PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفاً در خريد se k750i کمک و راهنمايي کنيد با تشکر

internet
23-08-2006, 00:44
سلام
خسته نباشيد
بعد از تقريباً بيست روز راهنمايي دوستان همه اين گوشي رو پيشنهاد کردن k750i
حالا چند تا سوال دارم :
کساني که گوشي K750i دارن آيا راضي هستن يا خير؟
اگه معايبي داره بفرمائيد ؟
من ديشب در شيراز قيمت کردم :
از 223 مي گفتن تا 235 تومن
بعضي جاها هم مي گفتن منو فارسي و بعضي جاها هم با گارانتي مي گفتم گارانتي چي مي گفتن گارانتي شيراز
من در شيراز هستم
من بايد چه طور انتخاب کنم ؟
گارانتي داشته باشه يا خير ؟ و مال کجاست؟
چه رنگي اش از همه خوشگتر و کاربر پسند تر هست ؟
در مورد خريد به چه نکاتي توجه کنم ؟
آيا اين حساسيت زياد اصلا لازم هست يا خير؟
مثلاً يک مغازه دارم مي گفت همه گوشي هاي ما درب قوطي باز هست يعني پلمب هيچکدوم نيست
آيا درست گفته اينطوره؟
مي گفت من ده تا قوطي سوني اريسکون دارم شما هر کدوم رو خواستي بگو من بهت مي دم
آقا هر نکته اي که به ذهنتون مي رسه راهنمايي کنيد
و اين که منو فارسي من خودم هم مي تونم فارسي کنم و اين گوشي دستکاري نشده باشه يه وقت ؟
اگه هم گوشي ديگه اي رو پيشنهاد مي کنيد و اين معايبي داره باز هم دريغ نفرمائيد
با تشکر و سپاس فراوان
منتظرم چون فردا بايد بخرم

ilailaila
23-08-2006, 01:08
اينهمه سوال اوووووووووو
فقط اينو بگم اگه خواستي بخري يا از قلب موبايل تو خيابون عفيف آباد بخر چون ميدونم خودش گوشي مستقيما از اون بر مياره در ضمن خودم هم گوشي از اونجا خريدم
يا اگه نخواستي موبايل 7 ستاره چهار راه زند روبه رو خ خيام
گوشي بدون گارانتي بگيري ميگنن بهتره اونم گارانتي شيراز
اين اختلاف قيمتم مربوط ميشه به قيمت خريد مغازه دار
اينم چون هم شهري بوديم

internet
23-08-2006, 01:19
سلام
آقا شما خودتون چند خريدن و کي خريدين
شما اين دو تا مغازه رو پيشنهاد کردين فقط روي حساب اين که خودتون از يکيش خريدين
خوب ما کاري نداريم که از کجا مي ياره قيمت مهمه ممکنه همين قلب موبايل هم بگه 235 تومن
بعد منو فارسي بود مال شما؟ يعني باشه بهتره يا نباشه يا اصلا همش اينطوري هست
متوجه نشدم گارانتي دار بگيرم يا بدون گارانتي اين گارانتي شيراز چي هست آيا صحت داره طرف مي گفت گارانتي شيراز گفتم چي بهم مي دين گفت کارت داره حالا ديگه نمي دونم کارتش چيه گفتم من بدون گارانتي بخوام چي گفت نمي ديم ملاصدرا پرسيدم اين رو
ببخشيد محاوره اي نوشتم سريع بود
با تشکر

ilailaila
23-08-2006, 01:40
من كا 800 خريدم و توشيراز نه تو ايران تنها كسي بود كه اين گوشو داشت
خوب همون ديگه كسي كه مستقيم از اونجا گوشي مياره واسطه و دلال كمتري داره درنتيجه ارزون تر ميشه اين 2 تا مغازه كه گفتم عمده فروش هستند
در ضمن من نگفتم حتما از اين 2 جا بخريد از هرجا ارزون تره بخريد
3 روز پيش يكي از دوستام خريد 220 هزار تومن
گوشي من منو فارسي داشت ولي اختلافش 5 هزار تومن هست باشه بهتره ولي نه بيشتراز 5 هزار تومن
در كل بدون گارانتي بگيريد بهتره چون فايده نداره يعني فقط پول دستمزد ازتون نميگيرن اونم اگه گارانتي (به قول شيرازي ها)خوبو باشه
شما كار سختي ندارين فقط بايد 3 جا برين يكي خيابان داريوش چند تا پاساژ باز شده كه فقط موبايل دارن
دوم خيابان ملاصدرا سوم خيابان عفيف آباد
قيمت كنين هرجا ارزونتر ميگه از همون بخرين البته با رعايت مسائل ايمني
البته يه جاي ديگه هم هس كه آدم با انصافيه اگه خواستين آدرس ميدم

