PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خود بخ ود هی به اینتر نت وصل می شه

havva
22-08-2006, 20:57
این کانکشن من خود بخ وود هر از چند گاهی به اینتر نت می اد وصل شه خسته شدم از بس زدم کنسل کنسل

چطور درستش کنم؟

saviss
22-08-2006, 21:12
این کانکشن من خود بخ وود هر از چند گاهی به اینتر نت می اد وصل شه خسته شدم از بس زدم کنسل کنسل

چطور درستش کنم؟
مشکل ازدوجا میتونه باشه :
1-یا یه سایتی رفتید که نرم افزار جاسوسی روی سیستمتون نصب کرده که اون نرم افزار سعی میکنه با سرور اصلی که احتمالا خارج از کشور هست تماس بگیره(راه چاره =آنتی اسپای ور آپدیت شده (که تو همین فروم زیاده مثلا زون آلارم)و اسکن سیستم بوسیله ی اون)مهمترین کار
2-ممکنه یکی از نرم افزار هائی که نصب کردی بخواد خودش رو آپدیت کنه(درمورد من Neroبود) ببین کدوم یکیه واتوماتیک آپدیتشو از حالت اتومتیک به دستی تغییر بده
یک کاردیگه هم توی تنظیمات اتصال به اینترنت هست که متاسفانه یادم رفته
اما دوتا مورد بالا Safeتره
حدس خوده من به گزینه ی اولیه
یک سرکی هم اینجا بزن:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

havva
23-08-2006, 11:22
ویندوزم رو تاره نصب کردم فکر کنم از این برنام هها باشن بخوان اپدیت شن شاید هم نه ولی می خوام دیگه کلا غیر فعال شه

shahedi
23-08-2006, 15:53
سلام
به يك دايلر آلوده شديد يا خود نرم افزار ها مي خواهند خود را به روز كنند شما به تنظيمات مرورگر برو و در قسمت كانكشن گزينه اول هرگز را انتخاب كن در صورتي كه حل نشد شما يك دانلودر روي سيستم دارين

havva
23-08-2006, 21:14
منظورت از دانلودر چیه ؟؟ چطور غیر فعالش کنم من در فایر فاکس چیزی برای غیر فعال کردنش ندیدم؟

shahedi
23-08-2006, 23:12
من با مرورگر فاير فاكس كار نمي كنم مسلما آشنايي چنداني ندرم شما بايد به طور معمول به tools(ابزار) رفته تنظيمات optionرا انتخاب كنيد در قسمت اتصال conectگزينه never dail...را انتخاب كنيد اگر IEداريد با آن امتحان كنيد با AVANTهم كه مرورگرم هست شد اما فاير فاكس را نمي دانم
دانلودر بدون اجازه شما وقتي به اينترنت متصليد خود را به روز مي كند بدين وسيله يك درب پشتي يا ساير موارد روي سيستم نصب مي شود دايلرها هم بدون اجازه شما به اينترنت متصل مي شوند و از ضعف هاي سيستم استفاده مي كنند و هزينه گراني هم دارند

mohammad hamed
24-08-2006, 08:36
حتما يك برنامه ي جاسوسي نيست . شايد يك برنامه براي آپديت نياز به اينترنت دارد