PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید سیستم help me

pianoba
25-12-2013, 19:15
سلام

می خواستم راهنمایی بفرمایید

برای خرید یه سیستم کامل ، مورد استفاده هم بیشتر نرم افزار اتوکد هست و بعد بازی . بازی های روز راحت نصب بشه ، سیستم می خوام جوری باشه که تا چند سال نیاز به ارتقا نداشته باشه

بهترین سیستمی که میشه با حدود یک و نیم میلیون پیشنهاد داد چی هست ؟

سپاسگزارم

eshraghi2010
25-12-2013, 19:50
سلام

می خواستم راهنمایی بفرمایید

برای خرید یه سیستم کامل ، مورد استفاده هم بیشتر نرم افزار اتوکد هست و بعد بازی . بازی های روز راحت نصب بشه ، سیستم می خوام جوری باشه که تا چند سال نیاز به ارتقا نداشته باشه

بهترین سیستمی که میشه با حدود یک و نیم میلیون پیشنهاد داد چی هست ؟

سپاسگزارم

سلام ! با چنین بودجه ای محاله که بتونید سیستمی با مانیتور و ماوس و کیبرد و اسپیکر ببندید که مناسب بازی باشه و همچنین اتوکد و چند سال هم نیاز به ارتقاء نداشته باشه !

Ali*Reza
25-12-2013, 19:59
سیستم کامل به همراه مانیتور میخواین یا فقط کیس؟

pianoba
26-12-2013, 08:28
سیستم کامل به همراه مانیتور میخواین یا فقط کیس؟

موس و کیبورد و اسپیکر که نه ، مانیتور هم اگه نمیشه با این بودجه ، عیب نداره میشه بعدا تهیه کرد

فقط یه مانیتور خوب با قیمت مناسب جدا پیشنهاد بدین برای آینده

Ali*Reza
26-12-2013, 09:49
پیشنهاد من :

CPU : AMD A8-6600K BE 3.9GHz : 430.000
M.B : MSIA75MA-P33 : 250.000
RAM : Corsair 2*4 1600 XMS3 CL9 : 280.000
HDD : Seagate 500 GB : 160.000
DVD/RW : 70.000
Power : Green 530 A-EU : 190.000
Case : 100.000
Monitor : LG LED 19EN33S : 400.000
All : 1.880.000

برای گرافیک میتونین فعلا از گرافیک داخلی پردازنده استفاده کنین و در آینده در صورت نیاز گرافیک مجزا تهیه کنین.
در مورد مانیتور از موجودیتش در بازار اطمینان ندارم و قیمت هم تقریبی هست.
پاور هم تا حدودی آینده نگر انتخاب شده برای اضافه کردن گرافیک احتمالی در آینده.

pianoba
26-12-2013, 11:59
سپاسگزارم

اگر خواستم کارت گرافیک هم بخرم چی پیشنهادتون هست ؟

با این کارت گرافیک داخلی ، میشه مثلا gta v بازی کرد ؟

Ali*Reza
26-12-2013, 13:43
سپاسگزارم

شدنش که میشه. البته با جزییات و تنظیمات پایین. البته این بازی تا اونجاییکه من میدونم هنوز برای پی سی ریلیز نشده که بشه در مورد گرافیکش نظر داد.
برای تهیه کارت گرافیک هم بستگی به بودجتون داره.

pianoba
26-12-2013, 14:12
ببخشید من چون زیاد وارد نیستم می پرسم اگر سوالاتم زیاد یا اشتباه هست پوزش می خوام

این پردازنده که شما معرفی کردین مثلا در حد چه پردازنده های اینتلی هست core i5 core i3 چی ؟
من تا حالا سیستم هام اینتل بودند آیا اینتل بهتر نیست ؟

این سیستم فعلی ما مال 4 سال پیش هستش که کارت گرافیکش ATI Radeon HD 4600 هست ، الان گرافیک داخلی که شما گفتین تواناییش از این بیشتر هست ؟ در همین حده ؟ یا پایین تر

animsprite
26-12-2013, 14:40
سپاسگزارم

بله میشه تازه خود amdبا یه apu مثله a6 تونست کرایسیس 2 روی تنظیمات مدویوم به صورت روون اجرا کنه این که A8 هست
من هم با این سیستم کاملا موافقم
در مورد این گرافیک که قدرتش بسیار بیشتر از گرافیک داخلیه سریه جدید اینتل یعنی هزول هاست باید بگم که من تو پردازنده i5 4430 تونستم بازیه sniper elite v2 رو در تنضیمات مدیوم و HD به صورت روون اجرا کنم گرافیک این پردازنده 4600HD هست که بسیار ضعیفتر از گرافیک مجتمع موجود در یک A8 هست در ضمن بگم که این بازی تازه خیلی پردازنده و گرافیک رو با خودش در گیر میکنه و بازیه مناسبی یرای ارزیابی پرفورمنس پردازنده ها و گرافیک هاست بازم سوالی بود در خدمتم

درمورد خرید گرافیک تکی و انفرادی خوب بحث وروند ماجرا کلا عوض میشه که پیشنهاد من به شما خرید پردازنده های سندی بریج یا ایوی بریج یا حتی هزول از سریه G هست که باز هزینتون یه 300 تا 400 تمونی راحت بالا میره
ر هر صورت برای خرید گرافیک پیشنهاد من 7750 با قیمت حدودی 390 تومن هست

Ali*Reza
26-12-2013, 18:45
ببخشید من چون زیاد وارد نیستم می پرسم اگر سوالاتم زیاد یا اشتباه هست پوزش می خوام

این پردازنده که شما معرفی کردین مثلا در حد چه پردازنده های اینتلی هست core i5 core i3 چی ؟
من تا حالا سیستم هام اینتل بودند آیا اینتل بهتر نیست ؟

این سیستم فعلی ما مال 4 سال پیش هستش که کارت گرافیکش ATI Radeon HD 4600 هست ، الان گرافیک داخلی که شما گفتین تواناییش از این بیشتر هست ؟ در همین حده ؟ یا پایین تر

در مورد گرافیک داخلی و قدرتش دوستمون توضیحات رو دادن.
پردازنده پیشنهادی تقریبا مشابه پردازنده های Core i3 از اینتل هست ولی ممکنه در مدلهای مختلف و کاربردهای متفاوت عملکردهای مختلفی هم داشته باشن.
به نظر من با توجه به بودجه و توع کاربردتون انتخاب از پردازنده های APU مناسبتره.

pianoba
16-05-2014, 17:55
با سلام و خسته نباشید

برای همین موارد کاربری بالا ، الان بخوام سیستمی تهیه کنم آیا همین سیستمی که پیشنهاد شده رو پیشنهاد می کنید همچنان ؟ قیمت ها خیلی تغییر کرده اند ؟

Hessam 2
16-05-2014, 18:10
با چنین بودجه ای، نمی تونید انتظار بالایی داشته باشید.
این روزها برای خرید یک سیستم مالتی مدیا-گیم حداقل 2 میلیون نیاز به بودجه فقط برای کیس هست!