این موضوع انتقاد کرده‌اند. در تازه‌ترین واکنش، رییس پلیس تهران نیز به ف ی ل ت ر کردن وی‌چت اعتراض کرد.

=CYBER=
30-12-2013, 22:46
با آیپی ایران میرفتید تو فروشگاه گوگل پلی (‌ البته برای من خیلی وقته فیلتره )‌ میدیدید چه برنامه هایی ایرانی ها دانلود می کنن به خودتون افتخار می کردید دعا می کردید همین الان فیلتر بشه !!!‌ :n27:

supermax15
30-12-2013, 22:47
اینستاگرام باز میشه واسه من
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amirharry
30-12-2013, 22:48
با آیپی ایران میرفتید تو فروشگاه گوگل پلی (‌ البته برای من خیلی وقته فیلتره )‌ میدیدید چه برنامه هایی ایرانی ها دانلود می کنن به خودتون افتخار می کردید دعا می کردید همین الان فیلتر بشه !!!‌ :n27:

آره دِ .چه اپ هایی جزو تاپاش بود :n02:

M £ H D I
30-12-2013, 22:56

چه برنامه هایی؟:n02:

=CYBER=
30-12-2013, 23:12
چه برنامه هایی؟:n02:
از اینا :

Zeitgeist
30-12-2013, 23:16
huh lol ! :biggrin:

matr!x_2008
30-12-2013, 23:16

ا چه برنامه هایی؟:n13:

kenzu
30-12-2013, 23:24
فرقی نمیکنه به هر حال باید با سایفون میرفتیم توش برای دانلود نرم افزار

M £ H D I
31-12-2013, 12:48
باید شاکر باشیم که هنوز MY Computer باز میشه:n15:

Undisclosed
01-01-2014, 01:30
به سلامتی و تندرستی

تو همین تاپیک همسایه اتفاقا بحثش بود و یه عده اومدن گفتن آره وی چت مشکلات داشت بی ناموسی میشد توش :n02: هر کسی که کاری داره بشینه با وایبر و برنامه های دیگه کارشو راه بندازه ! که مقامات مسئول هم آب پاکی رو ریختن رو دست این جماعت و گفتن دلخوش به این مقدار نباشید ، بقیه رو هم فیل تر میکنیم :n09:

حالا دیگه به اینستاگرام و گوگل پلی هم کشیده کار !

sasansamiri
01-01-2014, 06:54
اقا سلام
من از اوم کج اخلاق های س ج-ا-د-ه-اب -کش نیستم ولی دم همه اون هایی که در فیلتر شدن وی چت و اینستاگرام و..... دخالت داشتند گرم چون جوونای ما به f-u- -k دادن این محیط هارو.از هر راهی می خواهن خود شون رو ا-ر-ض-ا کنند اصلا به فر هنگ گفتند ب-ی- ل-ا-خ.:n24:
و رحم الله :n14:اقرا ...............................