PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبدیل یک لوگو به وکتور

المیرا نایب
23-12-2013, 14:35
سلام خدمت گرافیستهای عزیز،

این عکسی که گذاشتم رو میخوام به وکتور تبدیل کنم فونت رو هم گذاشتم، متشکرم.

Aligfx
23-12-2013, 23:21
سلام خدمت گرافیستهای عزیز،

این عکسی که گذاشتم رو میخوام به وکتور تبدیل کنم فونت رو هم گذاشتم، متشکرم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

درود بر شما
منظورتون از اینکه عکس رو به وکتور تبدیل کنید چیه؟
برای طراحی تو سایزهای بالا احتیاج دارید؟

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

المیرا نایب
24-12-2013, 17:49
ممنون از پاسخ شما،

منظورتون از اینکه عکس رو به وکتور تبدیل کنید چیه؟

برای طراحی تو سایزهای بالا احتیاج دارید؟

دقیقا همین لوگویی که در عکس مشاهده میکنید رو میخواستم با نرم افزار Illustrator طراحی بشه یا اگر در سایز بزرگ از کیفیتش کم نمیشه با Photoshop طراحی بشه.

Aligfx
24-12-2013, 20:04
ممنون از پاسخ شما،

دقیقا همین لوگویی که در عکس مشاهده میکنید رو میخواستم با نرم افزار Illustrator طراحی بشه یا اگر در سایز بزرگ از کیفیتش کم نمیشه با Photoshop طراحی بشه.

مطلب رو گرفتم پس اگه اشتباه نکنم شما میخواین نمونه همین لوگو رو داخل illustrator یا فتوشاپ طراحی کنید درسته؟
به احتمال زیاد نمونه همین لوگو بصورت وکتور هست اگه پیداش کردم براتون میذارم

المیرا نایب
24-12-2013, 23:22
ممنون از لطف شما من خیلی جستجو کردم پیدا نکردم فایل وکتور برای دانلود (شرمنده میخواستم از دکمه تشکر استفاده کنم فکر کنم چون تعداد پستهام کمه این امکان فعلا برای من وجود نداره)

Aligfx
25-12-2013, 08:43
ممنون از لطف شما من خیلی جستجو کردم پیدا نکردم فایل وکتور برای دانلود (شرمنده میخواستم از دکمه تشکر استفاده کنم فکر کنم چون تعداد پستهام کمه این امکان فعلا برای من وجود نداره)

منم خیلی گشتم این آرم متعلق هست به سایت بزرگ گرافیک ریور که خودشون طراحی کردن و برای اینکه لینک دانلود رو در اختیار کسی بذارن یه پولی میگیرن که این امر متاسفانه برای ایران مقدور نیست.

المیرا نایب
25-12-2013, 10:23
بله من هم مشکل پرداخت پول برای دانلود داشتم گرافیستهای حرفه ای اگر لطف کنند برای اینکار قیمت بگذارند ممنون میشم. (لطفا با پیام خصوصی قیمت انجام کار رو بفرمایید)

mohammadrm
25-12-2013, 11:25
بله من هم مشکل پرداخت پول برای دانلود داشتم گرافیستهای حرفه ای اگر لطف کنند برای اینکار قیمت بگذارند ممنون میشم. (لطفا با پیام خصوصی قیمت انجام کار رو بفرمایید)

لینک فروش لوگو مد نظرتون .
29 دلار قیمت خورده که اگه مایل باشید من میتونم براتون خریداری کنم .

المیرا نایب
25-12-2013, 12:33
لینک فروش لوگو مد نظرتون .
29 دلار قیمت خورده که اگه مایل باشید من میتونم براتون خریداری کنم .

ممنون از محبت شما، با این قیمت دلار واقعا نمی ارزه اگر کسی بتونه ریال حساب کنه خوب میشه.

Aligfx
25-12-2013, 12:55
ممنون از محبت شما، با این قیمت دلار واقعا نمی ارزه اگر کسی بتونه ریال حساب کنه خوب میشه.

نه ارزش نداره،من خودمم دنبال چندتا فایل psd بودم حتی میخواستم به مستر کارت بخرم تا بتونم خریداری کنم اما دیدم ارزش نداره...

المیرا نایب
25-12-2013, 13:01
آقا محمد برای من امکان ارسال پیام خصوصی وجود نداره اگر امکان داره دسترسی به پیام خصوصی رو فعال کنید.