PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طراحی سایت

"mohammad"
29-12-2013, 18:05
باسلام خدمت دوستان
میخوام کار طراحی رو شروع کنم و حتی ذره ای هم اطلاعات در این باره ندارم
میخواستم ببینم چه مراحلی داره ؟ از کجا باید شروع کنم؟

mozaffary
23-01-2014, 07:49
منم هستم لطفا اگر کسی چیزی میدونه راهنمایی کنه . ممنون

ha88an
23-01-2014, 10:39
میتونی از CMS وردپرس استفاده کنی و براحتی سایت خودتون رو راه اندازی کنی. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
یه سرچ بکنی مطلب زیاده در مورد وردپرس.
موفق باشی ...

A.N.A.P
23-01-2014, 18:43
سلام.شرط اول اينه كه زبان انگليسي تون خوب باشه.اگه بخوان به زبان فارسي اكتفا كنيد ، به منابع خيلي كمي دسترسي دارين.زبان برنامه نويسي دنيا يا در كل زبان اول هر علمي توي دنيا انگليسي هست.
خب برنامه نويسي وب چند مرحله اصلي داره :
1- HTML : كه اولين قدمه واسه شروع برنامه نويسي.ايجاد لينك و عكس و متن و ... از ويژگي هاي اين زبانه.
2- CSS : بعد از اينكه HTML رو ياد گرفتين ، شايد از خودتون بپرسين كه چه جوري به متن و موارد درون صفحتون ظاهر بدين و اونا رو توي صفحه جابجا كنين يا كلا بهشون استايل بدين كه بايد CSS رو ياد بگيرين.
3- JavaScript : يادگيري جاوا اسكريپت تقريبا اختياري هست.ولي اگه ياد بگيرين خيلي جاها بدردتون ميخوره.(مثلا اگه توي فيســبوك جاوا اسكريپت استفاده نميشد ، براي هر لايك ميبايست صفحه Refresh ميشد.)

حالا مرحله مهم يادگيري زبان هاي سمت سرور هست مثل PHP,ASP,JSP ...(زبان هاي سمت سرور زبان هايي هستن كه براي اجراي كد ها ، نياز به سرور هست)
از بين زبان هاي بالا ، PHP بهتره.چون Open Source (متن باز) هست و منابع آموزشي كه توي اينترنت وجود داره نسبت به بقيه زبان ها بيشتره.يادگرفتنش هم آسونه و شبيه زبان ++C هست.
بعد از يادگيري زبان هاي سمت سرور ، به احتمال زياد به پايگاه هاي داده نياز خواهيد داشت.مثل SQL.

مورد ديگه اي بود در خدمتم.

Mehran
23-01-2014, 23:34
سلام

ضمن تایید حرف دوستان، من توصیه میکنم در کنار HTML شما با سیستم های مدیریت محتوا مثل جوملا کار کنید.
خیلی از وقت ها، خیلی از سایت ها رو میشه با جوملا طراحی کرد، من فکر میکنم اگر شما با جوملا کار کنید و یاد
بگیرید قالب نصب کنید، ماژول و کامپوننت نصب کنید و امکانات سایت رو افزایش بدید و..... بتونه بهتون کمک زیادی
بکنه چون آشنایی با این موضوع ندارید ممکنه نصب جوملا براتون یه مقدار سخت باشه اما بعد از نصب جوملا و یک
قالب، با توجه به امکان فارسی بودن جوملا میتونید با منوهای فارسی کار کنید، تغییر شون بدید و یه مختصات کلی
بدست بیارید.

