PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در اکتیو کردن نرم افزار Artisteer 4.2 (نرم افزار طراحی وبسایت)

Arash-Farvardin
28-12-2013, 15:23
سلام به همهء دوستان.
نرم افزار طراحی وبسایت Artisteer ورژن 4.2 رو دانلود کردم ولی اکتیو نمیشه و اکتیویشن کد میخواد.آیا میدونین از چه راهی میشه اکتیوش کرد؟ ممنون میشم اگر کمک کنید

ALI . R
28-12-2013, 15:48
سلام. به انجمن های پی سی ورلد خوش آمدید.
کیجن برنامه رو از لینک پایین دریافت کنید »::n01:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بعد اجرای این پچ، پیغام میده که موفقیت آمیز بود.
حالا باید فایل کرک که پایین قرار دادم رو دریافت کنید و بعد دریافت وارد فولدر کرک بشید! فایل Artisteer رو توی فولدر bin در جایی که برنامه رو نصب کردید کپی کنید.

موفق باشید:n12:

Arash-Farvardin
28-12-2013, 16:46
خیلی ممنون از محببت شما ولی هرکاری کردم لینک اول دانلود نمیشه ( با و بدون فیلترشکن) ... لطف کردین دوست عزیز

حقیقتش من یه فایل پچ موقع دانلود نرم افزار دانلود کردم اما این فایل حتما یه مشکلی داره چون خودش میگه کلیک کنید و بعد هم پیغام پچ درست اکتیو شده رو میده اما وقتی میخوام ببندمش میبینم در مورد H.A.C.K و اینطور چیزا اخطارایی داده که راستش متوجه نشدم منظور طراح چی بوده!... احتمالا این فایل راهکار خاص خودشو داره...

Arash-Farvardin
28-12-2013, 17:08
فایل دوم رو دریافت کردم و فعال هم شد { یعنی اون پیغام موقع باز شدن برنامه که میخواست اکتیویشن کد وارد بشه رو دیگه نمیده }...اما داخل خود برنامه باز هم ارور میده که نمیزاره فایل ساخته شده رو Save کرد . معمولا این ارور بخاطر اکتیو نشدن برنامه است.البته با اون ارور اولیه پیغامش متفاوته... و همونطور که میدونید حتما تا زمانی هم که نشه برنامه رو Save کرد عملا برنامه بدرد نخواهد خورد ... آیا راه دیگه ای وجود داره؟ ممنون میشم بازهم کمک کنید.تشکر از شما

ALI . R
28-12-2013, 21:49
دوست عزیز لینک اول مشکلی نداره ! براتون یه جا دیگه آپلود کردم :

همونطور که گفتم شما اول باید فایل اولی رو که گذاشتم رو اجرا کنید . بعد کرک رو جایگزین کنید ! اگر بازم مشکلی پیش اومد خب فکر میکنم مشکل از کرک باشه ! میتونید نسخه پایین تر نرم افزار رو نصب کنید ! نسخه 4.1 !
موفق باشید:n12:

Arash-Farvardin
28-12-2013, 23:26
یکبار کلا برنامخ رو برداشتم (تمامی فایلهای قبلی رو هم پاک کردم) و دوباره نصب کردم... باز هم نشد ( مشکل از ویدوز 64 بیتی منه چون متن ارور و گزارش رو که خوندم متوجه شدم انگار برای ویندوز 32 بیت طراحی شده) ... اینکه فرمودین ورژن پایینتر رو هرچه جستجو کردم پیدا نکردم... تشکر از پیگیریهای شما و خسته نباشید