PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارسال اطلاعلات از طریق مودم wifi

siavashsiavash
27-12-2013, 12:54
سلام
امیدوارم سئوالم را جای مناسبی پرسیده باشم
من یک مودم dlink dsl-2640uدارم
می خوام بدونم می تونم از طریق مودم چون wifi داره اطلاعات روی هاردم راارسال کنم وشیر کنم.مودم من به pc متصل هست وwin xp sp3دارم.
با تشکر فراوان

ATRGT3
27-12-2013, 13:20
بله دوست عزیز هیچ سخت افزار دیگه ای نیاز نیست به محض اتصال دو تا دستگاه به مودم/روتر چه بی سیم یا با سیم شبکه می شوند و شما می تونید بینشون فایل شیر کنید.

قبل از هر چیز برای اطمینان از اتصال دستگاه ها به هم در CMD ویندوز تایپ کنید :
Ping ComputerName
که در اینجا ComputerName اسم دستگاه دیگر هست که می تونید از توی کنترل پنل و بخش System این مشخصات و اسم رو ببینید.

سپس بعد از اطمینان از اتصال شبکه باید برای یوزر هر دو دستگاه Password تعیین کنید و سپس در بخش Network and sharing در ویندوز 7 و قسمت Advance sharing setting قسمت Network Discovery رو فعال کنید.

حالا می تونید به سادگی با رفتن به قسمت Network ویندوز لیست دستگاه ها رو ببینید و به شیر های آنها دسترسی داشته باشید.

siavashsiavash
27-12-2013, 21:27
بله دوست عزیز هیچ سخت افزار دیگه ای نیاز نیست به محض اتصال دو تا دستگاه به مودم/روتر چه بی سیم یا با سیم شبکه می شوند و شما می تونید بینشون فایل شیر کنید.

قبل از هر چیز برای اطمینان از اتصال دستگاه ها به هم در CMD ویندوز تایپ کنید :
Ping ComputerName
که در اینجا ComputerName اسم دستگاه دیگر هست که می تونید از توی کنترل پنل و بخش System این مشخصات و اسم رو ببینید.

سپس بعد از اطمینان از اتصال شبکه باید برای یوزر هر دو دستگاه Password تعیین کنید و سپس در بخش Network and sharing در ویندوز 7 و قسمت Advance sharing setting قسمت Network Discovery رو فعال کنید.

حالا می تونید به سادگی با رفتن به قسمت Network ویندوز لیست دستگاه ها رو ببینید و به شیر های آنها دسترسی داشته باشید.

سلام
دوست عزیز حرف شمادرست.اما تو xpوقتی کلیک راست می کنم هیچ گزینی برای ارسال از wifi وجود ندارد
با تشکر