با تشکر مهران...

mozaffary
31-01-2014, 15:56
ممنون از راهنمایی همه دوستان . اما وردپرس و جوملا محدود هستند و اون چیزی رو که دوست دارم نمیتونم طراحی کنم . شاید هم تازه کارم و نمیتونم درست استفاده کنم .به نظرتون میتونم از آموزش هایی ک در سایت ها هست به صورت پی دی اف و ویدئو برای html . php . video stedio . dream viever و ... استفاده کنم یا اونها هم آموزشهای معمولی رو دارن ؟ وبرای مطالب تخصصی باید آموزش ببینم ؟ زبان انگلیسیم بد نیست اما خوب این هم به تنهایی کاری از پیش نمیبره

hamid_diablo
31-01-2014, 16:25
دوست عزیز شما برای شروع از این سایت استفاده کن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mozaffary
31-01-2014, 16:35
دوست عزیز شما برای شروع از این سایت استفاده کن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنونم حمید جان . ببخشید اینجوری تشکر کردم چون کلید تشکر رو پیدا نمیکنم

kian98
06-02-2014, 18:46
دوست عزیز.شما باید از زبان asp.net استفاده کنید.با این زبان هر وقت که بخواهید می تونید به وب سایت امکانات اضافه کنید و باهاش می تونید یه سیستم مدیریت محتوای کامل برای وب سایت خودتون بسازیدومثلا سایت تبیان که یکی از بزرگترین سایت های ایرانه با زبان asp.net ساخته شده یا سایت سافت گذر.

BEBETO1
09-02-2014, 21:22
با سلام من هم تازه واردم دیروز یه دمین و هاست خریدم الان که اسم سایتمو میزنم هنوز واردش نمیشه؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باید چیکار کنم؟؟؟

Mehran
09-02-2014, 22:45
سلام

بعد از خرید هاست، از طرف هاستینگ ایمیلی با عنوان "اطلاعات حساب میزبانی sitename" دریافت کردید
که اطلاعات میزبانی از جمله آدرس و یوزرنیم و پسورد ورود به پنل مدیریت در اون نوشته شده، از اون طریق
باید وارد کنترل پنل سایتتون بشید، اگر به هر دلیلی این اطلاعات رو دریافت نکردید به پشتیبانی تیکت بزنید
در اولین فرصت باید اطلاعات رو براتون بفرستن.

با تشکر مهران...

BEBETO1
10-02-2014, 00:02
ایمیل دریافت کردم و ائرس یه سایت به نام directadmin هم داداه که میتونم وارد بشم و پوشه publicc html هم هست که خودش پیش فرض داره

ولی هنوز وقتی اسم سایتمو میزنم هیچی باز نمیشه؟؟؟
ئرصئرتی که صفحه ای که دخیره شده تو دایرکت ادیمن صفحه خوشامد گویی هست؟؟

BEBETO1
10-02-2014, 16:51
من سایتم بالا اومد
حالا میخوام چند تا فایل تو سایتم برای دانلود بزارم
چطور اینکار رو بکنم
فایلها رو در هاست آپلود کردم

BEBETO1
21-02-2014, 21:27
من سابتم درست شد
یه راهنمایی میخواستم
من برای یاد گیری طراحی سایت از صفر کدوم زبان رو برم یاد بگیرم؟؟
html - php - asp - asp.net - my sql

میشه بگین اینها چه تفاوتی با هم دارن؟؟

kian98
21-02-2014, 21:39
زبان mysql برای ساخت بانک اطلاعاتی بکار میره. asp.net و asp و php هم برای تولید و ساخت اسکریپت و سیستم مدیریت محتوا بکار میروند و زبان های سمت سرور بهشون میگن. html هم یه زبانی هست برای ساخت صفحات وب و تمام صفحات وبی که می بینید با html ساخته میشن. هر کدوم از اونها هم یک مزیت ها و یه مشکلاتی داره. ولی از نظر من اگه بخواید بهتره زبان asp.net رو یاد بگیرید و لی قبل از asp.net باید html و css رو هم یاد بگیرید. می تونید هم به جای asp.net زبان php یا asp رو یاد بگیرید. ولی در کل asp.net زبان قوی تری هست. برای یادگیری asp.net باید جاوااسکریپت و c# رو هم یاد بگیرید. اگر هم می خواید دردسر نکشید php رو یاد بگیرید. php هم زبان بسیار قوی و معروفی هست .