PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایجاد محدودیت برای Wifi

D o l f i n
29-12-2013, 08:08
سلام
یه دختر همسایه داریم این دائم ازم پسورد wifi رو میخواد همیشه هم بعد استفاده من میگیرم پسورد رو عوض میکنم ولی دیگه خسته شدم دائم در حال شارژ اینترنت هستم
میخوام ببینم راهی هست که پسورد رو هم بهش بدم Wifi هم روشن باشه ولی نتونه ازش استفاده کنه
مثلا یه ip بدی که فقط دیوایس هایی که از ip استفاده میکنند بتونن وصل بشن به اینترنت یا هر راه حل دیگه ای
ممنون

FerineFast
29-12-2013, 08:38
بخشی به اسم Mac Filtering یا اسامی مشابه توی مودم شما هست که می تونید توی اون تعیین کنید فقط از یکسری دیوایس ها بشه به مودم وصل شد ولی من به نظر من دوست شما وقتی کار نکنه باز میاد پیش شما می گه پسورد غلطه یا میگه کار نمی کنه به نظرم مشکل رو انسانی حل کنید راحت تره :n27:

razieh_h
16-01-2014, 21:19
بخشی به اسم Mac Filtering یا اسامی مشابه توی مودم شما هست که می تونید توی اون تعیین کنید فقط از یکسری دیوایس ها بشه به مودم وصل شد ولی من به نظر من دوست شما وقتی کار نکنه باز میاد پیش شما می گه پسورد غلطه یا میگه کار نمی کنه به نظرم مشکل رو انسانی حل کنید راحت تره :n27:
سلام قبلا یه بار رمز wifiام توسط یکی از همسایه هامون ه *ک * شد!!الان رمزشو عوض کردم اما میخوام از این روش تعیین کنم چه دیوایس هایی بهش متصل بشه میشه راهنماییم کنی؟!
چطوری گوشی رو هم تولیستش قرار بدم؟:n13: