PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فروش هدست بلوتوث نوکیا استریو با قیمت های باورنکردنی

ehsasn95
26-12-2013, 10:17
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قیمت بازار : 120- 140
قیمت : 80 تومان

Nokia BH-505 Bluetooth Stereo AAA copy

کیفیت فوق العاده
شارژ دهی 10 ساعته
خیلی ها به عنوان اصلی میفروشن چون کیفیت و ساختش با اصلی هیچ فرقی نداره

قیمت بازار : 120- 140
قیمت : 90 تومان

kubite k891

هدست فوق العاده با کیفیت که من خودم استفاده میکنم حتی میتونم بگم از سونی هم با کیفیت تره واقعا این باس و وضوح صدا رو هیچ جا ندیدم
ورودی بلندگو و میکروفون سیمی برای استفاده به عنوان هدفون کامپیوتر یا موبایل
وروودی کارت حافظه میکرو اس دی برای استفاده مستقل با طول عمر باتری بیش از 13 ساعت (خودم تجربه اش کردم)
رادیو اف ام با تیونینگ قوی

قیمت : 145 تومان

mohsenaks
30-12-2013, 10:54
سلام
خسته نباشید
چطوری خریداری کنیم ؟

ehsasn95
30-12-2013, 19:51
سلام دوست عزیز
بهتون گیم خصوصی کردم

ehsasn95
29-01-2014, 00:04
اپدیت بشود تا دیده بشود

تینا.م
30-03-2014, 11:10
سلام ادمین جان

راستش من دنبال لوازم برقی مارک خوب و باکیفیت میگردم بهم گفتن سامسونگ خوبه درست میگن؟؟؟ ولی ماشین لباسشویش ساخت چینه ،سامسونگ خوبه اگه نه میشه یه مارک خوب بهم معرفی کنید البته با قیمت مناسب ، من خیلی عجله دارم ...ممنونم

mohammd1
04-04-2014, 12:50
سلام
شرایط خرید رو می خواستم...