internet
23-08-2006, 01:58
رعايت مسائل ايمني يعني چي متوجه نشدم
والله يه جايي رفتم ده تا k750i که قوطي سفيد رنگي هم داره گذاشته بود يکي رو آورد گفتم گوشي پلمب ندارين
گفت همش همين شکليه گفت هر کدوم از اين ده تايي که جلوت مي بيني دست بزاري من بهت مي دم
يعني بنده خدا معلوم بود که ريگي به کفش نداره
شما آدرس بدون واسطه رو لطف کنيد
با تشکر

internet
23-08-2006, 02:00
بعد اصلا ارزش داره که 230 تومن يا 220 تومن بدم گوشي تلفن بزارم جيبم يا خير شما ديگه تجربه دارين بفرمائيد چون من نداشتم
نميخوام پولم بشه چرک کف دست
با تشکر

ilailaila
23-08-2006, 02:09
1- مسائل ايمني يعني چيزايي كه بايد همراه گوشي باشه و تست اون هنگام خريد
2- 2 تا ادرس كه قبلا گفتم يه پاساژ توخيابون داريوش هست كه فقط يه گوشي فروشي به نام محمودي داخل اون هست از هركدوم از مغازه دار ها بپرسين ميگن بهتون آدم با انصافيه
3- والا چي بگم من خودم گوشيمو خريدم 410 هزار تومن پشيمونم نيستم ولي كا 750 هم از نظر امكانات هم از نظر قيمت عالي افت خودشم كرده
4- اون خيابون زندي كه گفتم براي تخفيف كلمه رمز ميخاد :rolleye: :biggrin:

internet
23-08-2006, 10:46
مثل اين که اين جا کسي حوصله جواب دادن نداره يا اصلاً کسي همت نمي کنه
قضيه چيه من موندم فقط يک نفر توي همه اعضاء پاسخ دادن
عجيبه

e_mohsen83
23-08-2006, 12:28
ببخشید شما شیرازیها دارید چت می کنید...................

Mehdi_Full
23-08-2006, 13:37
دوست عزيز زياد سخت نگير من خودم اين گوشي رو داشتم از همه لحاظ گوشي خوبيه فقط يه كمي كي پدش ضعيفه اگه اهل زياد ور رفتن نيستي پس مشكلي باهاش نداري
اگه انگليسيت خوب نيست حتما منو فارسي دار بگير تا بعد مجبور نشي روش فارسي بريزي با هزينه اضافي و مشكلات بعد از اون (يه نصيحت هم بهت ميكنم كه سعي كن با منو فارسي كار نكني چون اگه بهش عادت كني ديگه نميتوني با گوشيهاي ديگه كار كني)
گارانتي اصلا كاري جز فلش نميكنه پس زياد مهم نيست البته فكر نكني كه بدون گارانتي 20000 تومان اختلاف داره فقط 2000 تومان پول اون كارت رو ازش كم ميكنم پس يه گارانتي هم اگه داشته باشه براي فلش كردن بد نيست
در مورد رنگش يه مشكي داره يه نقره اي كه نقره ايه D750 هستش نه كا 750 و تقريا 95% مشكي فروش ميره
اصلا حساسيت لازم نيست چون نمي خواي كه الگانس بخري !!
هيچكدوم از گوشيهاي سوني اريكسون پلمپ نيستن غير از گارانتي سيتادل و بقيه باز هستن
ديگه فكر كنم كامل جواب دادم اگه مشكلي داشتي بازم بپرس
موفق باشي

internet
23-08-2006, 14:08
با سلام
و تشکر
اين کي پد چيه ؟
گارنتي سياتل چيه ؟ توي شيراز هم هست ؟ ارزش داره ؟ چقدر سياتل تفاوت قيمت داره؟
يک سوال که اون بالا هم کردم
اصلا ارزش داره يه گوشي بخري 230 يا 220 بزار کنار جيبت
يعني پول هدر دادن نيست
پشيمون نشم يه وقت
با تشکر

