PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد رایت فایل های حجیم iso روی dvd

sepand_salehi
26-12-2013, 20:23
با سلام
راهنمایی ای در مورد رایت فایل های ایزو با حجم های بالا بر روی dvd می خواستم. با یک مثال برایتان شرح می دهم که دقیقا چه می خواهم.

من یک فایل iso با حجم 28 گیگابایت که برای یک بازی هست دارم و می خواهم اون رو روی 6 تا dvd ط.ری رایت کنم که دفعه ی بعدی اگه خواستم بازی رو نصب کنم ، با استفاده از dvd ها بازی مستقیما از روی دیسک نصب گردد.
مثلا شاید الان بخواهید بگویید که برای این کار فایل رو به 5 تا فایل 4.7 گیگی + حجک باقی مانده با استفاده از برنامه rar تبدیل کن و بعد هر کدام را روی یک دی وی دی بریز. اما اگه این کار را بکنم ، برای نصب بازی باید در ابتدا هر 6 تا دی وی دی را تو دستگاه بذارم تا فایل ایزو را روی هارد اکسترکت کند و بعد که این فایل 28 گیگی روی هارد ساخه شد ، سپس از روی هارد اقدام به نصب بازی نمایم.

اما من می خواهم که بازی مستقیما از روی dvd ها نصب گردد.

برای این کار آیا راه حلی وجود دارد، ممنون می شود که راهنمایی ام یکنید.

jahangir1400
26-12-2013, 20:59
معمولا فایلهای نصب بازی فایلهای Data یا Cab یا مثل اینا دارن که اکثرا از حجم یه DVD کمتره و از 1 تا 2 و ... شماره گذاری شده، شما میتونید تمام فایلهای نصب بعلاوه شماره های اول این فایلهای Data تا جایی که DVD جا داره بریزین و بقیه رو در دی وی دی های بعدی، به عنوان مثال:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه این بازی رو ببینید وقتی فایل Data9.cab رو میخواد به طور خودکار پیغام میده که در دی وی دی بعده، البته این روش کاملا 100% نیست ولی اکثرا میشه ازین روش استفاده کرد و اکثرا بازی ها همینجوره، بهتره این روش رو روی هارد امتحان کنید و دی وی دی هارو در فولدرهای جدا شبیه سازی کنید و اگه جواب داد رو دی وی دی بریزید.

راه دیگه هم درست کردن یه Install جدید از بازی نصب شده روی هارده که دردسرش بیشتره و ممکنه جواب نده و به جزئیات بیشتری نیاز داره که من خودم تا حالا امتحان نکردم.