PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی فوری خرید گوشی تا 2 میلیون

behnam_r007
25-12-2013, 20:02
سلام دوستان ممنون که اومدید اینجا واسه راهنمایی. قصد خرید یه گوشی با بودجه 2 میلیون تومن دارم. اگه یه مقدار کمتر یا بیشتر باشه موردی نداره فقط می خوام عالی باشه. یه چیز دیگه هم اینکه نمیخوام پولمو دور بریزم میخوام بهینه ترین گزینه رو انتخاب کنم. بعد اینکه اگه زحمت بکشید موقع ارایه پیشنهاد دلیلتون و نقطه ضعف و قوت هم بگید خیلی خیلی ممنون میشم.
اولویت ها:
1- صفحه نمایش بسیار قوی با نمایش طبیعی رنگ ها، خوانا زیر نور خورشید
2- باطری خوب
3- پردازنده قوی
4- کیفیت فیلم برداری و عکسبرداری بالا

پیشاپیش از همه دوستان تشکر میکنم:n16::n16:

behnam_r007
25-12-2013, 20:08
یه نکته که یادم رفت بگم بطور مثال دیروز گوشی Galaxy s4 mini رو در کنار Galaxy Core قرار دادم و واسه هردو یه صفحه نمایش یکسان انتخاب کردم. اما در Galaxy s4 mini با اینکه قیمتش الان تقریبا 2 برابر Galaxy Core هست رنگها واقعی نشون داده نمیشن. مثلا رنگ آبی آسمونی رو یکم تیره و غیر طبیعی نشون میده. شاید از نظر بعضیا اینجوری قشنگ تره اما میخوام گوشی رنگها رو طبیعی نشون بده

amin 5800
25-12-2013, 23:40
ایفون 5s گوشی خوبه هست پردازنده بسیار قوی هم دارهصفحه نمایش با کیفیتی داره ولی باطری قوی نداره دوربین 8 پیکسلی خوبی هم داره ولی صفحه نمایش 4 اینچ به نظر من کوچیک هست اگه اپل نخواستی
میتونی گوشی الجی G2 انتخاب کنی که صفحه نمایش بی نظیری داره الانم که 32 گیگش به بازار اومده صفحه نمایش با رنگیهای کاملا طبیعی باطری فوق العاده ای هم داره شک نکن پردازنده بسیار قوی داره دوربین
13 مگا پیکسلی با کیفیت عالی فیلم برداری با سرعت 60 فریم در ثانیه فیلم برداری میکنه که واقعا عالی.اگه صفحه نمایش بزرگتر مشکلی نیست برات میتنی NOTE 3 رو انتخاب کنی اونم گوشی خوبی هم از باطری سخت افزار و دوربین عالی برخوردار هست فقط صفحه نمایش سامسونگ که AMOLED استفاده میکنه رنگها رو اشباع شدن غیر طبیعی نشون میده وگرن کیفیت عالی داره.
امیدوارم بهت کمک کرده باشم سوالی پیش اومد در خدمتم

behnam_r007
26-12-2013, 01:17
ایفون 5s گوشی خوبه هست پردازنده بسیار قوی هم دارهصفحه نمایش با کیفیتی داره ولی باطری قوی نداره دوربین 8 پیکسلی خوبی هم داره ولی صفحه نمایش 4 اینچ به نظر من کوچیک هست اگه اپل نخواستی
میتونی گوشی الجی G2 انتخاب کنی که صفحه نمایش بی نظیری داره الانم که 32 گیگش به بازار اومده صفحه نمایش با رنگیهای کاملا طبیعی باطری فوق العاده ای هم داره شک نکن پردازنده بسیار قوی داره دوربین
13 مگا پیکسلی با کیفیت عالی فیلم برداری با سرعت 60 فریم در ثانیه فیلم برداری میکنه که واقعا عالی.اگه صفحه نمایش بزرگتر مشکلی نیست برات میتنی NOTE 3 رو انتخاب کنی اونم گوشی خوبی هم از باطری سخت افزار و دوربین عالی برخوردار هست فقط صفحه نمایش سامسونگ که AMOLED استفاده میکنه رنگها رو اشباع شدن غیر طبیعی نشون میده وگرن کیفیت عالی داره.
امیدوارم بهت کمک کرده باشم سوالی پیش اومد در خدمتم

مشخصات LG G2 فوق العاده بود. توی همه آیتم ها از آیفون بالاتر بود. ممنون از راهنماییت.
به نظرت باتری G2 بهتره یا S4 ???

mosicr77
26-12-2013, 01:39
lg g2 فوق العادس و بهترین انتخابه واسه شما
باطریشم قویتره از s4

amin 5800
26-12-2013, 10:40
شک نکن باطری g2 عملکرد فوق العاده ای داره s4 در مقابلش حرفی برای گفتن نداره

mslove
27-12-2013, 19:05
با سلام خدمت دوستان ، من هم موردم مشابه behnam_r007 عزیزه ، یه گوشی میخوام تا سقف 2 میلیون ، با iphon حال نمیکنم چون هم صفحش کوچیکه هم احساس میکنم پول اسمشو داره میگیره .خودم بین xpria z1 و lg g2 موندم .
لطفا راهنمایی کنید .
با تشکر :n16:

amin 5800
28-12-2013, 14:17
با سلام خدمت دوستان ، من هم موردم مشابه behnam_r007 عزیزه ، یه گوشی میخوام تا سقف 2 میلیون ، با iphon حال نمیکنم چون هم صفحش کوچیکه هم احساس میکنم پول اسمشو داره میگیره .خودم بین xpria z1 و lg g2 موندم .
لطفا راهنمایی کنید .
بازم من به شما g2 رو پیشنهاد میکنم که واقعا گوشی فوق العاده ای هست z1 به نظرم من خیلی سنگین هست خیلی بزرگ هست صفحه نمایش در مقابل g2 ضعیف تر هست ولی بدنه با کیفیتی داره شیک هست.من g2 رو پیشنهاد میکنم

se7enboy
29-12-2013, 01:06
سلام دوستان بین 3 گوشی butterfly s . lg g2 . on max کدوم بهتره به نظر شما؟ با دلیل بگید لطفا

=CYBER=
29-12-2013, 02:13
برادر عزیز قول پردازنده و رم گوشی های اندرویدی رو تو مقایسه با آیفون نخور .

در حال حاضر هیچ گوشی و تبلت اندرویدی به رونی آیفون و آیپد نیستن و نخواهند بود ٬‌ چه در بازی و چه در محیط کاربری .

تعداد پردازنده و رم دستگاه فقط جنبه تبلیغاتی داره (‌ البته بین گوشی های اندرویدی جنبه رقابت هم داره ) ولی به هیچ وجه نمی تونی اینارو با آیفون مقایسه کنی .

برای این بودجه بهترین انتخاب آیفون 5S هست ٬ بهترین دلیلی هم که می تونم برات بیارم حفظ ارزش گوشیت هست . شما هرچی بخری به جز آیفون سال دیگه همین موقع قیمتش میشه ۱ میلیون تومان ولی آیفون حداکثر ۳۰۰ هزار تومان فرق خواهد کرد . (‌ در صورتی که نرخ ارز همین بمونه )

sasansamiri
29-12-2013, 06:17
برادر عزیز قول پردازنده و رم گوشی های اندرویدی رو تو مقایسه با آیفون نخور .

در حال حاضر هیچ گوشی و تبلت اندرویدی به رونی آیفون و آیپد نیستن و نخواهند بود ٬‌ چه در بازی و چه در محیط کاربری .

تعداد پردازنده و رم دستگاه فقط جنبه تبلیغاتی داره (‌ البته بین گوشی های اندرویدی جنبه رقابت هم داره ) ولی به هیچ وجه نمی تونی اینارو با آیفون مقایسه کنی .

برای این بودجه بهترین انتخاب آیفون 5S هست ٬ بهترین دلیلی هم که می تونم برات بیارم حفظ ارزش گوشیت هست . شما هرچی بخری به جز آیفون سال دیگه همین موقع قیمتش میشه ۱ میلیون تومان ولی آیفون حداکثر ۳۰۰ هزار تومان فرق خواهد کرد . (‌ در صورتی که نرخ ارز همین بمونه )

حق با ایشونه نه ضرر می کنی ونه گوشی مظخرفی می خری حتی اگر i pod هم که 400-500 هزار تومان قیمتشه بگیری از گوشی 1 میلیونی سامسونگ هم بهتره.:n13:

sasansamiri
29-12-2013, 06:21
لطفا راهنمایی کنید .

شک نکنین که سامسونگ هم درصد بالایی از قیمت ها ی گوشی هایش پول نامش است . تا چه برسه به اپل:n17:

Iloveu-ALL
29-12-2013, 12:38
لطفا راهنمایی کنید .

کدوم گوشی اندرویدی 4 سال آپدیت میگیره؟ پرچم دارهاش 2 سال آخرش!! iPhone اون قدر هم اپل پول اسمش رو نمی گیره ... چون 4 سال گوشی رو ساپورت می کنه!!
بین LG G2 و Xperia Z1 ، من پرچم دار ال جی رو میپسندم، البته نسخه 32 گیگابایتی که به تازگی هم وارد ایران شده.

se7enboy
30-12-2013, 00:34
سلام دوستان بین 3 گوشی butterfly s . lg g2 . on max کدوم بهتره به نظر شما؟ با دلیل بگید لطفا

Mostafa NBA
30-12-2013, 13:08
از لحاظ سخت افزاری که نوت 3 مقداری بالاتر از جی 2 عمل میکنه اما بستگی به معیار های شما داره. اگه گوشی بزرگ دوست دارید باید نوت 3 رو تهیه کنید، در غیر این صورت جی 2 بهترین گزینست.