BMWPKH
23-08-2006, 20:31
سلام به همه دوستان من خودم كا750 دارم از لهاز صدا خوبه اما سوني گوشي مقاومي نيست راست ميگم گوشي من وقتي من گوشي رو ول ميكنم رو زمين نرم گوشي خاموش ميشه من كه ميگم نوكيا بهتره پسر خالم 6020 داره بقول خودش باهاش گردو ميشكنه هيچيش نميشه من ميگم 6630 بخر يا 6680 من فقت ميخوام كسي پشيمون نشه

ilailaila
23-08-2006, 20:58
اونجا با گوشي گردو ميشكنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :blink: :blink: :blink: :blink: :ohno: :ohno: :ohno: :ohno:

pipo_inzaghi
23-08-2006, 22:56
مخلصم دوستان..من ديكه حتما ميخرمش..فقط خواستم بدونم frimwareجديد و بي دردسر كه bug نداشته باشه كدومه؟راستي frimware روي همه كوشيهاي بازار از يه نوعه؟
من دوستام موبايل باز نيستن و بايد تنها برم واسه خريد.,واسه همينه وسواس ميكنم.. شنيدم كوشيهاي سيتادل بهتره,,درسته؟
شنيدم مموريهاش رو ممكنه مغازه دار عوض كنه..حقيقت داره؟اكه اره راهي هست واسه فهميدن اصل و تقلبي؟
لطفا كمك كنين..مرسي

Mehdi_Full
24-08-2006, 00:01
با سلام
و تشکر
اين کي پد چيه ؟
گارنتي سياتل چيه ؟ توي شيراز هم هست ؟ ارزش داره ؟ چقدر سياتل تفاوت قيمت داره؟
يک سوال که اون بالا هم کردم
اصلا ارزش داره يه گوشي بخري 230 يا 220 بزار کنار جيبت
يعني پول هدر دادن نيست
پشيمون نشم يه وقت
با تشکر
منظور از كي پد همون شماره گير و كليدهاي روي گوشي هست
سيتادل يه نوع گارانتيه يعني يه شركتي هست بنام سيتادل كه گوشيهاي سوني اريكسون رو گارانتي ميكنه- توي شيراز رو نميدونم - بين 10 تا 20 هزار تومان
دوست عزيز اگه 500 - 600 تومان بابت گوشي بدي اونوقت چكار ميكردي ؟ 220 تومان متعادله
نه
نه نميشي :)
در ضمن زياد وسواس نداشته باش ;)

Mehdi_Full
24-08-2006, 00:07
مخلصم دوستان..من ديكه حتما ميخرمش..فقط خواستم بدونم frimwareجديد و بي دردسر كه bug نداشته باشه كدومه؟راستي frimware روي همه كوشيهاي بازار از يه نوعه؟
من دوستام موبايل باز نيستن و بايد تنها برم واسه خريد.,واسه همينه وسواس ميكنم.. شنيدم كوشيهاي سيتادل بهتره,,درسته؟
شنيدم مموريهاش رو ممكنه مغازه دار عوض كنه..حقيقت داره؟اكه اره راهي هست واسه فهميدن اصل و تقلبي؟
لطفا كمك كنين..مرسي
اصلا وسواس نداشته باش چون اذيت ميشي- در مورد گارانتي قبلا در موردش هم خودم و بقيه دوستان زياد بحث كرديم و اونم اينكه گارنتي سيتادل , گارانتي اصلي سوني اريكسون هست اما چون گارانتيها كاري جز فلش كردن رو نميكنن پس پول بابت گارانتي دادن يعني هدر دادن پول پس نتيجه ميگيريم كه گارانتي متفرقه هم كفايت ميكنه
معمولا عوض نميكنن چون مموري 64 مگ رو كسي نميخره كه بخوان عوضش كنن- نگران نباش همشون اصلن
موفق باشي

pipo_inzaghi
24-08-2006, 12:36
مهدي جان مرسي از كمكت..فقط يه نكته مونده ,frimware خوب و جديد و بي دردسر كه باهاش كوشي bug نداشته باشه كدومه؟؟از كجا ميشه متوجه شد frimware ي كه روي خود كوشيه خوبه يا نه؟؟
بازم مرسي از راهنماييها..كلي مطلب فهميدم ,تا 2 هفته قبل اطلاعاتم راجع به k750 در حد جلبك بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

alifire
24-08-2006, 12:52
اقا من مبخوام كا750 بگيرم رم 1 گيگ بگيرم يا 512 اصلآ رو سرعت گوشي تاثيري داره 512 چه قدر فيلم ميگيره اگيگ چه قدر
اسم يه رمه خوبم بهم بگين كه با كا750 سازگار باشه ممنون

ali_pari
24-08-2006, 14:02
كا 750 از هر موردي در رنج قيمتش گوشي كاملي من قبلا داشتم راضي بودم .كيفت وبلندي صداش بي شك عاليه اما سرعت كمي داره وبا افزايش مموري حتما سرعتش كم ميشه

