PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرمافزار برای دانلود کل يک وب سايت معرفی کنيد!!!

HamidFULL
22-08-2006, 22:43
سلام دوستان من ميخوام چند تا سايت مثل Anandtech.com و xbitlabs.com و ... رو تمام مقاله هاشون رو دانلود
کنم ولی به يه نرم افزار خوب در اين ضمينه احتياج دارم اگه کسی ميشناسه معرفی کنه
ممنون ميشم

Programer
22-08-2006, 23:24
فکر کنم IDM(internet download manager بد نباشه تو خود سایت P30world هستش.البته باهاش کار نکردم ولی وقتی P30world میگه خوبه لابد خوبه دیگه!

*NashenaS*
22-08-2006, 23:49
WebZIP Offline Browser

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Save entire Web sites - browse offline
Save reference material, online books, e-zines, news articles and other rapidly changing Web content to your hard disk, for fast and efficient, offline viewing anytime. No internet connection required.
Backup selected webpages or entire websites to hard disk or CD. Archive to ZIP or CHM (HTML Help) files.

Download:
Inja Ro Baraye Download Click Kon ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Crack:
Download Crack ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

:)

HamidFULL
23-08-2006, 03:14
WebZIP Offline Browser

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Save entire Web sites - browse offline
Save reference material, online books, e-zines, news articles and other rapidly changing Web content to your hard disk, for fast and efficient, offline viewing anytime. No internet connection required.
Backup selected webpages or entire websites to hard disk or CD. Archive to ZIP or CHM (HTML Help) files.

Download:
Inja Ro Baraye Download Click Kon ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Crack:
Download Crack ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

:)

عزيز اين از بهترين هاست يا از اين بهتر هم هست اين يه کم يه جوری يه!

Saeid.Online
23-08-2006, 12:29
مي توني از نرم افزار Website Downloader استفاده كني .