PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب برنامه ها در ویندوز

yahya89dk
22-08-2006, 20:10
دوستان سلام.
من دیروز ویندوز XP خودم را فرمت کرده و ویندوز جدیدی نصب کردم.اما متاسفانه الان در ویندوز جدید هم با مشکلی مواجه شده ام.بعد از نصب ویندوز هنگامی که قصد نصب سیدی مادربورد را داشتم بعد از اینی که برنامه اتورانش را آورد و من گزینه های اولیه را انتخاب و بر روی next زدم صفحه ی نصب رفت و دیگر اصلا نیامد.هر دفعه که این کار را تکرار کردم بی فایده بود.هنگامی که می خواستم Service Pack 2 را نصب کنم از روی سیدی بعد از آمدن یک پنجره که نشان دهنده ی extract کردن فایل ها بود دوباره آن صفحه رفت و مراحل نصب سرویس پک را نیاورد.هنگامی که می خواستم آنتی ویروس Kaspersky را نصب کنم بعد از نصب مراحل صفحه ی نصب رفت اما برنامه بر روی سیستم نصب شده ولی هر چه سعی در بازکردنش داشتم موفق نمی شدم چون هیچ چیز نمی آمد.اما هنگامی که می خواستم bitdefender را نصب کنم وسط نصب یک هو این error را داد :
service BDSS failed to start vertify that you have sufficent privileges to start system services.
در کل فکر می کنم که من برای نصب برنامه ها با مشکل مواجه ام چون هیچ برنامه ای را نمی توانم نصب کنم.خواهش فوری دارم که به من کمک کنید.
ممنون

yahya89dk
22-08-2006, 20:33
دوستان مشکل جدیدم اینی که دیگه نمی تونم اصلا هیچ کاری را انجام بدم هر برنامه را که میخوام باز کنم هر چه قدر روش کلیک می کنم هیچی نمی یاد.حتی اینترنت موقعی که آلت و کنترل و دیلت هم فشار می دم صفحه ای نمیاد.نمی دونم چه اتفاقی افتاده تو رو خدا کمک کنید آیا رمم سوخته؟

Diego
22-08-2006, 20:50
مطمئن باشید که از رم نیست.......چون در اون صورت اصلا کامپیوتر boot نمیشه.......

yahya89dk
23-08-2006, 13:25
chera kasi javabe mana nemideh

Admiral
23-08-2006, 13:36
مطمئن هستی درایور مخصوص خود مادربورد رو نصب کردی ؟

احتمال داره مشکل از این باشه که درایور مال این ورژن مادربورد شما نیست.

اگه از این مورد کاملاً مطمئن هستی یه ویندوز دیگه نصب کن و امتحان کن ببین چی میشه.

احتمال مشکل سخت افزاری هم زیاد بعید نیست.

Diego
23-08-2006, 17:05
ببخشید.شما از روی سی دی مادربورد چه درایوری رو میخواستید نصب کنید؟