Mehdi_Full
24-08-2006, 14:47
مهدي جان مرسي از كمكت..فقط يه نكته مونده ,frimware خوب و جديد و بي دردسر كه باهاش كوشي bug نداشته باشه كدومه؟؟از كجا ميشه متوجه شد frimware ي كه روي خود كوشيه خوبه يا نه؟؟
بازم مرسي از راهنماييها..كلي مطلب فهميدم ,تا 2 هفته قبل اطلاعاتم راجع به k750 در حد جلبك بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دوست عزيز هر گوشي يه فريم وير داره پس گفته شما درست نيست چون يه نو ورژن نرم افزاريه حالا بعضي از گوشيها كه مثلا تو انبار ميمونه (خيلي كم پيش مياد) از فريم وير كه يه مدتي ميگذره شايد براي گوشي يه مشكلات نرم افزاري بوجود بياره كه اونم با آپديت حل ميشه پس خوب و بد معني نداره
خواهش ميكنم ;)

اقا من مبخوام كا750 بگيرم رم 1 گيگ بگيرم يا 512 اصلآ رو سرعت گوشي تاثيري داره 512 چه قدر فيلم ميگيره اگيگ چه قدر
اسم يه رمه خوبم بهم بگين كه با كا750 سازگار باشه ممنون
رم 1 گيگ بگير مشكلي هم نداره - رو سرعتش شايد 10% تاثير بزاره نه مثل نوكيا كه 60% سرعت رو بياره پايين و پشت سر هم هنگ كنه - رو 1 گيگ فكر كنم بالاي 3 ساعت فيلم برداري كنه دقيق نميدونم ولي بستگي به نوع كيفيت فيلمبرداري داره
مموريهاي سوني تو بازار مشخصه چون با نوكيا فرق ميكنه فقط با گارانتي مادامالعمر بگير خيالت راحت باشه :)

alifire
24-08-2006, 14:54
مهدی جان دستت درد نکنه

Mehdi_Full
24-08-2006, 20:32
مهدی جان دستت درد نکنه
خواهش ميكنم :)

metal_militia
24-08-2006, 22:40
متن رم 1گیگ دارم

اصلا سرعت تغییری نکرده چون این گوشی سیستم عاملی نداره که بخاد مدام فضای مموری رو چک کنه

2%هم پایین نمیاد من الان 720مگم پر هست+40تا بازی و 4تا برنامه!!!!!!!!!!!

internet1
26-08-2006, 22:39
با سلام
و خسته نباشيد
دوستان بنده چون تازه يعني حدود بيست روز هست سيم کارت گرفتم
ولي براي اين که فعلا از اين حالت دو به شکي در بيام فعلاً يه گوشي 1100 گرفتم به قيمت 57 تومن از نمايندگي اون در شيراز فلکه اطلسي و ساخت مجارستان
و الان هم خيلي خيلي راضي هستم چرا چون ديگه اگه هدفم از خريدن گوشي ارسال اس ام اس بود و فقط صحبت کردن برآورده شده و اگه در آينده توقع من رو برآورده نکرد خوب ضرر زيادي رو متحمل نمي شم
آخه ديدم که k750i گوشي خوبي هست و قيمتش هم کم و بيش متعادل هست ولي خوب شايد در آينده نداشتن سيستم عامل و خلاصه با داشتن جاوا نتونه برام مفيد فايده باشه
و با تحقيقات زيادي که کردم و سرچ کردن ها بسيار به اين نتيجه رسيدم که خريدن گوشي موتورولا توي همين رنج قيمت يعني 200 تومن مهمون اول و آخرش خودتون هستيد و براي فروش مشتري نمي تونيد پيدا کنيد
به هر حال براي اين که از يار باز نشم به دوست هم نرسم فعلا به همين 1100 بسنده کردم
و الان هم خيلي خيلي راضي هستم و به اين نتيجه هم رسيدم که اگه يه گوشي گرون خريده بودم و هيچ استفاده اي نه از دوربينش مي کردم نه از ام پي3 و نه فيلم برداريش پولم شده بود چرک کف دست
به هر حال در آينده با گوشي هاي خوبي که در راه هست و حتماً با امکانات بسيار بالاتر علي الخصوص از لحاظ پيسکل و فيلم برداري حتماً يه گوشي خوب رو توي برنامه پنج ساله قرار مي دم.
شاد و پيروز و سربلند باشيد

e_mohsen83
27-08-2006, 09:47
حالا توی برنامه پنج ساله اول یا دوم........