PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فروش مودم Venus/3G

M £ H D I
30-12-2013, 16:02
سلام خدمت دوستان :n16:

بنده در خرداد ماه 90 ، یه مودم 3G خریدم که ازش 1روز هم استفاده نکردم ( به دلیل اینکه مناطق ما ، سرعت قابل قبولی نداشت ) ، برای تست دو روز دست دوستم بود که در یه شهر دیگه زندگی میکنه ، میگفت سرعتش در حد Adsl 256 و کمی بیشتر بود و راضی بود ازش ....

+ مودم علاوه بر سیمکارت ، رم هم میخوره و رم ریدر هم محسوب میشه !

حالا که این بازارچه افتتاح شده تصمیم گرفتم ، مودم رو برای فروش بذارم تا شاید کسی نیاز داشته باشه ... ( اینو بگم که کلا 4 روز هم از مودم استفاده نکردم ، چه من و چه دوستم )
خودم مودم رو 75 تومان خریدم ...

قیمت : توافقی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

M £ H D I
02-01-2014, 16:54
آپ شود دیده شود بلکه پسندیده شود:n02:

M £ H D I
04-01-2014, 22:50
آپـــــ :n26:

M £ H D I
06-01-2014, 15:29
10 تومان قیمت کاهش یافت
قیمت فعلی: 65 تومان

M £ H D I
07-01-2014, 18:04
هنوزم جای کاهش قیمت وجود داره :n17:

e4lyas
07-01-2014, 18:43
نرم افزار داخلش چی هست ؟ و شما اتصال ( الان متصل می شید )

M £ H D I
07-01-2014, 18:50
نرم افزار داخلش چی هست ؟ و شما اتصال ( الان متصل می شید )

سلام
داخل مودم سیمکارت قرار میدی ( ایرانسل ، همراه اول و .. ) ، بعد مودم رو به PC یا لپ تاپ وصل میکنی ، بعد یه فایل نصبی داره اونو نصب میکنی و Connect میشی
منظور اگه اینه که الان دارم استفاده میکنم باید بگم ، خیر ... جز 1 روز ، ازش استفاده نکردم .

M £ H D I
09-01-2014, 17:53
اوضاع بازار کساده :n02: ... قیمت جای کاهش داره :n26:

arash59b
09-01-2014, 23:01
خوب بفروشی مهدی جان

ببینم دشت اولت چطوره

اپ حساب کن:n06:

M £ H D I
10-01-2014, 09:50
خوب بفروشی مهدی جان

ببینم دشت اولت چطوره

اپ حساب کن:n06:

فدات ... ایشالله :n01:

M £ H D I
15-01-2014, 12:16
تحفه ی م ا خریدار نداره :n14:

azazazaz100
15-01-2014, 19:56
يك قيمت با منم بديد لطفا

M £ H D I
15-01-2014, 21:18
يك قيمت با منم بديد لطفا

قیمت فعلی 65 تومان
نظرتون چیه؟

M £ H D I
18-01-2014, 23:32
شاید خریدارم تو باشی ... آپ

M £ H D I
19-01-2014, 14:30
بنده در خرداد ماه 90 ، یه مودم 3G خریدم که ازش 1روز هم استفاده نکردم ( به دلیل اینکه مناطق ما ، سرعت قابل قبولی نداشت ) ، برای تست دو روز دست دوستم بود که در یه شهر دیگه زندگی میکنه ، میگفت سرعتش در حد Adsl 256 و کمی بیشتر بود و راضی بود ازش ....

+ مودم علاوه بر سیمکارت ، رم هم میخوره و رم ریدر هم محسوب میشه !

حالا که این بازارچه افتتاح شده تصمیم گرفتم ، مودم رو برای فروش بذارم تا شاید کسی نیاز داشته باشه ... ( اینو بگم که کلا 4 روز هم از مودم استفاده نکردم ، چه من و چه دوستم )
خودم مودم رو 75 تومان خریدم ...

قیمت : توافقی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

M £ H D I
22-01-2014, 14:44
10ت قیمت کاهش یافت
قیمت فروش : 55تومان

اگه هزینه ی پست رو متقبل شه 50ت بهش میدم.