PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خطای بزرگی فایل هنگام رایت و کپی فایل ایمیج

mmonemi
30-12-2013, 12:39
با سلام
من یه فایل ایمیج با فرمت isz و حجم 4.68Gb رو میخام رویه DVD با معمولی 4.7 رایت کنم ولی هنگام رایت با مثلا Daemon tools خطای file too large رو میده و میگه فایل از حجم مقصد بزرگتره در حالی که نیست و حتی رو فلش 16 گیگی هم کپی نمیشه میگه حجمش حتی از اون هم بیشتره که خب نیست ویندوزم هم 7
لطفا راهنمایی کنید.

kourosh_sos
30-12-2013, 13:16
بهتره با یکی از برنامه های مدیرت فایل های ایمیج مثل UltraISO فایل دو به فرمت استاندارد ISO تبدیل کنی و با همین برنامه روی DVD رایت کنی.

mmonemi
30-12-2013, 13:59
فایل ایمیجم ماله نرم افزار اتوکد الکتریکاله که پسوندش isz و حجمش 4.68 گیگه وقتی وارد فایل ایمیج میشم و پوشه های داخل اون رو که همون setup نرم افزاره رو روی هاردم کپی میکنم حجمش میشه حدود 15.5 گیگ !!! آیا واقعا حجم این نرم افزار اینقدره و با ایمیج گیری شده 4.68 گیگ یا نه مشکل دیگه ای وجود داره
در ضمن همین فایل 4.68 گیگی ایمیج روی فلش مموری با حجم خالی 12 گیگ کپی نشد

soroush-mb
30-12-2013, 14:55
نه دوست من 15.5 گیگ حجم کل اتوکد انتگراله .مثل وقتی که یه پارت از بازی چند گیگابایتی رو دانلود میکنی ،حجمش 1 گیگه ولی داخلش که میری زده مثلا 5 گیگ و وقتی همه ی پارت ها کنار هم باشن میتونی ازش استفاده کنی. الان هم همینطوره .ایمیج ها رو به نوبت mount میکنی بعد میشه ازش استفاده کنی .راستش من خودمم مشکل رو دارم .امیدوارم کسی بایدو راه حلی بگه .

ata.royalfalcon
30-12-2013, 15:07
با سلام
من یه فایل ایمیج با فرمت isz و حجم 4.68Gb رو میخام رویه DVD با معمولی 4.7 رایت کنم ولی هنگام رایت با مثلا Daemon tools خطای file too large رو میده و میگه فایل از حجم مقصد بزرگتره در حالی که نیست و حتی رو فلش 16 گیگی هم کپی نمیشه میگه حجمش حتی از اون هم بیشتره که خب نیست ویندوزم هم 7
لطفا راهنمایی کنید.

فایل ایمیجم ماله نرم افزار اتوکد الکتریکاله که پسوندش isz و حجمش 4.68 گیگه وقتی وارد فایل ایمیج میشم و پوشه های داخل اون رو که همون setup نرم افزاره رو روی هاردم کپی میکنم حجمش میشه حدود 15.5 گیگ !!! آیا واقعا حجم این نرم افزار اینقدره و با ایمیج گیری شده 4.68 گیگ یا نه مشکل دیگه ای وجود داره

سلام .

و حتی رو فلش 16 گیگی هم کپی نمیشه میگه حجمش حتی از اون هم بیشتره که خب نیست

به احتمال زياد سيستم فايل فلش شما FAT32 هست و در نتيجه نميتونيد فايلهايي كه بيشتر از 4GB حجم دارند دارند روي آن كپي كنيد .

دو راه خواهيد داشت :

1. تكه تكه نمودن اين فايل به حجمهاي كمتر از 4GB با استفاده از نرم افزارهاي مناسب .
2. سيستم فايل فلش مموري را به NTFS تغيير بديد (راه حل توصيه شده) .