PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در موررد انتخاب دستگاه مناسب

blue2006
27-12-2013, 23:38
با سلام
یه راهنمایی می خواستم بکنین
ما تو خونه یه گیرنده دیجیتال و یه تلوزیون ال سی دی داریم . هر موقع که می خوام فیلم ببینم فقط خداخدا می کنم که پسوند اون فیلم رو بخونه
می خواستم ببینم دستگاه خاصی نیست که بتونم ازش استفاده کنم و مشکل پسوند ها رو حل کنم . یه چیزی مثل سیستم اندروید و ... که هر کدک توش بروز رسانی بشه ؟
البته خودم چند تا دستگاه پیدا کردم ولی اصلا نمی دونم به درد من می خوره یانه ؟

1- Western Digital Tv Live Streaming Media Player ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2- D-Link DSM-260 Mirror Streamer TV Adapter For Miracast Wireless Display ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3- Energy Sistem Energy Android Smart TV Box ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

( دستگاه های بالا توی سایت digikala دات com) قرار دارن
از این 3 مورد کدوم بیشتر به درد من می خوره ؟
گزینه دیگه ای هم که به درد من بخوره سراغ ندارین ؟

چند تا سوالم داشتم
1- تو سه گزینه بالا همه wifi دارن ولی فقط برای مارک d-link زده پشتیبان dlna یعنی گزینه های دیگه این فناوری رو ندارن ؟
2- توی تهران سیستم iptv راه اندازی شده . سخت افزار خاصی باید برای راه اندازیش استفاده کرد ؟

stb2xxx
28-12-2013, 11:36
با سلام
یه راهنمایی می خواستم بکنین
ما تو خونه یه گیرنده دیجیتال و یه تلوزیون ال سی دی داریم . هر موقع که می خوام فیلم ببینم فقط خداخدا می کنم که پسوند اون فیلم رو بخونه
می خواستم ببینم دستگاه خاصی نیست که بتونم ازش استفاده کنم و مشکل پسوند ها رو حل کنم . یه چیزی مثل سیستم اندروید و ... که هر کدک توش بروز رسانی بشه ؟
البته خودم چند تا دستگاه پیدا کردم ولی اصلا نمی دونم به درد من می خوره یانه ؟

1- Western Digital Tv Live Streaming Media Player ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2- D-Link DSM-260 Mirror Streamer TV Adapter For Miracast Wireless Display ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3- Energy Sistem Energy Android Smart TV Box ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

( دستگاه های بالا توی سایت digikala دات com) قرار دارن
از این 3 مورد کدوم بیشتر به درد من می خوره ؟
گزینه دیگه ای هم که به درد من بخوره سراغ ندارین ؟

چند تا سوالم داشتم
1- تو سه گزینه بالا همه wifi دارن ولی فقط برای مارک d-link زده پشتیبان dlna یعنی گزینه های دیگه این فناوری رو ندارن ؟
2- توی تهران سیستم iptv راه اندازی شده . سخت افزار خاصی باید برای راه اندازیش استفاده کرد ؟

بهترین دستگاه پیشنهادی برای نیاز های شما Himedia q3ii است میتونید در لینک زیر بررسی کنید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

blue2006
28-12-2013, 15:37
بهترین دستگاه پیشنهادی برای نیاز های شما Himedia q3ii است میتونید در لینک زیر بررسی کنید :

آقا دستت درد نکنه
الان این دستگاه قیمتش چنده ؟ نمایندگی تو ایران داره ؟ از کجا می شه خریداری کرد ؟
توی سایت زده بود که این دستگاه فیلم 3d هم ساپورت می کنه . نیاز نیست که تلوزیون هم 3d ساپورت باشه ؟
بعضا نوشته بودن که زیرنویس srt رو نتونسته بودن توش فعال کنن . علت چیه ؟
می شه فیلم روی لپتاپ رو از طریق wifi روی این دستگاه پخش کرد ؟ ( مثل dlna) آخه گوشی و لپتاپ می شه .

اگه بتونی از معایب اونم بنویسی ممنون میشم .
بازم ممنون

stb2xxx
28-12-2013, 21:46
آقا دستت درد نکنه
الان این دستگاه قیمتش چنده ؟ نمایندگی تو ایران داره ؟ از کجا می شه خریداری کرد ؟
توی سایت زده بود که این دستگاه فیلم 3d هم ساپورت می کنه . نیاز نیست که تلوزیون هم 3d ساپورت باشه ؟
بعضا نوشته بودن که زیرنویس srt رو نتونسته بودن توش فعال کنن . علت چیه ؟
می شه فیلم روی لپتاپ رو از طریق wifi روی این دستگاه پخش کرد ؟ ( مثل dlna) آخه گوشی و لپتاپ می شه .

اگه بتونی از معایب اونم بنویسی ممنون میشم .
بازم ممنون

برای خرید به فروشگاه سایت مراجعه کنید البته با هماهنگی می تونید خرید حضوری هم داشته باشید :

این دستگاه فیلم 3d هم ساپورت می کنه . اما نیاز است که تلوزیون هم 3d ساپورت باشه

برنامه پلیر نصب شده در دستگاه با زیرنویس فارسی srt مشکل داره که به شرکت سازنده جهت رفع مشکل اطلاع داده شده ولی مشکلی نیست با نصب پلیر بی نظیر mxplayer به راحتی این مشکل حل میشه و برنامه مدیا سنتر XBMC هم کاملا زبان و زیرنویس فارسی رو پشتیبانی میکنه و تنها دستگاه است که در برنامه XBMC قابلیت پخش فایل های DVD,BLURAY,3DBLURAY را دارد .
Q3II هم قابلیت DLAN و هم قابلیت miracast را دارد. کیفیت رنگ و پخش این دستگاه در بین اندروید باکس های موجود بی نظیره و رقیبی نداره
کیفیت ساخت دستگاه بسیار خوبه ریموت کنترل با کیفیته و بخوبی کار میکنه من درتست ها عیب خاصی ندیدم و اصلا با 3 دستگاه بالا قابل مقایسه نیست

NaughtyCat
29-12-2013, 16:43
برای خرید به فروشگاه سایت مراجعه کنید البته با هماهنگی می تونید خرید حضوری هم داشته باشید :

این دستگاه فیلم 3d هم ساپورت می کنه . اما نیاز است که تلوزیون هم 3d ساپورت باشه

برنامه پلیر نصب شده در دستگاه با زیرنویس فارسی srt مشکل داره که به شرکت سازنده جهت رفع مشکل اطلاع داده شده ولی مشکلی نیست با نصب پلیر بی نظیر mxplayer به راحتی این مشکل حل میشه و برنامه مدیا سنتر XBMC هم کاملا زبان و زیرنویس فارسی رو پشتیبانی میکنه و تنها دستگاه است که در برنامه XBMC قابلیت پخش فایل های DVD,BLURAY,3DBLURAY را دارد .
Q3II هم قابلیت DLAN و هم قابلیت miracast را دارد. کیفیت رنگ و پخش این دستگاه در بین اندروید باکس های موجود بی نظیره و رقیبی نداره
کیفیت ساخت دستگاه بسیار خوبه ریموت کنترل با کیفیته و بخوبی کار میکنه من درتست ها عیب خاصی ندیدم و اصلا با 3 دستگاه بالا قابل مقایسه نیست
سلام
این دستگاهی که گذاشتین هارد با فرمت NTFS هم ساپورت میکنه از طریق USB هاش؟

stb2xxx
29-12-2013, 21:41
سلام
این دستگاهی که گذاشتین هارد با فرمت NTFS هم ساپورت میکنه از طریق USB هاش؟

بله ساپورت میکنه من از هارد دو ترابایتی استفاده می کنم

gmd
30-12-2013, 22:03
سلام
ببخشید این دستگاه همان دانگل اندروید است که تلویزیون معمولی را به تلویزیون اسمارت تبدیل میکند ( دست رسی به اینترنت توسط وای فای )

gmd
02-01-2014, 13:14
پس چی شد ؟؟؟

stb2xxx
02-01-2014, 16:44
تقریبا بله ولی این دستگاه علاوه بر اسمارت باکس یه مدیا سنتر کامله

gmd
02-01-2014, 20:49
تقریبا بله ولی این دستگاه علاوه بر اسمارت باکس یه مدیا سنتر کامله
سلام
اگر بتوانید در مورد ( تقریبا" ) که نوشتید توضیح بفرمایید ممنون میشوم .
چون قصد خرید دانگل اندروید داشتم و حالا شما میفرمایید این دستگاه بهتر است . امکان دارد اگر شناخت دارید نظرتان را در مورد هردو دستگاه و معایب ومحاسن آن اعلام کنید. تا بتوانم تصمیم قطعی برای خرید بگیرم.
با تشکر

stb2xxx
03-01-2014, 12:55
سلام
اگر بتوانید در مورد ( تقریبا" ) که نوشتید توضیح بفرمایید ممنون میشوم .
چون قصد خرید دانگل اندروید داشتم و حالا شما میفرمایید این دستگاه بهتر است . امکان دارد اگر شناخت دارید نظرتان را در مورد هردو دستگاه و معایب ومحاسن آن اعلام کنید. تا بتوانم تصمیم قطعی برای خرید بگیرم.
با تشکر

در مورد تقریبا باید بگم که اندازه دانگل های اندروید نسبت به اندروید باکس ها کوچکتر و قابل حمل تر است ولی از نظر کارایی و بازده و امکانات اندروید باکس بهتر است.

یکی از بارزترین مصارف استفاده از اندروید باکس علاوه بر اینترنت قسمت مولتی مدیاست که اکثر باکس ها و دانگل ها موجود کارایی و کیفیت مناسب این کار را ندارند مگر اینکه شرکت سازنده هدف و تجربه ایجاد مدیا پلیر را با استفاده از سخت افزار خاص داشته باشد.

من شخصا سه مدل دانگل و دو مدل اندروید باکس با چیپ های دوهسته ای و چهار هسته ای را تست کرده ام نتیجه :

1- کیفیت رنگ و تصویر پایین حتی در 1080p
2-نداشتن کنترل مناسب و سختی کار با کیبورد در بخش مدیا پلیر
3-مشکل روشن و خاموش کردن دستگاه
4-پشتیبانی نکردن صداهای 5.1 در آمپ و سینمای خانگی
5-مشکلات مختلف با هارد دیسک ها
6-عدم پشتیبانی از فایل ایزو بلوری یا دی وی دی

Q3ii مشکلات فوق ذکر را برطرف نموده چرا چون Himedia قصد تولید اندروید باکسی برای جایگزینی پلیر های Realteck خود را داشته بنابراین از چیپ استفاده نموده که کیفیت تصویر و کارایی آن در مدیا پلیر مخصوص است و قابلیت های اندروید را نیز در اختیار می گذارد البته مشکلاتی هم هست .

gmd
05-01-2014, 23:21
Q3ii مشکلات فوق ذکر را برطرف نموده چرا چون Himedia قصد تولید اندروید باکسی برای جایگزینی پلیر های Realteck خود را داشته بنابراین از چیپ استفاده نموده که کیفیت تصویر و کارایی آن در مدیا پلیر مخصوص است و قابلیت های اندروید را نیز در اختیار می گذارد البته مشکلاتی هم هست .
ممنون اما بازم که اما و اگر شد . مشکلاتش مختصر چیست ؟
بازم تشکر